Forum o marketingu :: Jakie innowacje w biznesie?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Jakie innowacje w biznesie?

Jakie innowacje w biznesie?
Autor Wiadomość

martta345
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 12:06 pm   

-commerce oprócz problemów z pozyskaniem specjalistów ma coraz większe trudności ze zdobyciem pojedynczych Użytkowników. Wiąże się to również ze zdobyciem Klienta, który dostrzeże potencjał naszych działań. Trendy e-commerce 2017 kształtują przede wszystkim obserwacje rynków zachodnich, które odnotowują olbrzymią konkurencję na polu e-commerce, case study optymalizacja konwersji a także coraz większe koszty pozyskania pojedynczego Użytkownika. Jak tego uniknąć? Przede wszystkim kampanie reklamowe, analizy i działania powinny jak najmniejszym kosztem generować jak największy ruch i zakupy. Brzmi banalnie, ale przypomnienie o tym sprawi, że wielu dyrektorów którzy stosują conversion rate uniknie niepotrzebnych inwestycji i skupi się przede wszystkim na generowaniu zysków. Wiąże się to z optymalizacją działań i unikaniu zbędnych ruchów, które doprowadzą w dłuższym okresie czasu do zniszczenia rynku przez zbyt dużą ilość działań marketingowych.

wolter
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 03, 2017 11:04 am   Firma

Pójście na "swoje" i prowadzenie własnej działalności to bez wątpienia ryzykowny krok, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana :) . Na podstawie kilku lat działania na polskim rynku mogę stwierdzić, że warto jeszcze przed podjęciem swojej działalności zacząć budować sieć swoich kontaktów. Ja dzięki współpracy z infobrokering - https://www.infobrokering.com.pl zyskałem sporo znajomości z branzy, które utrzymuję do tej pory. Dzięki temu mam szerokie możliwości działania na innych rynkach niż polski.

Tiniss
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 05, 2017 7:26 pm   

Ja na przykład zamierzam zająć się produkcją różnego rodzaju leków oraz suplementów. Z racji tego innowacją w moim biznesie będą dobrej jakości maszyny do farmacji. Może ktoś z was zna dobrą firmę oferującą takie rzeczy?

monika_warszawa
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 09, 2017 3:20 pm   

prowadząc salon kosmetyczny, czy SPA to zdecydowanie warto pomyśleć nad wprowadzeniem tego systemu https://mwizyta.pl/portal2/ jeden z najlepszych moim zdaniem

alicja101
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 10, 2017 1:20 pm   wydarzenie biznesowe

A ja niedługo wybieram się na Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. Może dołączysz do mnie? Ja już nie mogę się doczekać!

soon 
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 13, 2017 12:43 pm   

Samemu ciężko jest wykorzystywać takie zdobycze technologiczne jeśli nie mamy w tym doświawdczenie..

rebeeka091 
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 16, 2017 9:49 am   

Z pewnością jedną z popularniejszych innowacji w biznesie są chmury obliczeniowe - pozwalają przenieść zasoby firmy do sieci, co znacznie poprawia wydajność niektórych procesów i to niskim kosztem. Takie chmury obliczeniowcze dostarcza m.in. Aruba Cloud, na https://www.arubacloud.pl można sprawdzić ich rozwiązania, warte uwagi są choćby ich serwery VPS.

Marysia0 
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 18, 2017 5:27 pm   

Byłam właśnie na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017 i było naprawdę świetnie. Uczestnicy mogli posłuchać autorytetów w określonych dziedzinach.

komar 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 9:25 am   

Dla nie dobry rowiąaniem okazała się samodzielna księgowość. Mogę polecić https://wfirma.pl - to narzędzie, które daje dużo mozliwości, można też wystawiać faktury czy zarządzac magazynem, dobra opcja i do tego stosunkowo niedroga.

KarinaM
Użytkownik

Wysłany: Sob Lis 04, 2017 12:12 pm   

Ja rozszerzyłam nieco zakres mojej działalności, pojawiła się masa nowych klientów, a za tym idą kolejne bazy danych osobowych i kwestie związane z tym, aby wszystko przechowywać zgodnie z procedurami. Pytanie do Was, zajmujecie się tym sami, czy zlecacie firmie, która przygotowuje dla Was tego typu dokumentacje http://itls.pl/oferta/gio...zbiorow-danych/ ? U nas zajmowała się tym księgowa, jednak skoro firma tak się rozrasta, to chyba potrzebna byłaby profesjonalna firma, która uporządkuje nam dokumentację i nad wszytskim zapanuje. Macie może jakieś opinie właśnie o firmie ITLS , która się tym zajmuje?

silka33 
Użytkownik

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 4:44 pm   

Jeśli zależy Ci na redukcji kosztów spowodowanym nieoczekiwanymi wypadkami na drodze a także bezpieczeństwie kierowców w firmie, może warto zainwestować w system monitorowania stylu jazdy kierowców Mobileye. Jest to asystent pasa ruchu szczególnie pomocny w przypadku kierowców pokonujących duże odległości. Więcej info znajdziesz na stronie http://www.satisgps.com/satis-gps/satis-mobileye/.

barbórka 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 07, 2017 3:37 pm   

Coraz więcej osób decyduje się na założenie sklepów internetowych i jest to całkiem dochodowy biznes. Byle tylko wszystko dopiąć na ostatni guzik. Trzeba wiedzieć jak napisać regulamin sklepu internetowego i skorzystać z pomocy informaticalegis.com/uslugi/sprawy-przedsiebiorcow-w-internecie/ . To kancelaria, która zajmuje się takimi informatyczno-prawniczymi sprawami dla przedsiębiorców.

Krisiti90
Użytkownik

Wysłany: Czw Lis 09, 2017 7:09 pm   

Innowacje w każdym biznesie zawsze są mile widziane. Trzeba być otwartym na różne opcje i testowac nowe rozwiązania. Jeżeli prowadzicie magazyn, czy też hale produkcyjną to polecam systemy ERP od firmy nav24 dzieki nim bedzie dużo łatwiejsze nimi zarządzanie. Również mniejsze sklepy skorzystają na specjalistycznych usługach od tej firmy

Odpowiedz do tematu