Forum o marketingu :: Chciałbym założyć firmę

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Chciałbym założyć firmę

Chciałbym założyć firmę
Autor Wiadomość

GurtIKSAN 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lis 16, 2017 11:15 am   

25 tys mieszkańców to wcale nie tak dużo. 1/10 do ciebie przyjdzie po rzeczy jak nie mniej, w końcu niby nasze społeczeństwo się starzeje.. Zrób analizmę SWAT. Sprawdzisz w ten sposób czy ci się opłaca. Skorzystaj z pomocy dobrego prawnika by sprawdził bezpieczeństwo twojego biznesu.

Karolcia900 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lis 16, 2017 2:15 pm   

Moja kuzynka zakładała firmę w Hiszpanii przy pomocy biura biuroksiegowewhiszpanii.pl i utrzymuje się na rynku. Grunt, to zobaczyć czego brakuje, jakie są potrzeby ludzi i czy jest jakaś konkurencja.

wolter
Użytkownik

Wysłany: Pią Lis 17, 2017 8:54 am   Firma

Wiele osób boi się założyć działalność, ponieważ uważa że to zbyt wielkie ryzyko. Oczywiście, że to ryzyko, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Ja tam poszedłem na "swoje", z początku było ciężko, ale dzięki temu pośrednikowi - https://www.warehouses.pl/pl/ w miarę szybko udało się znaleźć halę. Ponadto wcześniej uzbierałem trochę pieniędzy na rozruch działalności, więc biznes jakoś się kręci. Prowadzę hurtownię sprzętu szkolnego i teraz w związku z reformą edukacji wiele szkół zmieniało sprzęt. A ja na tym zarabiam :) .

Odpowiedz do tematu