Forum o marketingu :: Przełom w zarabianiu przez Internet !

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Marketing internetowy » Programy Partnerskie » Przełom w zarabianiu przez Internet !

Przełom w zarabianiu przez Internet !
Autor Wiadomość

busines
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 4:19 pm   Przełom w zarabianiu przez Internet !

Dzień Dobry wszystkim !

Na samym początku chciałbym poprosić moderatora, że jeżeli temat został założony w złym dziale, to aby został przeniesiony do odpowiedniego działu. Z góry bardzo dziękuje. Co do tematu.

Chciałbym każdej osobie powyżej 18 roku życia zaproponować możliwość zarobienia pieniędzy przez Internet dzięki pracy którą będziecie Państwo wykonywać. Zdaje sobie sprawę że polskie społeczeństwo pesymistycznie podchodzi do takiej formy zarobku ze względu na strach przed oszustwem, brakiem czasu bądź ambicji.

Nikt oczywiście Państwa do niczego nie będzie zmuszał, ja ze swojej strony przedstawię szczegółowy opis biznesu, Państwo to ocenią, skomentują i to Państwo podejmą ostateczną decyzje.

O biznesie :

- płacą od razu za wykonana pracę - zamieszczenie ogłoszenia
- nie trzeba nic kupować
- nie trzeba nic sprzedawać
- nie trzeba rekrutować
- zarabiasz praktycznie od momentu wejścia i zamieszczenia pierwszego ogłoszenia

Dla kogo jest ten biznes:

Zarówno dla mężczyzn jak i Kobiet(warunkiem jest ukończenie 18 roku życia). Dla ludzi którzy chcą zainwestować i w dużym stopniu powiększyć swój kapitał w krótkim czasie jak i dla tych którzy nie przewidują inwestycji z powodu braku funduszy(wielka zaleta firmy, zarabiamy od pierwszego dnia bez względu na inwestycję przy starcie).
Ja ze swojej strony poświecę tyle czasu ile Państwo będziecie potrzebowali aby pokazać cały proces od początku do końca. Ogłoszenie to skierowane jest do osób, których podejście będzie bardzo poważne, dla takich którzy będą wykazywali maksimum zaangażowania w chęć zrozumienia wszystkiego co mam danej osobie do przekazania. Nie wymagam żadnego wcześniejszego, specjalistycznego doświadczenia zawodowego. Wszystko co jest niezbędne sam Państwa nauczę. Każda osoba działa na własną rękę, swój rachunek. Nie jest wymagane prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Liczę na to, że postępowanie każdej osoby będzie miało na uwadze przede wszystkim dobro osób, z którymi będzie dana osoba pracowała, i które będzie wspierała w działaniu. To dla mnie najwyższa wartość.

Dla kogo nie jest ten biznes:

Dla osób, którzy od niechcenia chcą tylko dowiedzieć się o co chodzi, jeżeli nie wykazują minimum zaangażowania w sprawy, którymi się zajmują, jeżeli w ich postępowaniu nie liczą się z konsekwencjami dla drugiej strony, to takie podejście stałoby w sprzeczności z wartościami jakie moja osoba wyznaje. Gdybyś był taką osobą to ten program z pewnością nie jest dla Ciebie.

Jeśli natomiast nie jesteś taką osobą napisz do mnie wiadomość, a skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to tylko możliwe, byś mógł jak najszybciej zacząć zarabiać.

Tyle ile mogę teraz zdradzić to fakt, że procenty są 3 cyfrowe w perspektywie roku. Program daje możliwości nie tylko dla nastawionych na konkretny, jednorazowy zysk w ustalonym czasie, ale również dla osób zainteresowanych stworzeniem dochodu pasywnego. Wytłumaczę każdej zainteresowanej osobie jakie parametry mogą być optymalne dla danej osoby, stworzę razem z ową osobą plan długoterminowy zgodnie z potrzebami, by pasywny dochód był na poziomie jakiego dana osoba oczekuje a oprócz tego jeszcze wiele innych możliwości.

Po skontaktowaniu się ze mną drogą e-mailową, najkorzystniejszą opcją kontaktu po nawiązaniu współpracy będzie skype.

Zainteresowane osoby, które chcą poznać szczegóły proszę o jeden z poniższych kontaktów.

Bartosz Rykowski
Tel.kom: 668-952-275
Email: inwesgroup@gmail.com

Pozdrawiam

it-spleen 
Użytkownik
it-spleen

Wysłany: Sro Kwi 25, 2012 11:19 am   

Jakie są średnie zarobki ? Na Twoim przykładzie, gdybyś to mógł opisać.

szafy meble kuchenne pruszków warszawa

joobler 
Użytkownik

Wysłany: Sob Gru 29, 2012 4:06 pm   

Jak słyszę przełom w zarabianiu w necie to już coś mi się wydaje nie tak, poproszę o przykłady jeśli mogę

Zloty 
Użytkownik

Wysłany: Sob Gru 29, 2012 5:15 pm   

Ja również proszę o szczyptę informacji o programie.
Proszę napisać tutaj z czym to się je :)

ekolog 
Użytkownik
ekolog

Wysłany: Nie Gru 30, 2012 9:15 am   

Dołaczam do poprzedników i proszę o więcej informacji

weronka
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 07, 2013 7:24 pm   

Przydałoby się więcej info to fakt - lubię takie programy. Teraz jestem na etapie testowania programu ComperiaLead - http://www.comperialead.pl/ - ktoś testował?

iza33
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 06, 2014 11:56 am   

A Na czym dokładnie praca polega...piszesz baardzo ogólnikowo..mało szczegółów...za mało informacji

================
Najlepszy architekt wnętrz zielona góra

ekolog 
Użytkownik
ekolog

Wysłany: Sob Paź 18, 2014 9:48 am   

Też chetnie bym dowiedział się coś więcej

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 02, 2015 12:43 pm   

ja przez internet zarabiam dzięki Klubowi Inwestorów i w inwestowanie w pozyczki pozabankowe. Fajna opcja, mało ryzykowna a można pomnażać swoje oszczędnosci nawet o 10% + bonusy

ekolog 
Użytkownik
ekolog

Wysłany: Pon Gru 07, 2015 10:59 am   

ja zarabiam na dodawaniu reklam i mam 110% zwrotu od włożonego wkładu Więcej prywatnie

zuzia123 
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 13, 2016 12:41 pm   

Jakiś czas temu kumpel namówił mnie na inwestowanie w opcje binarne i powiem szczerze, nigdy tak dobrze nie wyszłam na jego namowach. To rewelacyjna metoda na szybkie i duże zyski. Jedyne co potrzebne to dobra platforma inwestycyjna, taka jak Exbino https://exbino.com/pl/ . Mają tam wszystko co potrzebne do inwestowania w opcje binarne, a dodatkowo gwarantują regularne wypłaty zysków.

gabor 
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 21, 2016 11:26 am   

O boże, kolejna cud-metoda "jak robić, żeby się nie narobić", ech

dagus
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 12, 2017 2:15 pm   

jak niby miałaby ta praca dokładniej wyglądać?

myfavourite
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 01, 2017 10:04 am   

Dla osób zainteresowanych pracą przez Internet polecam poczytać http://www.pracawsieci.ne...rzez-internet/, może ktoś znajdzie jakiś pomysł dla siebie.

Odpowiedz do tematu