Forum o marketingu :: nowe metody sieci komórkowej Orange?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Marketing internetowy » Programy Partnerskie » nowe metody sieci komórkowej Orange?

nowe metody sieci komórkowej Orange?
Autor Wiadomość

ledowiec
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 10, 2012 3:33 pm   nowe metody sieci komórkowej Orange?

"Orange Polska w ramach kampanii reklamowej "Własna firma to nie bajka" promującej ofertę dla firm odda część własnej powierzchni reklamowej swoim najbardziej lojalnym klientom biznesowym.

Cennikowa wartość budżetu reklamowego przeznaczonego na reklamę klienta Orange wynosi 6 mln zł brutto. To prawie 20 proc. wartości budżetu reklamowego B2B Orange w tym kwartale."

cały artykuł:
http://www.press.pl/newsy...ntom-biznesowym

Dla mnie to dość nietypowy i innowacyjny sposób na zatrzymanie najbardziej kluczowych klientów, w dobie szało-PLAY'a. Czy uważacie za skuteczny tego typu pomysł, na zasadach programu lojalnościowego? W chwili obecnej, w mojej opini, walka z siecią play, zakończyła się, sprowadzając potentatów tej branży do znacznych zabiegów, nie tylko marketingowych. T-mobile, wprowadziło już odpowiednik FORUMŁY 4.0 (play.pl).
Orange wprowadza tak nietypowe rozwizanie, skupiając się przede wszystkim na klientach biznesowych. Dla mnie jest to bardzo oryginalne rozwiązanie, a nawet zachęcające do współpracy z tą siecią. Pytanie brzmi jakie są szanse uzyskania tego typu wsparcia w ramach promocji?

joobler 
Użytkownik

Wysłany: Sob Gru 29, 2012 4:05 pm   

Dobrze napisane "w dobie szałoPlaya".

Odpowiedz do tematu