Forum o marketingu :: Stoisko targowe

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Stoisko targowe

Stoisko targowe
Autor Wiadomość

michalzbyszko 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 13, 2017 12:41 pm   Stoisko targowe

Zamierzam w przyszłym roku, pojechać z ofertą swojej firmy na targi wodno-kanalizacyjne. Chciałbym w jakiś ciekawy sposób przygotować swoje stoisko, tak aby przyciągało do mnie ludzi. Jak to zrobić?

EwelinaJagoda 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 20, 2017 1:43 pm   

A targi odbywają się wewnątrz budynku czy na zewnątrz? Jeżeli na świeżym powietrzu, to chyba najbardziej rzucającym się w oczy elementem będzie namiot z naszym logiem. Warto w niego zainwestować, gdyż przyciągnie uwagę klientów.

Rolka 
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 23, 2017 3:51 pm   

Dobrze przygotowane stoisko targowe to podstawa na targach. Jak cię widza tak cię piszą więc jeśli chcemy zrobić wrażenie na klientach trzeba mieć stoisko przyciągające uwagę. Firma Berkano http://www.berkano.pl/portfolio?category=17 przygotowuje doskonałe stoiska targowe, dopasowane do oferowanych produktów/usług. Targi to miejsce, w którym nie tylko możemy zareklamować swój produkt ale także nawiązać kontakty biznesowe.

karinos1983
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 19, 2017 9:54 am   

Takie gotowe stoiska targowe przygotowuje także firma RETIO. Zobacz tutaj https://www.retio.pl/pl/c...tawiennicze/113 . Mają doświadczenie w temacie. Do tego bardzo konkurencyjne ceny. Jeśli nie chcesz inwestować w całe stoisko to możesz u nich zamówić potrzebne Ci elementy - ścianki reklamowe, standy reklamowe itp. Rzuć okiem. W mojej ocenie to ciekawa oferta.

Kamilekxxx
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 1:46 pm   

Trochę o stoiskach targowych można poczytać tutaj. Wiele przydatnych porad, które pomogły mi przygotować podobne stanowisko.

radlerek
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 4:00 pm   

Bardzo przydatne, bo właśnie zamierzałem ogarnąć swoje stoisko tylko nie wiedziałem jak wyglądają formalności. Dziękuję Wam ślicznie :)

biko 
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 7:28 pm   

Tutaj http://brandcreation.pl/portfolio/ jakie są wypasione stoisko. Jest na czym zawiesić oko. Myślę, że idealne rozwiązania związane z daną branżą sprawią, że klienci nas zapamiętają tak, jakbyśmy tego chcieli, a przecież właśnie o to chodzi. Trzeba się wyróżniać na rynku!

Odpowiedz do tematu