Forum o marketingu :: Biznes bez wkładu pieniędzy

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Biznes bez wkładu pieniędzy

Biznes bez wkładu pieniędzy
Autor Wiadomość

wanka
Użytkownik

Wysłany: Sro Sty 14, 2015 3:52 pm   

Zgadzam się. Często w telewizji słyszy się o takich rzeczach, a potem na pomoc jest za późno.

majuniaa28 
Użytkownik

Wysłany: Czw Sty 22, 2015 11:18 am   

A w ogóle inwestujecie w jakieś kruszce np. takie www.mennicaskarbowa.pl/sztabki-zlota?bo chyba jest to jakaś bezpieczna lokata prawda?

nikki
Użytkownik

Wysłany: Sob Sty 31, 2015 11:12 am   

To chyba nie jest możliwe, zawsze musimy coś zainmwestować na przykład chociażby czas, nawet pieczątki - http://www.modico.pl/maszyny/ nie dostaniemy za darmo, choć ogólnie ich ceny nie są wygórowane, także nie wierzcie w takie cuda...

Saszka 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lut 09, 2015 5:35 pm   

Biznes bez wkładu pieniężnego jest możliwy – jednak wtedy musimy poświęcić przede wszystkim swój czas – bo to my będziemy pracować nad swoim biznesem, istnieje wiele biznesów które możemy rozpocząć posiadając tzw. „jedną pensję” czy zaledwie małe oszczędności. Pieniądze będą potrzebne na założenie firmy , wyrobienie podstawowych rzeczy jak pieczątka czy wizytówki bowiem szkoda zaczynać rozkręcanie firmy od uwsteczniania się.
---------------------
Tanie busy do belgii gdańsk

Berek 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 09, 2015 9:41 am   

Zanim weźmiecie się za jakikolwiek biznes, zadbajcie o stronę prawną - uwierzcie mi, wiem co mówię. Sam przekonałem się o tym na własnej skórze, na szczęście w porę skorzystałem z pomocy profesjonalnego prawnika. Pomogła mi Kancelaria Adwokacka Konin, szczerze polecam usługi pani Rity. Kontakt do niej jest na stronie http://adwokat-miling.pl/

małgosia_myszka 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 09, 2015 3:09 pm   

Ja na własnej skórze otworzyłam biznes bez wkładu i udało się. Jednak nie było łatwo. Jest to możliwe, ale trzeba przemyśleć każdy krok bo zły może zawalić wszystko.

eleonore91 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 30, 2015 8:15 am   dotacje unijne dla firm

Wszystko jest teoretycznie możliwe, jednak trzeba wziąć pod uwagę fakt, że zakładanie biznesu to jedno, a jego prowadzenie to drugie. Wbrew pozorom i na to drugie można uzyskać dotacje, wiem bo fima w której pracowałam tak zrobiła - a pomagali im w tym doradcy z P4P Consulting, bardzo kompetentni i w porządku ludzie. Śmiało mogę polecić ;)

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Wto Gru 01, 2015 9:47 am   

Może jednak warto postarać się o ten wkład pieniężny i zainteresować się np. pozyskaniem kapitału dla firmy z BestCapital.pl poprzez emisję obligacji. Wiele znajomych przedsiębiorców zaczynało w ten sposób i bardzo im to pomogło.

SubLike 
Użytkownik
Michał Kurek

Wysłany: Sob Sty 30, 2016 10:37 am   

Biznes zawsze wymaga jakiegoś wkładu. Jak nie pieniężnego to czasowego :)
Czas kosztuje najwięcej i w tym przypadku nie ma zwrotu z inwestycji.
www.freshmail.pl
www.strefakursow.pl

Margio
Użytkownik

Wysłany: Czw Sty 25, 2018 1:41 pm   

Jeśli chodzi o biznes to zgodzę się, że zawsze jest w niego wkład i to nie tylko pieniężny, ale i czasowy, który z resztą też generuje koszty pieniężne. Można zaliczyć i załapać się na wszystkie możliwe dotacje. Nawet te, które pomagają otrzymać na https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/dotacje-unijne/ a i tak biznes czy jakiś projekt będzie wymagał nakładów finansowych. Nie ma nic za darmo i prowadząc firmę trzeba mieć te zdanie zawsze przed oczami. Nikt mi nie wmówi, że istnieje jakiś biznes, który nie pociąga za sobą kosztów.

Odpowiedz do tematu