Forum o marketingu :: Pomysły na reklamę

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Pomysły na reklamę

Pomysły na reklamę
Autor Wiadomość

nasza
Użytkownik

Wysłany: Nie Lis 27, 2016 7:59 pm   

Wiadomo, że większość z nas ma ograniczony budżet na reklamę... polecicie może tani i skuteczny sposób reklamowania biznesu?

ola234 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lis 30, 2016 12:52 am   

Postaw na oryginalne etykiety kolorowe

davvidrek 
Użytkownik

Wysłany: Pią Gru 02, 2016 11:39 am   

Samemu dodawać do katalogów, pisać posty gościnne na blogach czy marketing szeptany - to wszystko jest niskim kosztem.

pieczynska 
Użytkownik

Wysłany: Sob Gru 03, 2016 8:45 pm   

nasza napisał/a:
Wiadomo, że większość z nas ma ograniczony budżet na reklamę... polecicie może tani i skuteczny sposób reklamowania biznesu?

Korzystałam z usług agencji reklamowej iWizerunek i myślę, że mogą Ci podpowiedzieć fajne rozwiązania, by skutecznie wypromować twoj biznes. Zajrzyj na ich stronę www.iwizerunek.pl i skontaktuj się z nimi. Powodzenia!

kamiiil 
Użytkownik

Wysłany: Sob Gru 31, 2016 11:38 pm   

Gadżety aż takie skuteczne nie są, jak niektórzy twierdzą, ale warto na niektóre postawić np. takie torby reklamowe http://grupafolflex.pl/pl...-papierowe.html Nie są to przynajmniej rzeczy, które od razu polecą do szuflady.

wolter
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 2:34 pm   

Jeśli chodzi o gadżety to wydaje mi się, że najlepiej sprawdzają się przede wszystkim podczas targów branżowych. Wówczas stoiska firmowe odwiedza wiele osób, którym niebanalne koszulki, smycze albo długopisy mogą zapaść w pamięć, a wraz z nimi nazwa konkretnej firmy. Ja zawsze do tego typu gadżetów staram się dołączać ulotki albo wizytówki. Uważam, że takie tradycyjne formy reklamy wciąż się sprawdzają. Jeśli jesteście zainteresowani, odsyłam do e-drukarni "drukarniaonline.pl". Drukują i ulotki, i wizytówki, i kalendarze, i plakaty. Ja ostatnio drukowałem u nich plakat, a tutaj - https://www.drukarniaonli...kcja-krok-po-kr znajdziecie instruktaż jak przygotować prawidłowo materiał do wydruku. To ważne, żebyście potem nie musieli wyrzucać wydrukowanych rzeczy do śmieci.

MarlenaCF 
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 8:49 pm   

Reklama musi być rzucająca się w oczy, jeśli jest to nowy biznes to najlepiej zainwestować trochę środków i zrobić coś "szokującego", na przykład otwierając lodziarnie warto rozdać ulotki z informacją, że w danym konkretnym dniu gałka lodów będzie kosztować 50gr zamiast 3zł. Warto zainwestować w coś takiego, oczywiście wszystko zależy od tego jaką działalność prowadzimy

http://clickfunnels.com.pl - Wszystko czego potrzebujesz do generowania leadów i marketing automation!

================================================================

damianopol 
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 21, 2017 6:59 am   :)

Moim zdaniem skuteczna reklama to taka która jest w internecie, bo teraz wszystko znajduje się w internecie, portale społecznościowe itp Gdy ktoś szuka czegoś to najczęściej w internecie.
Ostatnio zmieniony przez damianopol Pon Cze 26, 2017 10:45 am, w całości zmieniany 1 raz  

Karlens
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 21, 2017 7:24 am   

Myślę, że warto rozważyć stojaki z plexi. My mamy u siebie takie stojaki i bardzo je sobie chwalimy jako formę reklamy. Nie są drogie, a bardzo przydatne. Polecam.

samantamulek 
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 22, 2017 11:30 am   

Jak wiadomo najefektywniejsza jest reklama w internecie, jednak często ciężko tam konkurować z większymi firmami. Moim zdaniem bardziej warto uderzyć w rynek lokalny i zainteresować się reklamami zewnętrznymi . Fajną opcją są reklamy w autobusach, te na szybach i w monitorkach. Reklama na przystankach wydaję się także być ok. Warto inwestować w reklamę tam gdzie jest najwięcej ludzi.

kornelius
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 22, 2017 2:41 pm   

fajnie teraz w niektórych biznesach sprawdzają się systemy rezerwacji typu mwizyta.pl, podobno trend teraz, np. salony kosmetyczne i tego typu biznesu usługowe

TomaszKarolak 
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 23, 2017 9:55 am   

Jeżeli już wspomniano o reklamie zewnętrznej to moim zdaniem najbardziej przyciągającą wzrok reklamą są podświetlane kasetony reklamowe i tablice led. Dobrze użyć żywych kolorów i odcieni czerwieni, ludzkie oko najlepiej reaguje na takie kolory.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 23, 2017 10:10 am   

My teraz korzystamy z możliwości przyłączenia się do programu lojalnościowego. Nasz znajomy w ten sposób znalazł rzeszę nowych klientów więc też próbujemy w naszym biznesie. A o co dokładnie chodzi to zrozumienie jak przeczytacie ten artykuł http://melle.com/blog/jak...w?utm_source=ms Krótko zwięźle i na temat, polecam bo warto :)

nosleep 
Użytkownik

Wysłany: Sob Cze 24, 2017 9:40 am   

Pomysłów na reklamę jest wiele i wydaje się, ze każdy jest bardzo dobry. Przede wszystkim trzeba określić do jakich odbiorców chcemy trafić. Jeśli miałaby to byc reklama na rynek lokalny to całkiem dobrym pomysłem są flagi reklamowe. Elementy do wykonania flagi można kupic od firmy http://www.axox.eu/ . Oferują maszty i podstawy o dowolnej wysokości i kształcie. Flaga jest bez nadruku dlatego sami możemy zdecydować co na niej ma się pojawić. Konstrukcja jest lekka i trwała, można ją umieścić na dowolnym podłożu. Można także w łatwy sposób ją zdemontować i przenieść w dowolne miejsce.

DominikaTamara 
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 26, 2017 8:25 am   

Jeżeli chodzi o tanią reklamę, to można zlecić oklejanie samochodów reklamą. Najtańszą opcją będzie oklejenie własnego auta, ale można to również zlecić innym osobom. Tylko wtedy trzeba się liczyć z comiesięcznym kosztem.

Odpowiedz do tematu