Forum o marketingu :: www.investime.com.pl - Zarabiaj przez Internet !!

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Marketing internetowy » Programy Partnerskie » www.investime.com.pl - Zarabiaj przez Internet !!

www.investime.com.pl - Zarabiaj przez Internet !!
Autor Wiadomość

investime
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 26, 2012 2:47 pm   www.investime.com.pl - Zarabiaj przez Internet !!

Witam serdecznie !

Chciałbym Państwu przedstawić serwis internetowy www.investime.com.pl.

Celem naszej witryny jest nie tylko wsparcie, informacja i edukacja biznesowa ale szeroko pojęty rozwój osobisty, dzięki któremu każda osoba będzie mogła rozwinąć w sobie zdolności przywódcze, które są nieodzownym elementem biznesu.

Czym jest InvesTime ?

Investime jest serwisem opierającym się na metodach marketingowych. Naszym głównym zadaniem jest udostępnianie materiałów jak i przekazywanie najnowszych wiadomości klientom, którzy już zapisali się do promowanego przez nas Programu Partnerskiego.

Serwis oferuję również możliwość przystąpienia w szeregi biznesu każdej osobie która ukończyła 18 rok życia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Korzystamy z profesjonalnych narzędzi w Internecie, cały czas spotykamy nowe rozwiązania, nowe pomysły, które pozwalają nam zarobić większe lub mniejsze pieniądze. Dzisiaj największym kapitałem jest Twoja Wiedza - i właśnie my jako serwis InvesTime chcemy Ci ją przekazać. To dzięki niej zawsze sobie poradzisz i zawsze będziesz w stanie z duplikować swoje rezultaty.

Jesteśmy niezależną grupą utworzoną po to by wspierać osoby które chcą przystąpić do programu partnerskiego. Będziemy przekazywać na bieżąco informacje, jak i przedstawiać odpowiednie strategie względem biznesu.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia witryny http://www.investime.com.pl i skontaktowanie się z nami poprzez "Formularz Kontaktowy" albo prosimy o jeden z poniższych kontaktów.

Bartosz Rykowski
E-mail: biuro@investime.com.pl
tel: 668-952-275

Pozdrawiam

kyshe
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 15, 2012 10:27 am   

Albo jestem wyjątkowo tępy albo nie wiem na czym to polega. Możesz łopatologicznie wyjaśnić ideę tego biznesu?

it-spleen 
Użytkownik
it-spleen

Wysłany: Sro Sie 15, 2012 3:08 pm   

Autorowi tematu polecam zapoznać się z pojęciem "Brzytwa Ockhama".

szafy meble kuchenne pruszków warszawa

joobler 
Użytkownik

Wysłany: Sob Gru 29, 2012 4:03 pm   

Ja nic nie rozumiem... I chyba nie tylko ja

ekolog 
Użytkownik
ekolog

Wysłany: Nie Gru 30, 2012 9:38 am   

Brzytwa Ockhama (nazywana także zasadą ekonomii lub zasadą ekonomii myślenia) – zasada, zgodnie z którą w wyjaśnianiu zjawisk należy dążyć do prostoty, wybierając takie wyjaśnienia, które opierają się na jak najmniejszej liczbie założeń i pojęć. Tradycyjnie wiązana jest z nazwiskiem Williama Ockhama. Tyle Wikipedia
A ja zapraszam do rozmów o przedsiębiorczości, gdzie? na razie po kontakcie w internecie z czasem mam szalony pomysł odwiedzania wsi i miast i prowadzenia tam takich rozmów oraz tworzenie miejsc pracy

Odpowiedz do tematu