Forum o marketingu :: Praca w Niemczech

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Marketing internetowy » Programy Partnerskie » Praca w Niemczech

Praca w Niemczech
Autor Wiadomość

stanimir
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 11:11 am   Praca w Niemczech

Witam. Natknąłem się w ostatnim czasie na ciekawy portal, na którym można przejrzeć sobie oferty pracy w Niemczech. Obecnie taka opieka Niemcy jest bardzo przyszłościowa ponieważ specjaliści w tym zakresie są bardzo poszukiwani.
Nie wymaga to zbyt dużych umiejętności językowych a daje duże możliwości zarobku.

andruszczyk
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 15, 2014 8:50 am   

Zgadzam się ale nie ukrywam że jest to bardzo ciężka praca bo nigdy nie wiemy na jaką osobę trafimy. Jedni jeszcze coś przy sobie zrobią i ogólnie mają się dobrze bo wymagają jedynie zakupów , sprzątania , towarzystwa, natomiast są i tacy którzy leżą i wtedy już jest ciężko.

Iverson 
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 15, 2014 10:42 am   

Ciężko powiedzieć czy takie coś jest wiarygodne, wiele się słyszało o przekrętach w tym sektorze

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 02, 2015 12:53 pm   

kiedys pracowałam w niemczech na podobnym stanowsiku,a teraz przeniosłam sie do Holandii i dzięki vpu polska znalazłam tam pracę w supermarkecie i póki co do nie niemiec nie mam zamiaru wracać ;)

koziolek
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 02, 2015 1:00 pm   

Miałam kiedyś podobna ofertę pracy jako opiekunka osób starszych w niemczech i tez musiałam umiec język minimum na poziomie komunikatywnym a ja nie umialam prawie nic ;p całe szczęscie w trójmieście działa akademia językowa która prowadzi kursy językowe uczące podstawowych umiejętności komunikacyjnych i specjalistycznego słownictwa typowego dla tego zawodu

Timenot
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 29, 2015 8:27 pm   

moja siostra trafila na bardzo dobra agencje posrednictwa EJ JOB, jeździla pracowac jako opiekunka, byla juz trzy razy i za kazdym wracala zadowolona. Sporo udalo jej sie zarobic, miala zapewnione wyzywienie i pokoj, a nawet transport

Efenal
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 11, 2016 8:42 am   

Fajna też jest praca jako profesjonalna położna w warszawie idzie zarobić w takim zawodzie ;) Za granicą to już na pewno.

gabor 
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 21, 2016 11:24 am   

No trzeba się będzie chyba rozejrzeć za takimi opcjami, ech..

LexMed 
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 27, 2016 9:34 pm   

Jest to ciężka praca,chyba że się dobrze trafi.Słyszałem jak polski pracują u ludzi którzy maja po 85 lat i się nie ruszają.To można sobie wyobrazić jaką pracę wykonują.

redyk
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 16, 2017 11:42 am   

Zastanów się 10 razy czy to ma sens przy sytuacji, jaką mamy w Polsce.
Zerknijcie na to - http://www.gowork.pl/praca/kielce;l
Przecież tak dużo pracy nie było u nas od dawna, można znaleźć zatrudnienie na bardzo dobrych warunkach, również jako opiekun. Czy ma sens w takim razie porzucanie Polski?

Alka87 
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 8:50 am   

Pracując za granicą można uzyskać 13 pensję rozliczając się z podatku zagranicznego. Sumy w wielu przypadkach są imponujące.
Sami się przekonajcie https://www.zwrotpodatkow.pl/

nosleep 
Użytkownik

Wysłany: Sob Kwi 22, 2017 8:34 pm   

No niby jest sporo ofert pracy w Polsce ale zarobki nie sa atrakcyjne więc nie dziwię się, że sporo ludzi nadal chce wyjechac za granicę. Moja siostra rozważa wyjazd do Niemiec jako opiekunka osób starszych. Znalazła ofertę takiej pracy przez agencję http://berlin-opiekunki.pl/ . Agencja organizuje kursy językowe oraz kursy opiekuna jeśli jest taka potrzeba. To legalna praca z ubezpieczeniem, wsparciem na miejscu, wynagrodzeniem na czas.

Odpowiedz do tematu