Forum o marketingu :: Apteka

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Apteka

Apteka
Autor Wiadomość

MarlenaCF 
Użytkownik

Wysłany: Nie Sie 20, 2017 8:17 pm   

Jedno jest pewne, w aptece zawsze będą klienci, bo jest duże zapotrzebowanie na leki i zawsze będzie

http://clickfunnels.com.pl - Wszystko czego potrzebujesz do generowania leadów i marketing automation!

================================================================

Malbor
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 29, 2017 11:36 am   

W ostatnim czasie modne stało się kupowanie leków przez internet. Samemu zdarza mi się zamówić jakieś lekarstwa (w tym leki bez recepty jak np. https://aptekaprima24.pl/allergoff-plyn-do-tkanin-240-ml-12-ampulek ) z uwagi na niższe ceny niż w aptekach stacjonarnych. Przy takich zakupach jestem też ostrożny i wybieram tylko renomowane apteki online o których mogę znaleźć opinie byłych klientów. Jest to dla mnie bardzo ważne. W przeciwnym wypadku przeważnie rezygnuję z zakupów.

manieczka
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 27, 2017 5:50 am   

Ja często mam jakieś dolegliwości, dlatego jestem stałym klientem apteki. Ostatnio bardzo bolał mnie brzuch, i miałam wzdęcie. Lubię kapustę, ale to niestety po niej mam :/ trochę się wstydziłam powiedzieć w aptece co mi dolega, ale na szczęście pani mi mogła i poleciła dicopeg 10g. Już po jednej saszetce poczułam znaczną ulgę :D

szurny
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 10, 2017 1:31 pm   

Weź sobie sprawdź jeszcze stronkę ktomalek.pl tam znajdują się ulotki wielu leków, dzięki czemu możesz poczytać o zastosowaniu oraz dawkowaniu. Tu masz dla przykładu ulotkę syropu noesine https://ktomalek.pl/neosine-ulotka-syrop-0-25-g-5ml-150-ml/ub-8757801 wiem, że dzisiaj jest sporo takich stron, ale moim zdaniem to jedna z bardziej zaufanych. Znajdziesz tam konkretne i wartościowe informacje.

muezin 
Użytkownik

Wysłany: Nie Lis 12, 2017 11:28 pm   

To zależy od lokalizacji, są miejsca, gdzie apteka się nie przyjmie, a są takie, gdzie będzie działała wyśmienicie. Dobrze jest inwestować w lokalizacje przy szpitalach, przychodniach oraz na osiedlach emerytów :)

Odpowiedz do tematu