Forum o marketingu :: Czy korzystacie z kantorów internetowych

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Czy korzystacie z kantorów internetowych

Czy korzystacie z kantorów internetowych
Autor Wiadomość

bek
Użytkownik

Wysłany: Pią Gru 18, 2015 11:22 am   Czy korzystacie z kantorów internetowych

Ja do tej pory korzystałem z kantorow stacjonarnych ale zastanawiam się czy nie przerzucić się na itnernetowe. Co do tego potrzeba? Czy korzystanie jest trudne?

malenko
Użytkownik

Wysłany: Pią Gru 18, 2015 12:11 pm   

Nie ma w tym naprawdę niczego skomplikowanego. Sam od dawna już korzystam z kantorów internetowych Jedyne co powinieneś zrobić to założyć konto walutowe ale z tym nie ma żądnego problemu bo na przykład dobrą ofertę ma Smart Bank i można u nich załozyć takie konto w raptem 5 minut...
Aktualnie wymieniam pieniądze w tym kantorze;
http://ergokantor.pl/
Mają tam dobre ceny walut oraz obsługa jest prosta. Kantor jest jednym z większych w Polsce tak więc masz pewnosć,ze pieniadze są bezpieczne oraz ,że kantor posiada wszystkie odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa.

Powinieneś być zadowolony.

majuniaa28 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 11, 2016 8:32 am   

Złoto też kupowaliście kiedyś przez internet? Może warto sprawdzić, co ma ofercie ta poznań mennica? Teraz coraz częściej słyszy się właśnie o takim inwestowaniu w kruszce..

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 11, 2016 2:14 pm   

Ja nigdy nie kupowałam złota. W sumie z takiego kantoru on-line też nie korzystałam.

milka 
Użytkownik

Wysłany: Sob Lut 27, 2016 4:25 pm   

A czemu nie korzystałaś z kantoru online? Ja korzystam regularnie i wiem, jaka fajna, wygodna i przede wszystkim bezpieczna jest to opcja. Wypróbuj chociażby Ergokantor.pl. Sama już nie raz wymieniałam tam walutę i wszystko było zawsze ok.

Kojotss
Użytkownik

Wysłany: Pią Mar 25, 2016 8:40 am   

Dla mnie wymiana walut w kantorze internetowym to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie, sam korzystam i jestem zadowolony, kursy bardzo dobre, nawet nie trzeba z domu wychodzić aby wymienić walutę:)

milka 
Użytkownik

Wysłany: Sro Mar 30, 2016 8:12 pm   

Ten Ergokantor.pl rzeczywiście jest świetnym rozwiązaniem. Korzystam z niego od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony z oferowanych kursów. Wszystko odbywa się szybko i przez przelewy.

lira
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 27, 2016 2:51 pm   

Po pierwsze - to jest proste w obsłudze, po drugie - możesz wiele zaoszczędzić. Najlepiej zajrzyj na stronę https://www.waluty360.pl, która jest porównywarką kantorów internetowych. Na bieżąco możesz wybierać taki, który będzie miał najkorzystniejsze kursy.

ZielonyGroszek
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 10, 2016 10:45 am   

Ja korzystam a liderwalut, ale tak naprawdę każdy działa tak samo.

Generalnie - stawki są lepsze niż w fizycznym kantorze, ale potrzebujesz konto walutowe, a to koszt.

Przy częstej wymianie czegokolwiek opłaca się robić to online.

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Pią Lip 08, 2016 8:47 am   

Nigdy nie korzystałam i jakoś tak nie jestem do tego przekonana. Chyba jednak wole tradycyjne formy.

Hyomin 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 13, 2016 12:31 pm   

Do tej pory nie miałam okazji korzystać.

hekt00r
Użytkownik

Wysłany: Sob Lip 16, 2016 7:29 pm   

Zawsze jeśli mogę korzystam z internetowych, chyba że jestem zmuszony to wybieram stacjonarne

castro 
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 11, 2016 1:42 pm   

z tym to trzeba uważać, nigdy nie korzystać z jakichś "szemranych", chociaż niektóre banki są wcale nie lepsze

nosleep 
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 26, 2016 3:03 pm   

Korzystanie z kantorów internetowych jest bardzo proste. Wystarczy mieć dostęp do internetu. Czytałam też taki fajny artykuł http://www.kantoryinterne...or-internetowy/ , w którym jest napisane, że w razie zerwania połączenia z siecią można dokończyć/zrealizować transakcję przez call center e-kantoru. Moim zdaniem to naprawde bardzo wygodna opcja wymiany waluty.
No i przede wszystkim dużo korzystniejsze kursy. Szczególnie to sie opłaca przy dużych transakcjach.

bohun 
Użytkownik

Wysłany: Sob Paź 08, 2016 12:02 pm   

Przy wyborze kantoru zwracaj przede wszystkim uwagę na obsługę i to jak szybko wymienisz kasę. Druga sprawa to kursy. Na stronie https://internetowykantor.pl/kurs-euro/ są moim zdaniem jedne z lepszych, ale ile ludzi tyle opinii.

Odpowiedz do tematu