Forum o marketingu :: Strona reklamowa cash-list.net, pomysł realizowany

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Strona reklamowa cash-list.net, pomysł realizowany

Strona reklamowa cash-list.net, pomysł realizowany
Autor Wiadomość

33rn33st 
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 5:11 pm   Strona reklamowa cash-list.net, pomysł realizowany

Cześć!

Mam 17 lat i jestem twórcą nowej strony reklamowej cash-list.net

Jest to wyjątkowy serwis, na którym można zareklamować swoją firmę już od 10zł.
Serwis działa na zasadzie darowizny, dlatego nie ma tu żadnych haczyków, jednak 10zł to minimalna stawka.
Jest to mój nowy pomysł, który zacząłem realizować. Jeśli nie jesteś zainteresowany wspomnij chodź w swoim otoczeniu słowo o mojej stronie, chciałbym żeby stała się jak najbardziej rozpoznawalna.
Jeśli ja oferuję reklamę za tak małą stawkę (która nie zmieni się nawet jeśli popularność wzrośnie) to wydaje mi się, że to korzyści przede wszystkim dla firm, poza tym niewiele Cię to kosztuje, a będę bardzo wdzięczny.
Strona wraz z rozwojem będzie aktualizowana i ulepszana, jednak bez userów ciężko jest cokolwiek zrobić. 10zł dla przedsiębiorcy to praktycznie żaden wydatek, a może wesprzeć moją stronę i pomóc w jej rozwoju.
Więcej informacji znajdziecie na stronie w zakładce OFERTA.

Pozdrawiam,
czekam na opinie i komentarze na temat strony.

cash-list.net

Odpowiedz do tematu