Forum o marketingu :: Reklama w social mediach

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Reklama w social mediach

Reklama w social mediach
Autor Wiadomość

kingunia 
Użytkownik

Wysłany: Sob Lis 11, 2017 1:04 pm   

gadżety reklamowe też są świetnym sposobem na reklamę. Na przykład takie pokrowce http://www.izisport.pl/ albo torby sportowe na które można nadrukować logo firmy. To bardzo przyciąga uwagę potencjalnych klientów

heniutek 
Użytkownik

Wysłany: Sob Lis 18, 2017 12:28 am   

Gadżety? Raczej małe szanse. To już lepiej iść w kampanie w social mediach - dzięki pomocy takich firm jak semsolutions można się dobrze wybić i to nie tylko na lokalnym rynku. Trzeba jednak zaufać profesjonalistom i obserwować, jakie są efekty.

elabarbara 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 20, 2017 9:00 am   

Ja szczerze powiem podchodziłam bardzo sceptycznie do pozycjonowania bo myślałam że to nic nie da. Myślę, że lepiej jednak zainwestować w profesjonalne usługi, a poprzez skuteczną optymalizację strony, inwestycja się zwróci w ilości klientów. Z firm, które kojarzę pozycjonowaniem i ogólnym marketingiem w sieci zajmuje się chociażby http://www.icbmedia.com.pl/kontakt . Możesz zajrzeć na ich stronę i przejrzeć ofertę firmy.

Gylfi12
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 20, 2017 11:10 am   pozycjonowanie semsolutions

Hejkaa!
ja bym chciał polecić wam świetny blog firmy SEMsolutions. Zajmują się oni przeprowadzaniem kamapani reklamowych, pozycjonowaniem itd. Tutaj zobaczcie marketing internetowy gdynia na blogu jest wiele cennych informacji oraz wskazówek. Możecie także zlecić im wykonanie kampanii dla swojej firmy :)
polecam!! to bardzo dobra firma, która pomoże wam pozyskać nowych klientów :)

Odpowiedz do tematu