Forum o marketingu :: Jaką pracę dodatkową polecacie?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Marketing internetowy » Programy Partnerskie » Jaką pracę dodatkową polecacie?

Jaką pracę dodatkową polecacie?
Autor Wiadomość

promotor
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 2:39 pm   

Jeżeli mowa jest o programach partnerskich to wśród tych które generują największe dochody jest ten klik. Comperialead bo o nim mowa dedykowany jest wszystkim tym, którzy posiadają witryny, blogi, portale o tematyce finansowej. Nie ma dolnej jak i górnej granicy zarobków.

stanimir
Użytkownik

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 1:18 pm   

Myślę , że pracy dodatkowej warto jest obecnie szukać w sieci. WIele ofert pracy dotyczy zajęć przez internet tak więc jeśli chodzi o ten dział pracodawcy werbują pracowników najczęściej przy pomocy stron internetowych.
Tutaj jest dobry portal: http://www.gowork.pl , na którym można zobaczyć wiele ofert pracy dodatkowej.
Wyszukiwanie jest łatwe. Wystarczy wpisać jedynie swoje miasto albo województwo i już możecie zobaczyć wszystkie oferty pracy w regionie ;)

malenko
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 8:11 am   

Powiem tak, praca jest w zasięgu ręki. Przykładem niech będzie zarabianie zarabianie na tym kreatorze stron webwavecms.com. Są to strony w abonamencie. Klient płaci np 60 zł/miesięcznie. Strony wykonuje się w kreatorze i znajomość html/css/php/js nie jest konieczna. Algorytm zarobków jest taki:
1 - wykonujesz witrynę z której korzysta klient. Otrzymujesz 30% z abonamentu który płaci klient.
2 - jeżeli stronę opłacają polecani przez Ciebie klienci lub ich klienci. Otrzymujesz 20% zarobku
3 - zarabiać możesz również na poleconych przez poleconych - 10% wartości abonamentu.
Jak widzisz wygenerowanie dochodu nie jest trudną sprawą - wystarczy tylko chcieć.

klomb
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 04, 2014 6:27 pm   

Witam szukam pracy dorywczej dla swojej dziewczyny. Oboje mieszkamy w pomorskim a dokładnie w gdańsku. Myślałem żeby znaleźć jej jakąś taką przyjemną pracę dorywczą na wakacje. Co myślicie o pracy opiekunki? czy teraz potrzeba specjalnych papierów żeby wykonywać taką pracę? znalazłem fajną stronę która zrzesza takie opiekunki http://www.emcare.pl/. W dzisiejszych czasach ludzie korzystają z takiej pomocy niań czy opiekunek?

Klaudia Wroblew 
Użytkownik

Pomogła: 3 razy

Wysłany: Sro Paź 08, 2014 1:45 pm   

Korzystają :) Sama dorabiałam tak w zeszłym roku i dwa lata temu. Tylko czy przez agencje to dobry pomysł? Lubią pobierać część Twojej wypłaty- z czegoś muszą żyć :)
Ja szukałam ofert przez portal niania.pl. Dajesz ogłoszenie i już. Troszkę mniej pewne ale sam dogadujesz składki z rodzicami a portal nic za to nie chce :) O ile na pierwsze spotkanie umawia się w miejscu publicznym to nic raczej nie grozi :D

ekolog 
Użytkownik
ekolog

Wysłany: Sob Paź 18, 2014 10:32 am   

Sądzę że Marketing Referencyjny jest doskonałym sposobem na dorobienie Podpowiem jak kto zainteresowany

szurny
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 30, 2014 9:26 pm   

Ile da się na tym zarobić?

ekolog 
Użytkownik
ekolog

Wysłany: Sob Lis 01, 2014 7:59 pm   

Do kogo to pytanie? jeżeli do mnie zapraszam dokontaktu

Gerwaz 
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 29, 2014 9:39 pm   

ja jakoś nie wierzę w programy partnerskie. bardziej mi odpowiada sprzatanie lub opieka na ddzieckiem lub osobą starszą. W ten sposób mozna dorobić.

ekolog 
Użytkownik
ekolog

Wysłany: Sro Gru 31, 2014 3:11 pm   

To ciekawe co oznacza Twój podpis?

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 02, 2015 12:18 pm   

Dodatkowo zarabiam też dzięki programom partnerskim, które znalazłam na stronie programu NovaCash. Prowadzę swojego bloga ekonomicznego wiec reklamowanie na nim instytucji finansowych bardzo mi pasuje :)

koziolek
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 03, 2015 12:14 pm   

Ja polecam taką pracę, która będzie również pasją :) Miałam to szczęście i mi udało się połączyć te dwie rzeczy i teraz dzięki haftowaniu, które jest moim ulubionym zajęciem, mogę sobie dorobić do mojej pensji. Cały zcas jednak myślę nad tym, żeby tę moją pracę dodatkową zamienić w pracę na pełen etat... Co o tym myślicie? Wiem, że jest teraz popyt na różnego rodzaju rękodziała, a jak oferowałabym ubrania z wyhaftowanym, spersonalizowanym wzorem. Myślałam, żeby postarać się o jakieś dofinansowanie/kredyt, zakupić wtedy hafciarkę komputerową Bernina 720, która dodatkowo bardzo by mi ułatwiła pracę i pozwoliła przyjmować dużą część zamównień, ponieważ takie hafciarki komputerową wykonują prawie całą pracę za nas. Hmm może od stycznia pasowałoby coś ruszyć z tym tematem, bo jednak praca na etacie mnie zaczyna męczyć...

ekolog 
Użytkownik
ekolog

Wysłany: Pon Gru 07, 2015 10:55 am   

Polecam portal reklamowy który płaci za dodanie własnej reklamy :grin: :grin:
http://11030.pl/register.php?ref=xplus

jeane
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 25, 2016 12:36 am   praca dodatkowa

sa firmy w internecie, które płaca za wypełnianie ankiet. Zawsze sobie można dorobić

cypisek 
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 05, 2016 1:36 pm   

Ja jestem za tym żeby sobie dorabiać, jako na przykład masażysta, to są dobre pieniądze i w sumie praca dość przyjemna, ta szkoła jakby ktoś chciał to ma taki kierunek http://policealna.gowork.pl/oddzial/wroclaw , ja się zastanawiam nad takim kierunkiem, jakoś uważam, że zawsze lepiej mieć jakiś drugi fach w ręku.

Odpowiedz do tematu