Forum o marketingu :: Ozdoba-Okna Firany, Rolety, Żaluzje

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Ozdoba-Okna Firany, Rolety, Żaluzje

Ozdoba-Okna Firany, Rolety, Żaluzje
Autor Wiadomość

ozok 
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 10, 2015 11:40 am   Ozdoba-Okna Firany, Rolety, Żaluzje

Ozdoba-Okna gorąco zaprasza do skorzystania z kompleksowych usług dotyczących wystroju okna. Doradzamy w kwestii doboru tkanin, koloru i fasonu do salonów, pokojów dziecięcych, sypialni oraz kuchni. Naszym hobby jest dekorowanie okien w piękne materiały, aby ubogacały Państwa wnętrza. Możemy zaoferować atrakcyjne tkaniny, rolety, żaluzje, moskitiery, karnisze oraz artykuły pościelowe, ręczniki, narzuty. Służymy fachową poradą i kompetentną obsługą, wierząc, że nasza praca spełni Państwa oczekiwania. Proponujemy dojazd i doradztwo u klienta. Zapraszamy do współpracy projektantów i dekoratorów wnętrz.
Znajdziesz nas: ul. Grunwaldzkiej 517 A w Plewiskach k/Poznania

emis 
Użytkownik

Wysłany: Sob Lip 30, 2016 11:42 am   

Ciekawa rolety, które nie tylko chronią nasze mieszkanie przed słońcem, ale również stanowią niesamowitą ozdobę ma firma Roletex. Na swojej stronie mają zdjęcia produktów.

dancren
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 01, 2016 9:16 am   

A czy jakieś ładne rolety plisowane u Was dostanę? Bo właśnie takich poszukuję.

MarcinOoo 
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 01, 2016 9:35 pm   

Zdecydowanie polecam

Windi87 
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 02, 2016 2:04 pm   

Z tego co ja rozumiem to w tym dziale mamy pisać o rożnych formach reklamy a nie reklamować swój biznes itd. Reklama na forach jest całkiem niezła, ale trzeba pamiętać o odpowiednim dziale

Tomasz96
Użytkownik

Wysłany: Sro Lut 15, 2017 11:24 pm   

Cóż, każdy ma swój gust. Mi osobiście dużo bardziej podobają się takie produkty jak z http://htextile.pl/oferta/zasony,20 Wiem, że wiele osób ma podobnie, więc najlepiej sami tam zajrzyjcie i pomyślcie, czy Wam też mogą się przydać. Jeśli będziecie planować zmianę Waszego wystroju, to świetnie mogą się one sprawdzić w tej roli :)

Adam76
Użytkownik

Wysłany: Pią Mar 24, 2017 8:24 am   

Też tak myślę. Grunt to by dekoracje odpowiadały osobom, które mieszkają w danym miejscu. Wiem, że fajnie sprawdzić się mogą rolety dzień/noc z http://www.guliwer-rolety.pl/rolety-dzien-noc/ Coraz więcej osób je ma i wszyscy je zachwalają. Na pewno warto sprawdzić ten temat.

biko 
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 30, 2017 7:48 pm   

Ciekawe rolety właśnie dzień i noc ma Roletex. To świetna firma, która ma bogatą ofertę i atrakcyjne ceny.

robercik 
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 06, 2017 8:18 am   

W kwestii niezbędnych maszyn warto zajrzeć na http://www.lgf.com.pl:)

danielozzo
Użytkownik

Wysłany: Sob Wrz 30, 2017 8:03 pm   

Jak wpadniemy na dobry pomysł, to możemy świetnie upiększyć pomieszczenie firanami na wymiar. Jak dopasujemy je do reszty wyposażenia a je same zrobimy trochę niekonwencjonalnie, tzn. niezbyt zwyczajnie i standardowo, to możemy uzyskać świetny efekt.

archiwald
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 18, 2017 8:42 am   

Ja się bardzo cieszę z jednego powodu. Ostatnio żaluzje robione są w naprawdę poczciwy sposób i nie wyglądają już jak z czasów PRLu. Dobrze, bo wolę żaluzje od innych sposobów zasłaniania okien.

koontownik
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 23, 2017 1:09 pm   

Dobrze jest pomyśleć o jakichś dekoracjach do domu. Jednak ja szczerze mówiąc staram się wybierać takie, które będą oryginalne i wyjątkowe w naszym domu.

gg83
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 24, 2017 8:20 pm   

Roletex ma ciekawe rolety i przede wszystkim solidne rozwiązania, w które warto zainwestować.

kapustos 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 03, 2017 7:57 pm   

Hm... Moim zdaniem warto się popytać o to znajomych. To jest często najlepsze możliwe rozwiązanie.

Odpowiedz do tematu