Forum o marketingu :: Inwestowanie w finanse

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Inwestowanie w finanse

Inwestowanie w finanse
Autor Wiadomość

wanka
Użytkownik

Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 4:37 pm   

Wiele się mówi teraz o obligacjach i widzę, że coraz więcej ludzi inwestuje.

bek
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 21, 2014 1:58 pm   

Obligacje nie dadzą Ci dobrego zarobku.
Warto jest zastanowić się nad innymi formami inwestowania.
Sam od kilku lat inwestuję w złoto. Na początku mniejsze kwoty. Obecnie już większe ponieważ widzę, że wzrost ceny złota jest spory.
Oczywiście piszę tutaj o złocie inwestycyjnym. Sztabki można kupić na przykład w mennicach:
https://mennicazlota.pl/- sam kupowałem tutaj. Miejsce posiada wszystkie odpowiednie zabezpieczenia.
Tak więc jesteście pewni,że wszystko będzie ok.
W porównaniu do nisko oprocentowanych lokat oraz niepewnych nieruchomości jest to moim zdaniem lepsze rozwiązanie.

Amelaa
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 17, 2014 11:12 am   

ja mam małą firmę, która zajmuje się korekta tekstów cennik ogólnie jestem z niej zadowolony, bo całkiem fajnie mi prosperuje

szurny
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 17, 2014 7:06 pm   

Potrzebujesz osób do współpracy?

Izabella 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 18, 2014 9:41 am   

Też zauważyłam, że wszyscy mówią o inwestycjach. Zawsze lepiej ulokować pieniądze w czymś, co może zwiększyć ich ilość, niż na zwykłych lokatach, czy kontach oszczędnościowych :)

majuniaa28 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lut 02, 2015 10:41 am   

A np. takie http://crazytime.pl/zegarki można traktować jako inwestycję na przyszłość?i czy w ogóle można na tym zyskać?

koziolek
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 23, 2015 11:58 am   

ja inwestuje w pozyczki pozabankowe, uwazam ze to jest bardzo bezpieczny sposob, a zarobic mozna naprawde spoko pieniadze. Dolaczylem do Klubu Inwestorow https://klub-inwestorow.pl/ ktory wlasnie daje ta mozliwosc i jestem zadowolony

mamakizio 
Użytkownik

Wysłany: Pon Gru 28, 2015 3:49 pm   

Nie ma pewniejsze inwestycji niż lokaty bankowe IMO. Problem w tym, że oprocentowanie ostatnio znacząco spadło, ale i inflacja jest bardzo niska. Według mnie lepsze to niż jakaś gra na giełdzie...

zosiaopasek 
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 30, 2015 4:50 pm   

Najlepsze inwestycje to bezpieczne inwestycje a takie właśnie są lokaty. Osobiście je polecam. Nie ma możliwości straty na nich, pieniądze są bezpieczne, może zyski niezbyt wielkie ale lepsze to niż nic. Zainteresowanych oszczędzaniem zapraszam tutaj.

helenkaa29 
Użytkownik

Wysłany: Czw Sty 14, 2016 10:00 am   

Ja się zastanawiam czy jednak nie zainwestować w złoto. Sprawdzaliście może czy opłaca się teraz kupować kruggerand?

digidongi11 
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 22, 2016 6:01 pm   

Wydaje mi się, że konta oszczędnościowe mogą być w tej chwili niezłym rozwiązaniem. Dają większą swobodę niż lokaty za mniej więcej to samo oprocentowanie.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 21, 2016 1:01 pm   

Czytałam ostatnio tekst o tym, czy lepiej wybrać obligacje korporacyjne czy lokatę strukturyzowaną na maxmag.pl/lokaty-strukturyzowane-czy-obligacje-korporacyjne. Okazuje się, że to drugie. To się znacznie bardziej opłaca. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

adik356
Użytkownik

Wysłany: Nie Kwi 24, 2016 1:36 pm   

Chodzi Ci o inwestycje walutowe? Nie jest to prosty rynek, ale odpowiednia wiedza i wsparcie w postaci dobrego domu maklerskiemu znacznie ułatwiają takie inwestowanie.Tutaj https://www.tms.pl/podstawy-rynku-walutowego możesz poczytać o rynku walutowym.

barbórka 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 13, 2016 8:47 pm   

Inwestowanie nie jest łatwą sprawą. Trzeba dużo wiedzieć na ten temat, zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Przydaje się czytanie takich artykułów o udziale inwestorów w obrocie GPW na squaber.com. Ta tym portalu można dowiedzieć się wielu przydatnych informacji na ten temat.

Sebastian1578 
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 11:27 am   

Zgadzam się z barbórką, że na inwestowaniu trzeba się znać. Warto najpierw trochę poczytać o tym i popytać osób, które w tym już od dawna siedzą. Sam tak robiłem, jak zaczynałem przygodę z funduszami inwestycyjnymi BPH TFI. Teraz inwestuję w instrumenty udziałowe oraz instrumenty dłużne. Początkowo musiałem wpłacić 1000zł, co uważam za całkiem przystępną kwotę. O moim funduszu możecie poczytać sobie tu https://www.bphtfi.pl/kli...h-zrownowazony/ . Na razie jestem zadowolony. Zobaczmy, jak będzie dalej. BPH TFI oferuje również fundusze bardziej stabilne o niskim ryzyku. Ja jednak poszedłem na głęboką wodę :) .

Odpowiedz do tematu