Forum o marketingu :: Biznes erotyczny?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Biznes erotyczny?

Biznes erotyczny?
Autor Wiadomość

liceman
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 25, 2013 7:00 pm   Biznes erotyczny?

Co sądzicie na temat biznesu erotycznego? Czy jest to dobra branża w której można zarobić jakieś dobre pieniądze? Jakie jest Wasze zdanie?

swierku
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 03, 2013 10:27 pm   

Może to i jest dobry biznes, ale jeśli już to elektronicznie. Ludzie raczej wstydzą się chodzić do sex-shopów.

katastrofa
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 30, 2013 10:24 pm   

na pewno da się zarobić duże pieniądze, ale niestety powiązania tej branży z mafia mnie osobiście bardzo zniechęcają

anna_tomczak78
Użytkownik

Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 2:29 pm   

Praktycznie w każdym biznesie można zarobić, moim zdaniem w erotycznym też. Wydaje mi się że najlepszym sposobem będzie sprzedaż internetowa, sklep traktować można jako dodatek;)

hertme
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 24, 2013 10:59 am   

W Polsce biznes erotyczny ciągle to temat tabu. Ludzie np. nie są przekonani do sex-shopów itd.

Ganon
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 08, 2013 11:16 am   

Biznes erotyczny ma się dobrze i będzie się jeszcze rozwijał. Warto zainwestować w tego typu interes.

janb33 
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 18, 2013 11:05 am   

Moim zdaniem to dobry pomysł na biznes. Niby ludzie się wstydzą, ale jednak chodzą.

P.S. Ostatnio byłem po prezent dla narzeczonej kolegi, ale było wporządku pogadaliśmy z babką , która tam pracuje i ją to nie krępuje to nas też nie krępowało.

RedCart
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 30, 2013 11:05 am   

Biznes erotyczny to bardzo bardzo dobra branża, choć faktycznie, bardziej dostępna dla ludzi będzie w postaci sklepu internetowego. Można również działać na dwóch obszarach - sklepie stacjonarnym wraz z e-sklepem. Byłoby to rozwiązanie idealne. Co do strony internetowej, warto pomyśleć o rozwiązaniu, które może przypaść Ci do gustu. Chodzi konkretnie o integracje z hurtowniami (z branży erotycznej również), konfiguracje z serwisami aukcyjnymi (Allegro, eBay, Świstak - co pozwala dotrzeć do większej ilości potencjalnych Klientów), porównywarkami cen, płatnościami oraz kurierami. Dzięki temu na początku swojej działalności masz mniej zmartwień na głowie :)
Bezpłatny, testowy sklep na okres dwóch tygodni możesz wypróbować pod względem jego funkcjonalności na stronie redcart.pl

Pozdrawiamy :)

Izy123
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 30, 2013 12:25 pm   

Akurat z racji wykonywanej pracy ma też styczność z firmą ,która głęboko jest w tej branży .Prowadzi i sklepy tradycyjne (ma kilka w całym kraju) sprzedaż internetowa też działa a do tego jest wydawnictwo i produkcja filmowa. Działam z tą firmą już ok. 10 lat i wiecznie są kłopoty z finansami , ale wynikające prędzej z chęci nie płacenia jak z braku możliwości.Po prezesie firmy nie widać aby to były jakieś kokosy z tym ,że nie każdy lubi pokazywać co posiada , i może ma taki styl bycia. A sam fakt prowadzenia działalności przez taki czas (a nawet nie wiem ile wcześniej już działali) daje podstawy do tego aby rozważyć działania konkurencyjne.

rachelka
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 03, 2016 1:32 pm   

Ja się nie znam totalnie na takim biznesie ale wiem, że coraz więcej ludzi kupuje gadżety erotyczne a po filmach Greya to już w ogóle moda się na to teraz robi. Często rozmawiamy z przyjaciółkami na takie tematy i dopiero wtedy się przyznają, że mają różne cudeńka schowane przed całym światem. Sama normalnie bym się nie przyznała ale tutaj mogę, kilka tygodni temu zamówiłam sobie http://freetaboos.pl/czar...ity-p-1955.html i teraz planuje kolejny zakup. Więc w tej kwestii biznes erotyczny chyba nie stoi tak źle :P

maciaka
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 28, 2016 11:54 am   

może to być dobry biznes, pod warunkiem,że się go dobrze rozkręci i zareklamuje :)

MoniaPromo29 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 08, 2016 11:15 am   

Myślę, że ten biznes na dłuższą metę padnie. Młodzi są za biedni, dzieci się nie rodzą. Bieda rozgrzesza Polaków z grzesznego seksu.

intelx 
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 07, 2016 10:31 pm   

Oj tak, jak najbardziej można w tej branży zarobić. To pewniak :)

nikki
Użytkownik

Wysłany: Pią Gru 09, 2016 2:36 pm   

Na pewno się da, w końcu na takie rzeczy zawsze jest popyt, tylko pytanie, czy uda Ci się przebić przez konkurencję? Do tego trzeba mieć dobry plan i też odrobinę szczęścia. A podstawą będzie zapewne porządny sklep online, ciekawe szablony znajdziesz np. w ofercie - http://pasejo.pl/ :)

tylkosukces 
Użytkownik
tylkosukces.pl

Wysłany: Pon Sty 23, 2017 12:08 pm   

Wiesz co,
Kiedyś kupiłem domenę z ruchem właśnie w tematyce erotycznej i powiem Ci, że był to dobry zakup, ale sporo się nakombinowałem zanim zacząłem na niej zarabiać. Ludzie wchodzą na strony erotyczne w wiadomych celach. Moja domena akurat miała nazwę związaną z oglądaniem pokazów erotycznych.

Na początku próbowałem po prostu przekierować ten ruch który się tam znajduje (a było to około 1700 osób miesięcznie) na program partnerski, który odpowiadał tej tematyce. Niestety to nie działało, bo wszystkie standardowe programy partnerskie i ustawienia są ludziom dobrze znane.

Co Ci jednak polecam? Jeśli chcesz zacząć działać w tej branży to śmiało, tylko najlepiej pod to co zrobisz (czy to będzie sklep internetowy, czy strona z filmami) żebyś kupił domenę z ruchem. Tego typu biznes jest trudno rozreklamować, więc w ten sposób oszczędzisz sobie pracy i nerwów.

Mój blog - http://tylkosukces.pl/blog/

Mój kanał na YouTube - https://goo.gl/3RkZWz

Odpowiedz do tematu