Forum o marketingu :: Ulotki, bannery - czy to jest jeszcze skuteczne?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Ulotki, bannery - czy to jest jeszcze skuteczne?

Ulotki, bannery - czy to jest jeszcze skuteczne?
Autor Wiadomość

okazik
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 22, 2015 7:18 pm   

Nie bardzo rozumiem pytanie. Przecież to jak skuteczna jest dana forma reklamy zależy od tego jak do niej podchodzimy. Skuteczność ulotek banerów reklamowych zależy od tego komu i gdzie je rozdajemy/wieszamy. Nie sztuką jest stanąć na przystanku i rozdawać ulotki wszystkim jak leci. Tak samo baner nie będzie skuteczny jeśli zawiesimy go w niewidocznym miejscu, lub nie będzie on czytelny i przekazywał kluczowych treści.

Jacek28
Użytkownik

Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 9:24 am   

Wiecie może kogo profesją jest druk folderów w Poznaniu i okolicach? Chodzi Mi przede wszystkim o wysoką jakość wykonania usługi :)

Rasny23
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 21, 2015 12:15 pm   

Ja osobiście polecam standy reklamowe w Warszawie okolicach dzięki którym można łatwo reklamować firmę :)

tmazurek 
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 29, 2015 10:45 am   

Na pewno warto też zainwestować w gadżety reklamowe, które można porozdawać klientom :) Są bardzo skuteczne w reklamie, szczególnie wtedy, gdy wyróżniają się praktycznością.

patrykk
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 16, 2015 2:46 pm   

Na pewno dużo zależy od wykonania. Moim zdaniem jeśli ulotka jest fajna, przyciąga uwagę, to zda egzamin.

ravel
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 06, 2015 9:15 pm   

Im bardziej oryginalnie tym lepiej, obecnie konkurencja jest duża w każdej branży, wiec trzeba się jakość wyróżnić.
Ostatnio zmieniony przez ravel Czw Sie 27, 2015 11:27 am, w całości zmieniany 1 raz  

olekparys 
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 10, 2015 1:03 pm   

oczywiście, że jest - musi być tylko porządny projekt i jeszcze lepsze wykonanie

kimbos
Użytkownik

Wysłany: Pią Lip 29, 2016 11:16 am   

właśnie najlepszy jest dobry projekt marketingowy. Wykonanie jest równie ważne.

Miłosz21 
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 03, 2016 9:30 am   

Myślę, że coraz rzadziej czytamy ulotki czy bannery. Reklamy w dzisiejszych czasach jest tyle, że mało co przyciąga naszą uwagę. Tak jak ktoś wyżej uważam, że warto zainwestować w gadżety takie jak np puzzle reklamowe. To dość oryginalny pomysł i można też się trochę rozerwać. Na pewno zapada w pamięć.

Roman80
Użytkownik
Roman80

Wysłany: Czw Sie 04, 2016 3:39 pm   

Osobiście nie polecam z racji tego, że ciężko mierzyć ich skuteczność. Według mnie lepiej te pieniądze wykorzystać na inne formy reklamy, takie jak chociażby reklamę w internecie.

user88
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 12, 2016 1:28 pm   

mnie się wydaje, że teraz bardziej użyteczne są nieco nowocześniejsze i trwalsze przede wszystkim formy, chociażby wizytówki ale takie porządne, plastikowe, w http://www.cardon.com.pl/ robią genialne i u mnie od razu pełnią rolę kart rabatowych więc dla klienta to dodatkowy zysk, a jak ładna karta wystaje w portfelu to też przypomina że warto do nas po raz kolejny wrócić

koziolek
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 17, 2016 12:34 pm   

moim zdaniem teraz istnieją dwie formy skutecznej reklamy. Pierwsza to oczywiście internet, gdzie reklama staje się skuteczniejsza z dnia na dzień. Drugi sposób to udział w targach branżowych gdzie przychodzi masa potencjalnych klientów oraz łatwo o nowe kontakty biznesowy. Teraz takie targi to bardzo popularne imprezy. W październiku w Krakowskim EXPO mają odbyć się targi Kompozyt-expo czyli targi materiałów, technologi oraz wyrobów kompozytowych. Cały zakres innowacji w jednym miejscy :)

Timenot
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 30, 2016 8:04 pm   

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie ma nic bardziej profesjonalnego niż obsługa hostess na organizowanych imprezach czy bankietach. Nasza firma gdy wchodziła na rynek wynajęła kilka hostess z hostessbooking.pl no i efekty były konkretne. Profesjonalne, ładne, uśmiechnięte dziewczyny, no i każdy chciał współpracować. Polecam takie rozwiązanie! A już zwłaszcza tę agencję :)

rachelka
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 08, 2016 7:49 pm   

Ja mam mały sklepik z kosmetykami bio, zawsze sobie załatwiam kartonowe standy od Artclipa i zawsze się rzuca w oczy a na sprzedaż nie narzekam :)

Kofi
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 16, 2016 9:28 am   

Ulotki i banery są dobre, ale zależy w jakiej branży. Nie każdy biznes na tym skorzysta. Muszą też przyciągać uwagę, być kreatywne. Przyciąga szczególnie napis: z tą ulotką -x% zniżki lub coś w tym rodzaju.

Odpowiedz do tematu