Forum o marketingu :: Uwiarygadniająca Kampania Marketingowa.

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Analiza strategiczna » Uwiarygadniająca Kampania Marketingowa.

Uwiarygadniająca Kampania Marketingowa.
Autor Wiadomość

KonradMC
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 07, 2015 8:55 am   Uwiarygadniająca Kampania Marketingowa.

Hej!

Kampania marketingowa zawsze musi mieć jakiś cel. Ja osobiście obrałem za cel to, co jest największą zmorą naszego startupu, czyli podniesienie wiarygodności naszego przedsiębiorstwa.

Oferujemy usługi transportowe B2C oraz B2B.

Wiele osób bezpodstawnie obawia się o naszą płynność finansową. Dodatkowo nasza strona internetowa multicargo.pl jest wykonana profesjonalnie i wydaje mi się że wiele osób które ma z nią styczność odnosi wrażenie że jesteśmy oszustami (bo za pięknie to wygląda) a dodatkowo mnogość osób szukających nieuczciwego zarobku to też problem tej branży. Więc proszę was o pomoc. Pomysły na jakie wpadłem do tej pory to:

-zdjęcia pracownikow na stronce internetowej z pojedynczym zdaniem na temat
-dłuższe BIO pracowników zamieszczone na naszym blogu firmowym
-uczestniczenie aktywnie w życiu branżowym poprzez np. udział w konkursach
-film pokazujący w przyjazny sposób jak pracujemy oraz jak wygląda nasze biuro
-wspieranie lokalnych drużyn sportowych plus zdjęcia naszych aktywności (to słabe)
-zaistnienie w branży poprzez np. reklamy na najpopularniejszych serwisach branżowych (to akurat też słabe)

Dodatkowo pytanko, czy jeżeli napiszę artykuł jak weryfikować nieuczciwe firmy może to mieć pozytywny wydźwięk na nas?

I przechodzę do sedna haha ;)
Macie może jakieś inne pomysły? Najlepiej bezpłatne takie jak wstawienie zdjęć na stronę lub napisanie paru słów o nas.

panini 
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 21, 2017 6:55 pm   

Z pewnością dobrze prowadzone sieci społecznościowe pomogą wzmocnić wiarygodność..

nolife
Użytkownik

Wysłany: Nie Lip 09, 2017 5:28 pm   

jeśli chodzi o skuteczność działań marketingowych i reklamowych to na pewno warto się zastanowić nad pozycjonowaniem kampaniami AdWords są to najskuteczniejsze w tym momencie metody promocji Jeśli chodzi natomiast o firmy to mogę wam polecić fabryka marketingu - http://fabrykamarketingu.pl/ która zajmuje się od lat promocją w internecie co i audytami

Odpowiedz do tematu