Forum o marketingu :: Idealny samochód dla rodziny

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Idealny samochód dla rodziny

Idealny samochód dla rodziny
Autor Wiadomość

tinkat40
Użytkownik

Wysłany: Wto Sty 24, 2017 5:32 pm   Idealny samochód dla rodziny

Jaki samochód dla rodziny w dzisiejszych czasach byłby najlepiej zakupem ? Ostatnio wiele samochodów chodzi mi po głowie, osobiście uwielbiam markę, honda gwarancja rewelacyjnie się spisują, mój teściu jeździ już wiele lat hondą accord i bardzo sobie ceni tą markę, co o niej myślicie ?

seler
Użytkownik

Wysłany: Czw Sty 26, 2017 2:06 pm   

nie wiem nic o hondach, ale jak rodzinny to albo jakieś terenowe albo jakieś combi :)

addrun
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 14, 2017 3:05 pm   

Idealny samochód dla rodziny to bezpieczny samochód przede wszystkim! Bezpieczny też dla zdrowia - zwłaszcza dzieci są narażone na choroby wywołane np. zagrzybioną klimatyzacją, więc trzeba się starać tego uniknąć. Jak zadbać o zdrową klimatyzację samochodową, możecie przeczytać tutaj alces.pl/klimatyzacja-samochodowa-serwis-obowiazkowy-w-trosce-o-zdrowie/ - to ważne, abyście mieli tego świadomość.

Alerid
Użytkownik

Wysłany: Sro Mar 08, 2017 1:16 pm   

Ja również wybrałem hondę, a dokładnie model accord. Dodatkowo zadbałem jeszcze bardziej o swoje bezpieczeństwo i przy wyborze ubezpieczenia zdecydowałem się jeszcze na dodatkowy pakiet ubezpieczenia minicasco ze strony http://www.mtu24.pl/ubezp...yjne/minicasco/ To rodzaj ubezpieczenia dobrowolnego, który ochroną obejmuje samochód i jego wyposażenie w tym samym zakresie, co w przypadku AC. Jedyna różnica polega na tym, że odszkodowanie zostanie wypłacone wyłącznie wtedy, kiedy wystąpiła szkoda całkowita tj. kradzież pojazdu lub uszkodzenia, których koszt naprawy przekroczy 70% jego wartości rynkowej.

panini 
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 21, 2017 6:57 pm   

Idealny, nieidealny.. nie ma czegoś takiego moim zdaniem. Każdy samochód może być rodzinnym..

wolter
Użytkownik

Wysłany: Pią Kwi 14, 2017 12:19 pm   Auto rodzinne

Z moją żoną, Agnieszką, wyłożyliśmy grosz na toyotę corollą i chwalimy sobie. "Japończyk" jest mało awaryjny, pracuje cicho i nadaje się zarówno na dłuższe, jak i krótsze trasy. Przy okazji, może mi pomożecie, bo mam jeszcze jeden dylemat. Zamierzam zainwestować w samochód firmowy, tylko nie wiem czy brać kredyt samochodowy czy wziąć auto w leasing? Brat doradza mi leasing w bz wbk - https://www.bzwbk.pl/firmy/leasing/leasing.html. Ktoś z Was ma takie doświadczenia, co byście radzili?

zarra4
Użytkownik

Wysłany: Pon Kwi 17, 2017 2:48 pm   

Zgadzam się z tym, że każdy samochód może być rodzinny. Szkoda, że wiele osób tego nie rozumie.

damianek21
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 12, 2017 2:41 pm   

najważniejsze jest bezpieczeństwo

Odpowiedz do tematu