Forum o marketingu :: Biznes bez wkładu pieniędzy

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Biznes bez wkładu pieniędzy

Biznes bez wkładu pieniędzy
Autor Wiadomość

ekolog 
Użytkownik
ekolog

Wysłany: Czw Sie 04, 2011 9:36 am   

Nie do końca, bo wg. mojego guru rozwoju osobowego " dochodzenie do bogactwa w pocie czoła najkrótszą drogą na cmentarz" . Musimy uczyć się zatrudniać swoje pieniądze do ciężkiej pracy dla nas. Ja pomimo swoich lat uczę sie tego, żeby jeszcze coś dobrego zrobić dla Matki Ziemi i drugiego człowieka

pawel21
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 8:33 am   

Nie wiem czemu ale jeszcze żaden z moich znajomych nie dorobił się na MLMach. Na początku jest fajnie... jeżdżą na płatne szkolenia itp itd po czym ostatecznie nie zarabiają nic.

ekolog 
Użytkownik
ekolog

Wysłany: Sro Wrz 07, 2011 6:25 am   

Wiesz dlaczego tak jest? bo mają złych sponsorów. Wszyscy idą na ilość a nie na jakość . Sam to dopiero niedawno zrozumiałem i masz rację niewiele w MLM zarabiam tylko dlatego, że nie wyszkoliłem odpowiednio swoich zasponsorowanych osób. Ale teraz to się zmieniło i szukam odpowiednich osób max. 5 do budowania od nowa biznesu MLM. Nie ma znaczenia jakiego i na bazie jakiej firmy, MLM jest jednym z najbardziej rozwijających się biznesów na świecie. Nie należy go mylić ze sprzedażą bezpośrednią, czy nie daj Boże piramidą finansową, jest biznesem a każdy biznes zbudowany na poważnych fundamentach przetrwa i będzie zarabiał nawet jak będziemy na urlopie czy w łóżku. Chętnych zapraszam na swoje strony i do współpracy

smieszek 
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 26, 2012 5:23 am   

Cóż, nie wiem czy niektórzy z Was pamiętają jeszcze "słynny" w internecie program "domowy system zarabiania" ?

Było to zwyczajne oszustwo jednak mimo to najzabawniejsze dla mnie były reklamy. Strona zrobiona bardzo hipnotycznie i ze zwróceniem uwagi na najdrobniejsze szczegóły. Widziałem również reklamy w sieci tej strony - ha ! To dopiero było zabawne.

Człowiek opowiadał jak to na prowadzeniu blogu, na którego wrzucać mamy kradzione posty.... dobrze czytacie..kradzione z innej strony - mieliśmy doczekać się dochodu rzędu nawet 124 euro na 1 blogu - oczywiście zaznaczył, że blogów możemy prowadzić kilkanaście...wszystkie w ten sam sposób, reasumując mamy jakieś pół godziny pracy dziennie ( bo przecież bloga nikt nie musi pozycjonować ani reklamować, wystarczy wklejać kradzione posty - true story) . I po tych kilkudziesięciu minutach pracy dziennie mamy jakieś 124 euro miesięcznie od bloga razy 10 blogów bo tyle proponował utworzyć to jest 1240 euro na polskie złote to miała być całkiem niezła kasa. I muszę Wam przyznać, że to faktycznie była niezła kasa.

Oczywiście niezłą kasą było to dla gościa, którzy wrzucił ten magiczny system oszukiwania w internet - e-book, którego nijaką wartość ciężko mi nawet ocenić miał kosztować 120 zł. Oczywiście opisywał jedynie jak założyć bloga, powiązać konto z adsense oraz kraść i wklejać posty.

Prawdę powiedziawszy nie sprawdziłem i nie kupiłem tego wspaniałego systemu zarabiania w internecie - może to jedyny powód, dla którego jeszcze nie mieszkam w wymarzonej willi, którą pokazywał w swojej prezentacji sukcesu? Ale jakoś nie żałuję. BMW i Willa przeszły mi koło nosa ale przynajmniej stówka w portfelu została. :-)

Marketer 
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 31, 2012 2:34 pm   

No wiesz na blogu można nieźle zarabiać wystarczy nazywać się Katarzyna Tusk i kilkanaście tysięcy masz w kieszeni co miesiąc.
Wiele osób oburza się na blok młodej Tuskowej, bo choć jest ładny to treści takie sobie.
Liczy się nazwisko.

Ja osobiście nie wierzyłem, że książka za 120 zł z "cennymi poradami" odmieni twoje życie. Może pomoże ci lepiej prowadzić bloga ale nic poza tym. Na willę i BMW musisz zarobić w inny sposób.

ekolog 
Użytkownik
ekolog

Wysłany: Wto Sty 01, 2013 9:20 am   

I znajomości, nie w tym złym znaczeniu ale jaki % Twoich znajomych tworzyc będzie zespół. Bo w zespole zarabia sie łatwiej

serios
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 01, 2013 12:21 am   

Nie ma takiego biznesu! Musisz chociażby zakupić jakieś meble, wyposażenie. Zawsze musisz zainwestować, aby był jakiś zwrot pieniędzy! :)

ekolog 
Użytkownik
ekolog

Wysłany: Pią Lut 01, 2013 8:50 am   

Oczywiście, że jest. Są dwie rzeczy do zainwestowania CZAS I PIENIĄDZ, albo jedno z nich. Gorzej, co się niestety nagminnie zdarza, ludzie nie maja ani jednego ani drugiego. A to juz jest nieco dziwne przyznacie :roll:

stanimir
Użytkownik

Wysłany: Sro Lut 12, 2014 2:19 pm   

Warto jest również poszukać darmowego konta firmowego - na tym również można sobie zaoszczędzić ;)
Sam polecam ofertę Volkswagen Banku: http://www.vwbank.pl/konto-firmowe.html - właśnie u nich posiadam konto firmowe i osobiście jestem bardzo zadowolony. Zaoferowali mi bardzo dobre warunki, brak opłat za prowadzenie konta (w innych instytucjach te opłaty jednak są ..).
Moim zdaniem warto jest zainteresować się tą ofertą ;)
Pozdrawiam.

WZapala 
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 20, 2014 11:37 am   

Naprawdę uważacie, że założenie biznesu bez wkładu pieniężnego jest możliwe, a jeżeli tak, to raczej jest to wątpliwe, przynajmniej moim zdaniem i opiera się na jakiś wirtualnych interesach, które mogą bardzo szybko się rozpłynąć. Jednak przykładowo zakładając firmę transportową trzeba sporo zainwestować, kupić samochody, znaleźć miejsce na biura i na trzymanie samochodów. To nie takie proste jak tutaj by się to kreowało. Mimo wszystko warto próbować nawet z takimi wątpliwymi biznesami jak te bez wkładu pieniężnego.

Berek 
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 31, 2014 2:35 pm   

Moim zdaniem zakładając biznes warto skorzystać z dotacjo unijnych. Kolega współpracował z http://www.innpuls.pl/ z Rzeszowa i już od 2 lat jest właścicielem sklepu internetowego z zabawkami. Biznes się kręci, był niewieki wkład własny a resztę dołozyła Unia. W sumie czemu nie korzystać, skoro mamy do tego prawo? Moim zdaniem to najlepszy na obecne czasy sposób.

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 8:36 am   

Raczej nie ma czegoś takiego jak biznes bez wkładu pieniężnego. Nawet jeśli postaramy się o dotacje to i tak zawsze musimy mieć jakiś kapitał własny i bez tego się nie obędzie.

Maraczek
Użytkownik

Wysłany: Nie Maj 18, 2014 10:38 am   

Myślę, że jedynym rozwiązaniem chyba są dotacje unijne, jak uda się nam je zdobyć. Można się popytać w Urzędzie Pracy, czy nawet miasta. Pomogą nam też tutaj - www.comperia.pl/forum/dla...nansowanie.html na forum czy mamy szanse i jak zdobyć dotację. Często jest to jednak niepełne dofinansowanie.
Ostatnio zmieniony przez Maraczek Pon Maj 19, 2014 12:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Carlos
Użytkownik

Wysłany: Pon Maj 19, 2014 11:23 am   

NO dotacja spoko sprawa szkoda że my za nią płacimy ..... takie sranie w banie... oddają nam nasze pieniądze.

addrun
Użytkownik

Wysłany: Pon Sty 12, 2015 9:05 am   

Nie wiem, czy można zacząć biznes bez wkładu pieniędzy, ale wiem, że można bardzo wiele stracić, jeśli zacznie się jakiś biznes bez odpowiedniego adwokata. Ludzie bywają czasem posądzeni przez konkurencje i zdarzają się zatrzymania przez policję adwokat jest wtedy niezbędny, żeby z tego szybko wyjść i nie stracić.

Odpowiedz do tematu