Forum o marketingu :: Czy korzystacie z kantorów internetowych

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Czy korzystacie z kantorów internetowych

Czy korzystacie z kantorów internetowych
Autor Wiadomość

aledruk 
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 14, 2016 10:58 am   

Jeśli już to polecam te kantory które mają gwarancje BFG, krótko - prowadzone przez banki. Nigdy bym nie powierzył pieniędzy pierwszej lepszej spółce z o.o. Jednym z nich jest np. kantor Alior Banku.

maciaka
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 28, 2016 10:53 am   

z kantoru internetowego jakoś nigdy nie korzystałam... nie przekonuje mnie on, niestety :(

magic992
Użytkownik

Wysłany: Czw Gru 08, 2016 9:30 am   

Jeżeli chodzi o wybór dobrego kantora internetowego, warto zaznajomić się z rankingiem i samemu dokonać wyboru na podstawie opinii i recenzji i innych użytkowników :)

Ksenia
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 20, 2016 12:52 am   

Tak, korzystam z czegoś takiego, ponieważ cenię sobie wygodę, jaką zapewniają kantory internetowe. Zaledwie parę kliknięć i mam to co chciałam, bez potrzeby stania w kolejkach. Ponadto przystępny kurs euro, dzięki któremu mogę oszczędzić. Takie kantory prowadzą też banki, jak np. Alior.

bohun 
Użytkownik

Wysłany: Pią Sty 27, 2017 6:50 am   

Kiedyś to sprawdzałem i faktycznie kantory internetowe mają lepsze oferty niż stacjonarne punkty. Nie mówię, że jest to jakaś ogromna kwota, ale zawsze to parę groszy, które lepiej wydać np. na podróże, kartkę pocztową, niż zostawiać w kantorze. Dlatego dla mnie najbardziej przystępny jest https://internetowykantor.pl/kurs-funta/.

szurny
Użytkownik

Wysłany: Nie Lut 05, 2017 1:25 am   

Dokładnie! Nawet portale poświęcone finansom się na ten temat rozpisują: http://www.finanse21.pl/k...tacjonarne.html :)

moneygrabbing
Użytkownik

Wysłany: Nie Lut 12, 2017 6:35 pm   kantor online

Kantory online to przyszłość jak i serwisy oferujące przelewy międzynarodowe. Wymiana w banku czy kantorze powoli staje się nie opłacalna.

ogi
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 02, 2017 2:07 pm   

Ja mogę podrzucić namiar na platformę nazwie http://ergokantor.pl/
Wymiany walut można dokonywać przy użyciu rachunku bankowego. To bardzo wygodne i działa banalne łatwo. Musimy założyć darmowe konto użytkownika na platformie Ergokantor.pl, uzupełnić dane oraz podać numery 2 rachunków bankowych (złotówkowe i walutowe). Po zdefiniowaniu warunków transakcji tj. kursu i waluty, przelewamy gotówkę do kantoru, a po zaksięgowaniu wpłaty - kantor wysyła środki pochodzące z wymiany na nasze konto bankowe. Prawda, że to świetne rozwiązanie?

damianek21
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 12, 2017 1:42 pm   

ja zawsze tylko stacjonarnie czuje się jakoś bezpieczniej

piczak12 
Użytkownik

Wysłany: Pon Maj 22, 2017 10:39 pm   

Nie korzystam. Nie umiem tego wytłumaczyć, ale nie mam do nich zaufania. Zdecydowanie bardziej wolę kantory stacjonarne.

silka33 
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 02, 2017 6:44 am   

Moim zdaniem warto się przekonać do korzystania z usług kantorów internetowych. To ciekawa alternatywa dla punktów stacjonarnych. Można szybko i bez wychodzenia z domu wymienić walutę czy wykonać przelew. Godnym polecenia jest https://kantoronline.pl/. Miejsce sprawdzone i bezpieczne. Wiele ciekawych usług dodatkowych, które jeszcze bardziej wyróżniają kantor na tle innych miejsc.

wanka
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 14, 2017 5:16 pm   

przy duzych kwota opłaca sie, ale niewielkie?

larr
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 25, 2017 1:15 pm   

Pod tym względem jestem staromodny i nie uznają nowinek jeśli chodzi o taką rzecz jak wymienianie pieniędzy. To już znaczna przesada jest..

ogi
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 23, 2017 3:16 pm   

Oczywiście, że warto skorzystać z kantoru online! Ja sobie nie wyobrażam innej wymiany gotówki, bo w kantorach stacjonarnych nie oferują tak korzystnych kursów . No i co dla mnie ważne - wszystko mogę załatwić bez wychodzenia z domu, szybko i bardzo łatwo. Polecam takie narzędzie - http://www.trejdoo.com/ .

olektolek098
Użytkownik

Wysłany: Sob Sie 26, 2017 7:36 pm   

Ja korzystam z kantoru http://www.pluskantor.pl ze względu na wygodę korzystania z niego oraz zerową prowizję od transakcji. Ma on również bardzo korzystne kursy, dzięki czemu możemy zyskać znacznie więcej niż u konkurencji. Polecam serdecznie zajrzeć do niego, ponieważ jest to świetny wybór.

Odpowiedz do tematu