Forum o marketingu :: W jakie kursy z marketingu warto inwestować?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » W jakie kursy z marketingu warto inwestować?

W jakie kursy z marketingu warto inwestować?
Autor Wiadomość

komar 
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 28, 2016 2:43 pm   W jakie kursy z marketingu warto inwestować?

Jakie kursy bądź szkolenia polecacie z zakresu marketingu?

esmeralda
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 28, 2016 5:32 pm   

Ja mogę polecić takie szkolenie ze skutecznej kreacji reklamy, według mnie warto inwestować także w copywriting, w końcu content marketing to dobry sposób na budowanie lojalności klienta do firmy.

kornelius
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 03, 2016 9:07 pm   

a fajne szkolenia marketingowe bardzo robią chessadvertising bardzo głęboko osadzeni w branży i znają się na rzeczy zdecydowanie

Kukusia7 
Użytkownik
Kukusia7

Wysłany: Sob Cze 25, 2016 11:46 pm   

Każda profesjonalna firma wie jak skutecznie zareklamować i sprzedać swój produkt, bo prawda jest taka,że internet jest naszą przyszłością. Dlatego nie jest im obcy e-marketing, który generuje niekiedy większe zyski niż inwestycja w reklamy telewizyjne lub radiowe. Dzieje się tak, ponieważ ponad 40% populacji na Ziemi korzysta z zasobów Internetu. Dzięki profesjonalnej firmie e-marketingowej , nowe przedsiębiorstwa skutecznie zaistnieją , a odpowiednie pozycjonowanie przyciągnie wielu stałych klientów. Dodatkowo polecam spojrzeć na ofertę SeoFuture tutaj:
https://seofuture.pl/sklepy-internetowe , https://seofuture.pl/adwords

kozakanita 
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 06, 2016 2:45 pm   szkolenie

Wraz z kolegami z pracy uczestniczyłam w szkoleniu z coachingu sprzedaży, prowadzonym przez CC Training . Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia , było prowadzone w naprawdę interesujący sposób. Materiał szkoleniowe również okazały się niezwykle pomocne w usystematyzowaniu wiedzy. Mogę polecić je z czystym sumieniem.

Mariusz82 
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 13, 2016 12:12 pm   

Uczestniczyłem ostatnio w szkoleniach z zakresu administratorów systemu informatycznych (ASI) odbywających się w https://www.proxymo.pl/ i jestem zadowolony z jakości przeprowadzonych kursów. Wiele się nauczyłem i muszę powiedzieć, że jeżeli ktoś pracuje na płaszczyźnie związanej z przetwarzaniem lub ochroną danych osobowych, to zalecam skorzystać z ich kursów, ponieważ można wiele wartości merytorycznych wynieść. Dodatkowo było tam sporo informacji odnośnie marketingu internetowego i ogólnie marketingu. Wiązało się to z administrowaniem systemami informatycznymi więc jeśli kogoś interesuje to warto wziąć udział w takim szkoleniu

myfavourite
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 14, 2016 9:28 am   

Jeśli chcesz nauczyć się samych podstaw to proponuje darmowy kurs online z marketingu internetowego z Google ( rewolucje internetowe)

ogi
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 25, 2017 12:52 pm   

Wszystko zależy od tego czego się oczekuje od danego szkolenia. Dla mnie najważniejsi są trenerzy. Ważniejsi nawet niż sam program szkolenia. Jeśli potrafią przekazać wiedzę, słuchają, pomagają w zrozumieniu trudniejszych kwestii, to już daje bardzo dużo. Tu na przykład http://www.projektgamma.p...rte/sprzedazowe wśród trenerów mamy perełki takie jak Jacek Rozenek, a do tego bardzo dobre programy szkoleń.

Malbor
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 25, 2017 1:44 pm   

Na czasie są obecnie kursy, webinaria z marketingu internetowego. Jak prowadzisz w internecie swój biznes to takie kursy są bardzo przydatne.

Sebastian1578 
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 28, 2017 8:08 am   

Szkolenia to całkiem dobry pomysł na zdobycie nowego doświadczenia. Jeżeli chcecie jakieś dobrej jakości szkolenia z marketingu, to proponuję zdać wysokiej jakości egzamin CIM https://questus.pl/cim/certyfikaty/egzaminy/. Ja planuję się zapisać na to. Ważne to jest to, aby mieć już dużą podbudowę z zakresu marketingu :)

koziolek
Użytkownik

Wysłany: Nie Wrz 24, 2017 4:18 pm   

Jeśli chodzi o dobre i sprawdzone szkolenia, to u nas organizuje je grupa no problem. Spora dawka rzetelnej wiedzy, myśle, ze to będzie procentowało w przyszłości jeśli chodzi o rozwój naszej firmy i pracowników :)

ogi
Użytkownik

Wysłany: Sob Wrz 30, 2017 1:19 pm   

Z tego co mówią moi znajomi z pracy to w Warszawie najlepsze szkolenia specjalistyczne można znaleźć tu http://www.szkoleniaekspe...i-i-budownictwo . Są bardzo chwaleni i mają bardzo konkurencyjne ceny, zwłaszcza jeśli chodzi o szkolenia specjalistyczne.

patrykx
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 17, 2017 5:43 pm   

Sporo da się nauczyć nawet z samej lektury blogów specjalistycznych.

Weranda
Użytkownik

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 6:02 pm   

Ja polecam kursy w Szkole Mistrzów Reklamy, jest kurs o strategii komunikacji marki, o planowaniu wydatków związanych z reklamą czy social media specjalista. Kursy prowadzone są przez praktyków, dyrektorów agencji rekkamowych. Pracuję się na prawdziwych kampaniach a nie na slajdach. Pracę znajduje się nawet w trakcie kursu a Szkola idzie na rękę i można rozłożyć płatność na raty albo zapłacić po kursie jak się już znajdzie pracę. Kursy są w Warszawie ale to maksymalnie dwa dni w miesiącu, a naprawdę warto. Byłam,. sprawdziłam.

koontownik
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 24, 2017 7:15 am   

Coraz bardziej popularne stają się ostatnio kursy i szkolenia internetowe. Kursant siedzi we własnym fotelu, nie musi przejmować się dojazdem na miejsce szkolenia. Wystarczy komputer i internet :)

Odpowiedz do tematu