Forum o marketingu :: Reklama hotelu

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Reklama hotelu

Reklama hotelu
Autor Wiadomość

JagodaBakinska
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 18, 2017 8:45 am   Reklama hotelu

Pracuję w hotelu jako recepcjonistka i ostatnio szef ogłosił, że szuka pomysłu na reklamę i ta osoba, której pomysł będzie najlepszy dostanie podwyżkę. Bardzo bym chciała to wygrać, dlatego zwracam się do państwa o pomoc.

samantamulek 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 19, 2017 7:17 am   

Może to niezbyt oryginalny pomysł, ale nadal bardzo skuteczny, a mianowicie kasetony świetlne, które przyciągną wzrok przechodniów. Z tych bardziej niestandardowych pomysłów to może ręczniki reklamowe z nadrukiem jako gadżet.

sossi 
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 29, 2017 11:04 am   

Myślę, że warto zainwestować zarówno w reklamę w sieci jak i lokalną . W taki sposób pozyskacie większą ilość klientów :) Jeżeli chodzi o reklamę lokalną to polecam jakieś porządne gadżety reklamowe. Takie możesz zamówić np u nich http://www.extrema.com.pl...y-metalowe.html w przystępnych cenach. Zajrzyj bo może akurat coś Cię zainteresuje :)

wolter
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 06, 2017 10:55 am   Reklama

A może fajnym rozwiązaniem byłoby zainwestowanie w programy lojalnościowe? Tego typu praktyki stają się coraz powszechniejsze, nawet w sektorze MŚP. Dzięki temu obie strony wymiany handlowej, zarówno przedsiębiorca, jak i klient, mogą liczyć na wymierne korzyści. Przedsiębiorca może poznać więcej informacji na temat klientów, a co za tym idzie - lepiej poznać swoją grupę docelową. Z kolei klient może mieć możliwość rabatów i niższych cen. Jakbyście byli zainteresowani, odsyłam do tego artykułu - http://www.powierzchnieha...-nich-wiedziec/

Johny67 
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 06, 2017 7:53 pm   

Chyba podstawa, to promocja w sieci. Własna strona ww, social media (facebook, instagram itp.). strony internetowe wykonują agencje interaktywne, a SEO również często realizują takie podmioty.

kingunia 
Użytkownik

Wysłany: Wto Sty 09, 2018 9:57 pm   

a jakieś fajne gadżety, jak na przykład takie torby sportowe http://www.izisport.pl/ Przecież to się super sprawdza zwłaszcza że klienci na pewno mają zapotrzebowanie na takie rzeczy

katarzyna.rejch
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 06, 2018 4:45 pm   

W przypadku hotelu fajnie może się sprawdzić marketing smsowy. Ja sama wykorzystuje to narzędzie używając do tego platformy playsms.pl, co prawda w innej branży, ale u Ciebie również może to przynieść fajne rezultaty. Koszty takich działań też nie są duże, co myślę warto zaznaczyć.

Odpowiedz do tematu