Forum o marketingu :: Ośrodek odwykowy

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Ośrodek odwykowy

Ośrodek odwykowy
Autor Wiadomość

Joachim2016
Użytkownik

Wysłany: Sro Lis 04, 2015 4:08 pm   Ośrodek odwykowy

Prywatny ośrodek terapii uzależnień i współuzależnień AGNUS ma w swojej ofercie profesjonalne leczenie uzależnień, poprzez różne formy terapii zarówno w indywidualnych jak i grupowych, terapie dobierane są indywidualnie pod każdego pacjenta! Bo dla nas każdy pacjent to inna osoba!

Pomagamy w walce z uzależnieniami takimi jak alkoholizm, narkomania czy lekomania. W naszym prywatnym ośrodku w okolicach Poznania oferujemy również pomoc osobom dotkniętym uzależnieniami behawioralnymi takimi jak hazard, seks, zakupoholizm, czy uzależnienie od Internetu i komputera.

Nasz ośrodek terapii uzależnień zlokalizowany jest w pięknej i spokojnej okolicy na obrzeżach Poznania. Otoczenie jezior i lasów sprzyja wyciszeniu się i korzystnie wpływa na proces, jakim jest leczenie alkoholizmu, narkomanii i innych uzależnień. Zapewniamy komfortowe warunki pobytu oraz gwarancję anonimowości naszym pacjentom (nie widnieją oni w rejestrach osób uzależnionych).

Świadczymy terapie:
- Terapię stacjonarną (całodobową)
- Terapię dzienną (bez noclegu)
- Terapię ambulatoryjną
- Spotkania indywidualne i grupowe dla osób współuzależnionych, DDA
- Konsultacje psychoterapeutyczne - psychoterapia indywidualna w zakresie uzależnień

AGNUS Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia
ul. Biskupińska9h
60-416 Poznań
telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl
www: http://agnusterapia.pl

Dronna 
Użytkownik

Wysłany: Nie Lis 22, 2015 11:15 pm   

Jak prowadzimy leczenie uzależnień alkoholowych i innych? Nad prawidłowym przebiegiem każdej terapii czuwa dr Sławomir Wolniak – doświadczony psychiatra, specjalizujący się w leczeniu nałogów od wielu lat. Terapia prowadzona jest holistycznie i wielotorowo. Każdy Pacjent Kliniki może oczekiwać wsparcia:

• medycznego – badanie internistyczne jest ważną częścią oceny stanu pacjenta przed rozpoczęciem terapii, w trakcie jego trwania i po zakończeniu procesu,
• psychoterapeutycznego – terapia indywidualna oraz w niewielkich grupach prowadzona jest z wykorzystaniem metody poznawczo – behawioralnej, która pozwala Pacjentowi zrozumieć mechanizmy uzależnienia i lepiej radzić sobie z chęcią sięgnięcia po kolejny kieliszek czy wykonania kolejnego zakładu,
• psychiatrycznego – uzależniony jest bardziej podatny m.in. na choroby takie, jak depresje, nerwice w procesie wychodzenia z nałogu, więc wsparcie psychiatry jest koniecznością,
• farmakologicznego – odpowiednio dobrane substancje lecznicze pomagają walczyć z uczuciem „głodu” i przyspieszają proces uwalniania się od nałogu.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o stosowanych przez nas metodach terapeutycznych – zadzwoń lub napisz.
http://www.klinikavip.pl/leczenie-uzaleznien

Razbleirs
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 30, 2015 8:37 am   

No właśnie myślałem nad takim ośrodkiem bo nie wiem jak mam to ogarnąć ale jeszcze nie wiem nie mogę się do tego przekonać.

Adam76
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 01, 2016 1:38 pm   

I właśnie to hamuje większość osób. Strach przed taką wizytą. Mnie to wcale nie dziwi, bo to dotyczy wielu osób. Najlepiej w takiej sytuacji skorzystaj z pomocy https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype i uzyskaj konsultacje bez wychodzenia z domu. To dobry sposób na konsultacje w XXI wieku. Tutaj nie masz się czego obawiać.

Tomasz96
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 12, 2016 4:24 pm   

Myślę, że jak najbardziej może być to fajna opcja dla osób z naprawdę poważnym problemem. Jednak jeśli chodzi o osoby, które mają takie problemy jak borderline lub anoreksja, to w Poznaniu mogą udać się do psychologa Jakuba Bętkowskiego. Z tego, co wiem, to ma gabinet w centrum miasta i przyjmuje w godzinach popołudniowych, więc dla wielu osób będzie to bardzo pomocne. Warto dać sobie pomóc.

biko 
Użytkownik

Wysłany: Sob Gru 17, 2016 1:30 am   

Tutaj http://rehab-terapia.pl/leczenie-alkoholizmu/ jest ciekawa propozycja Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień Dom-REHAB. Możemy się tam spodziewać ogromnego profesjonalizmu i wysokiego standardu. Terapia w Centrum trwa 8 tygodni.

gg83
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 28, 2017 7:48 pm   

Prawda jest taka, że najlepiej, jeśli tylko zauważymy problem udać się do specjalisty na terapię. Jeśli nie ma w pobliżu gabinetu, to tutaj https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ jest ciekawe rozwiązanie, a mianowicie psychoterapia przez Skype. Terapia odbywa się w języku polskim i angielskim.

gopro
Użytkownik

Wysłany: Sro Mar 29, 2017 9:53 am   

Najpierw polecam skorzystanie z pomocy psychoterapeuty, jeśli to nie pomoże wtedy polecam taki ośrodek

znak dla firmy

bartekk90 
Użytkownik

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 3:21 pm   

Co do powyższego, to także uważam, że najpierw warto spróbować terapii z psychologiem/psychiatrą lub innym specjalistą od uzależnień, a dopiero, gdy to nie przyniesie efektów udać się do takiego ośrodka. Jeśli specjalisty od alkoholizmu lub narkomanii, to sprawdźcie Michała Bartkiewicza z http://uzaleznienie.info - od lat układa terapie dla uzależnionych.

Adrianna 
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 13, 2017 1:05 am   

Można przy zmaganiu się z alkoholizmem czy innymi uzaleznieniami skorzystać ze stacjonarnego, zamkniętego ośrodka. To chyba najskuteczniejsza forma leczenia. Można też skorzystać z pomocy otwartej poradni. We Wrocławiu terapią uzależnień zajmuje się między innymi Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Proterapeutica - proterapeutica.pl. Mają, jak słyszałam, wyniki. Prowadzą też terapię online, ktoś już rzucił ten pomysł ze Skype, ale to w przypadku alkoholu czy dragów raczej pomysł chybiony. Chociaż... i takie wsparcie online w ciężkiej chwili może się przydać.

Odpowiedz do tematu