Forum o marketingu :: Wypadanie włosów - masz podobny problem?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Promocja » Reklama » Wypadanie włosów - masz podobny problem?

Wypadanie włosów - masz podobny problem?
Autor Wiadomość

bohun 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lut 22, 2017 9:16 pm   Wypadanie włosów - masz podobny problem?

Od jakiegoś czasu mam problem z utratą włosów i boję się, że z tego powodu moja ukochana dziewczyna mnie zostawi. Nie wiem, co stosować, żeby sobie pomóc i zmniejszyć ilość wypadających włosów. Może to, o czym czytałem w ulotce http://stopwypadaniuwlosow.pl/ będzie odpowiednie, jak sądzicie?

user88
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 23, 2017 10:19 am   

Ja tez miałem podobny problem. Włosy zaczeły mi wypadać garściami i trochę sie przestraszyłem, że zaraz wyłysieje. Na szczęście pomogła narzeczona, która zna się na kosmetykach. Kupiła mi szampon i serum wzmacniające włosy z dermastic plus plastry, które przykleja się na skroń na noc. Ich skladniki aktywne działaja przez skorę. Jestem już w połowie kuracji i zauważyłem, że wypadanie włosów się zmniejszyło.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 09, 2017 6:50 pm   

Mnie też bardzo zaczęły wypadać włosy i pani w aptece poradziła mi zakup serii kosmetyków dermastic. W jej skład wchodzi szampon i serum wzmacniające, a także plastry, które przykleja się na noc niedaleko włosów. Rzeczywiście to działa! Widzę, że podczas mycia i szczotkowania znacznie mniej włosów mi wypada.

małami
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 11:33 am   

U mnie na wypadanie włosów bardzo fajnie się sprawdziło przyklejanie na noc plastrów dermastic. Kupiłam je w aptece, całą kurację na 8 tygodni i zauważyłam znaczną różnice.

paulina19 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 17, 2017 9:17 am   

Ja miałam podobny problem, włosy wypadały mi garściami. Zacznij stosować dobry kolagen i sama zobaczysz zmiane. Dla mnie super okazał się kolagen w proszku Premium Collagen5000

Monia 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 17, 2017 9:55 am   

Wlosy wzmacniam od srodka, biore biotyne na wlosy+krzem, do tego stosuje olejowanie.

marianka 
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 23, 2017 1:13 pm   

Trzeba utrafić odpowiednią odżywke. Ja tak mialam na studiach, różnych próbowałam aż stwierdziłam że ta konkretna mi pomaga. Dla kazdego coś innego będzie działało wiec nie będę reklamować ;p

monika_warszawa
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 31, 2017 10:15 am   

A mnie bardzo dobrze na włosy sprawdziły się plastry dermastic. Mozna je kupić w aptece i taka kuracja trwa 8 tygodni. Ja zauważyłam duże wzmocnienie włosów, przestały wypadać i co najwazniejsze wyrastają nowe małe włoski!

Trannity
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 13, 2017 1:11 am   

Wypadanie włosów może być spowodowane problemami z tarczycą. Wypada się zbadać pod tym kątem, żeby później nie żałować, że się coś przeoczyło

Kamcio23 
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 14, 2017 10:59 am   

Maski drożdżowe - moja dziewczyna ich używa i faktycznie widać baby hair :) Na wypadanie włosów również pomaga kozieradka, czego się niedawno dowiedziałem. Zrobienie z niego naparu i aplikowanie go we włosy i już po pierwszym miesiącu widać zmiany!

Bartoszek 
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 14, 2017 11:01 am   

Ciekawi mnie to co stanie się jężeli w końcu zajdę w ciąże?

Komiwojażer
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 4:54 am   

Tak jak pisał ktoś wyżej - to może być związane z chorobami tarczycy i lepiej się zbadać pod tym kątem. Żeby później nie żałować!

kingunia 
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 09, 2017 1:21 pm   

ja slyszalam, ze swietnie na wlosy wplywa ta kuracja na włosy http://www.lorealprofessi...-wlosow/kuracja - staja sie mocniejsze i gestsze. Moze akurat Tobie tez by pomogla?

Odpowiedz do tematu