Forum o marketingu :: Faktoring - czy ktoś korzysta?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Faktoring - czy ktoś korzysta?

Faktoring - czy ktoś korzysta?
Autor Wiadomość

Berek 
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 17, 2014 8:43 am   Faktoring - czy ktoś korzysta?

Witam,
Chciałbym zapytać czy ktoś z Was używa faktoringu z http://www.kuke-finance.pl/ w swojej firmie, obojętnie czy pełnego czy niepełnego i mógłby coś o nich więcej powiedzieć. Również będę wdzięczny o informacje na temat innych firm specjalizujących sie w faktoringu (banki raczej odpuszczam)

majuniaa28 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 30, 2015 6:24 am   

Do takiego biznesu nie jest konieczne współpracowanie z kancelarią? Znacie może ofertę tej firmy - http://www.azzkancelaria.info.pl/? może warto wszystko u nich sprawdzić?

anulla
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 13, 2017 9:16 am   

Podbijam, również szukam opinii

kacam
Użytkownik

Wysłany: Nie Wrz 17, 2017 9:34 pm   

Z faktoringiem mam do czynienia od pół roku i się sprawdza. Prowadzę niedużą działalność gospodarczą i niestety zdarza się, że nawet ta niewielka ilość klientów prosi o faktury z odroczonym terminem płatności - to prowadzi do zatorów finansowych. Dlatego korzystanie z faktoringu w Idea Money jest dla mnie jedynym wyjściem, ważne że działa jak należy i wszystko wróciło do normy

Alerid
Użytkownik

Wysłany: Pon Wrz 25, 2017 8:19 am   

Ja raz korzystałam z faktoringu, ale kierując się internetowymi opiniami zdecydowałam się na firmę https://www.monevia.pl/jakie-korzysci/ Faktoring jest kierowany do przedsiębiorstw, które cenią sobie elastyczność i niezależność finansową, chcą mieć stały dostęp do sprzedanych faktur poprzez nowoczesną platformę internetową, wystawiają od kilku do kilkudziesięciu faktur miesięcznie, również o niskich nominałach (już od kilkuset złotych miesięcznie). A także nie posiadają dochodów pozwalających na podjęcie współpracy z firmą faktoringową lub odpowiedniej historii kredytowej umożliwiającej otrzymanie dodatkowych środków z banku.

felek 
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 29, 2017 10:19 pm   

Świetnie :) Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym temacie ;) Jestem pewien, że mi się one przydadzą ;)

Odpowiedz do tematu