Forum o marketingu :: Inwestowanie w finanse

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Inwestowanie w finanse

Inwestowanie w finanse
Autor Wiadomość

xcw
Użytkownik

Wysłany: Wto Gru 18, 2012 11:11 pm   Inwestowanie w finanse

Witam
Możecie mi napisać, jak dokładniej inwestować w finanse? Co sprawdzi nam się najlepiej?
Może jakieś biura, placówki doradcze? Co najlepiej się zwróci?

ekolog 
Użytkownik
ekolog

Wysłany: Nie Gru 30, 2012 10:05 am   

Może sprecyzuj swoje oczekiwania, ja mogę zaprosić Cię do edukacji finansowej niezobowiązująca rejestracja pod tym linkiem http://pkb.biz.pl/ho/840961-register Po więcej zapraszam do kontaktu

szaun
Użytkownik

Wysłany: Nie Lip 21, 2013 1:35 am   

Masz na myśli giełdę forex? To jest dość ryzykowne.

ekolog 
Użytkownik
ekolog

Wysłany: Pon Lip 22, 2013 7:34 am   

Jeśli o mnie chodzi to nie forex, druga część odpowiedzi, co dzis nie jest ryzykowne. Dlatego proponuję edukację finansową

katastrofa
Użytkownik

Wysłany: Sob Lip 27, 2013 3:41 pm   

przy inwestycjach to chyba nie ma takiego pojęcia jak "nieryzywkowne"

ekolog 
Użytkownik
ekolog

Wysłany: Sob Lip 27, 2013 4:19 pm   

nie do końca, bo jeżeli chodzi o mój projekt inwestycja zabezpieczona srebrnymi monetami

malenko
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 13, 2014 8:17 am   

Moim zdaniem warto jest sobie założyć lokatę - mimo iż oprocentowanie w ostatnich miesiącach nie było zbyt wysokie należy wiedzieć, że to pewny i bezpieczny zysk. Mamy stałe oprocentowanie i nie jesteśmy stratni kiedy coś się nie powiedzie. Ostatnio zresztą przeczytałem ciekawy artykuł o tym jaką lokatę wybrać i jak skorzystać w porównywarki lokat - polecam się z nim zapoznać jeśli temat Was interesuje. Pozdrawiam.

ekolog 
Użytkownik
ekolog

Wysłany: Pią Lut 14, 2014 3:42 pm   

Każdy musi odpowiedzieć sobie na pytanie co dla mnie jest najlepsze? Lokaty oraz fundusze inwestycyjne sa juz przeżytkiem trzeba szukać innych rozwiązań :wink:

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 17, 2014 4:08 pm   

Jeśli chodzi o trzymanie pieniędzy na lokacie to radziłabym jednak poczytać na temat lokata czy obligacje. Jak się okazuje, obligacje korporacyjne to bardzo bezpieczny sposób inwestowania kapitału, przy czym ich główną zaletą jest to, że w większości przypadków posiadają oprocentowanie wyższe niż te, które proponowane są na lokacie.

spamer 
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 11:53 am   

chyba najlepiej samemu inwestowac w akcje i tyle

seth
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 30, 2014 10:01 pm   

Na pewno finanse są dziś mocno ryzykowne. Bez dobrego zarządu i ekipy dyrektorów szanse na np. rozwinięcie nowej instytucji finansowej są bardzo słabe... radziłbym zatem uważać i delikatnie inwestować :)

guess
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 08, 2014 7:14 pm   Pozycjonowanie stron (Warszawa) - skuteczni.pl

Promowanie mojej firmy budowlanej zleciłem firmie http://skuteczni.pl/ , tej decyzji nie żałuję. Dzięki ich fachowości zyskałem rynek zbytu. Brygady budowlane mają pełne ręce roboty. Polecam tym, którzy potrzebują zaistnieć na rynku.

stanimir
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 13, 2014 2:48 pm   

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie bez wątpienia założenie sobie lokaty bankowej. Szczególnie jeśli ktoś jest początkujący w tych zagadnieniach.
Taka lokata gwarantuje nam pewny i bezpieczny zysk a co najważniejsze chroni nasze fundusze przed inflacją.
Dodatkowe informacje polecam znaleźć na tej stronie - znajduje się tam świetny kalkulator lokat, który pokaże Wam jakie akurat instytucje posiadają obecnie najlepsze oferty.
Pozdrawiam.

nikki
Użytkownik

Wysłany: Sob Cze 14, 2014 9:39 pm   

Niestety nie ma na to pytanie prostej odpowiedzi. Nie obejdzie się też bez dogłębnego rozpoznaniu tematu, polecam skorzystać z porad na forum finansowym tak jak tutaj: comperia.pl

warto też poczytać opinie konsumentów, czego oczekują co im sie podoba a co nie :)

addrun
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 25, 2014 12:32 pm   

Ja się bardzo intensywnie zastanawiam teraz nad obligacjami korporacyjnymi. Z tego, co wiem, to można na tym naprawdę zarobić zwłaszcza, jeśli znajdzie się odpowiedniego specjalistę, który dobrze nam doradzić

Odpowiedz do tematu