Forum o marketingu :: Inwestycja w siebie

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Inwestycja w siebie

Inwestycja w siebie
Autor Wiadomość

patrycjaa30 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 25, 2016 6:44 am   Inwestycja w siebie

Nie wydaje się wam, że można dostać lepszą pracę jeśli umie się języki obce? Może warto zapisać się na takie szkolenie z języka biznesowego jak tu - http://www.3lions.pl/rodz...usiness-english ?

dnaum 
Użytkownik
Marketer

Wysłany: Czw Lut 25, 2016 9:53 am   

Nie trzeba znać języków obcych, by mieć lepiej płatne źródło dochodu, niż niejeden obywatel państw zachodu :) Niemniej jednak angielski, to w dzisiejszych czasach globalizacji podstawa :)

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 26, 2016 2:57 pm   

Też mi się tak wydaje. Ja planuję w wakacje iść na jakiś kurs.

majuniaa28 
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 05, 2016 8:32 am   

Dobra a inwestujecie jakoś w swoją przyszłość? Może warto by sprawdzić co do zaoferowania ma mennica kraków? Na złocie chyba można się dorobić.

ZielonyGroszek
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 10, 2016 9:50 am   

Szkoda, że większość po angielsku :(

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Czw Cze 16, 2016 11:36 am   

Zawsze trzeba w siebie inwestować, bo to zawsze wyjdzie nam na dobre. Ciągły rozwój jest potrzebny, bo i rynek wciąż się zmienia i trzeba umieć się dostosować i wyjść mu naprzeciw.

wolter
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 7:42 am   Inwestycje

Ja właśnie w siebie inwestuję, ponieważ niedawno założyłam fundusz emerytalny w esaliens - https://www.esaliens.pl/ . Wierzcie mi lub nie, ale to będzie dobre zabezpieczenie na starość. Niestety, dzisiaj sytaucja wygląda tak, że osób w wieku produkcyjnym jest coraz mniej , a emerytów i rencistów coraz więcej. Dlatego wolę się zabezpieczyć niż kończyć kiedys na emeryturę z zus-u jak mannę z nieba. I tak uważam, że obecny system emerytalny prędzej czy później się załamie. Znając życie, to pewnie prędzej.

EneDue
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 3:48 pm   

Również uważam, że warto rozwijać siebie, a angielski jest teraz tak powszechnym językiem, że przydaje się niesamowicie. Ogólnie myślę o zmianie pracy, gdzie angielski biznesowy bardzo by mi się przydał, choć teraz i tak całkiem nieźle mi idzie porozumiewanie się nim, choć bywa tak, że brakuje mi niektórych słów, czy zwrotów. Zastanawiam się na kursem angielskiego właśnie ukierunkowanego na biznes itp. Trafiłam na ofertę The Native English School kurs angielskiego w Lublinie, która posiada bardzo wiele rekomendacji i zadowolonych kursantów. To właśnie będzie moja najbliższa inwestycja w siebie.

ogi
Użytkownik

Wysłany: Sob Wrz 30, 2017 1:18 pm   

Z moich znajomych kilka osób było na szkoleniach Gammy http://www.szkoleniaekspe...i-i-budownictwo . Ponoć ich szkolenia, przynajmniej te budowlane i związane z nieruchomościami są bardzo ciekawe i uczą czegoś nowego. Sprawdzałam ostatnio ich programy i faktycznie wyglądają imponująco. Sam zastanawiam się nad jednym z nich :)

danielozzo
Użytkownik

Wysłany: Sob Wrz 30, 2017 8:21 pm   

Dobrą inwestycją w siebie będzie z pewnością zapisanie się na kurs językowy. Poszerzymy swoją wiedzę, a znajomość języka może nam ułatwić ew. kontakty poza granicami czy to w razie wakacji, czy może nawet pracy. Dodatkowy język zawsze się przyda, więc na pewno nie stracimy na takim kursie, a i ładnie to będzie wyglądało w CV :D

barbórka 
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 10, 2017 2:27 pm   

Czasami trzeba w końcu zmienić pracę, by zacząć się rozwijać. Takie kroki do osiągnięcia rozwoju zawodowego zostały opisane na https://podpowiadamy.pl/jak-zmienic-prace-5-krokow-do-rozwoju-zawodowego/ . Warto się z nimi zapoznać i wcielić je w życie.

elabarbara 
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 11, 2017 10:07 am   

Wiecie że w Łodzi odbywa się wielkie wydarzenie ? Chodzi o Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. Spotykają się tu reprezentanci małych i średnich przedsiębiorstw.

soon 
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 13, 2017 12:42 pm   

To chyba oczywiste? I jeszcze nie wystarczy już znać tylko angielski. Teraz to żadne novum

stocki 
Użytkownik

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 3:11 pm   

Miałem bardzo duży problem z porozumiewaniem się po angielsku. Niby miałem poziom B2, dobry zasób słownictwa, ale zawsze czułem stres, kiedy miałem coś powiedzieć po angielsku. Potem dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak "bariera językowa". Z pomocą przyszedł specjalny kurs - Angielska Wioska organizowana przez angloville.pl. W skrócie chodzi o to, żeby wyjechać na 6 dni do specjalnie przygotowanej "wioski", gdzie jest zakaz rozmawiania w innym języku niż angielski. Do dyspozycji są native speakerzy, którzy dzięki rozmowom otwierają nas i uczą komunikowania się po angielsku. Naprawdę efekty są świetne - podobne do miesięcznego pobytu w Wielkiej Brytanii.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 06, 2017 10:21 pm   

Najlepszą inwestycją jest właśnie inwestycja w siebie :) My u as w firmie organizujemy sporo szkoleń i dla managerów i nie tylko. Bardzo dobre szkolenia robi Grupa No Problem :)

Odpowiedz do tematu