Forum o marketingu :: Kiedy przedawnia się zadłużenie ?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Kiedy przedawnia się zadłużenie ?

Kiedy przedawnia się zadłużenie ?
Autor Wiadomość

boddekk
Użytkownik

Wysłany: Pią Lip 14, 2017 10:39 am   Kiedy przedawnia się zadłużenie ?

Jak można w obecnych czasach w prosty sposób sprawdzić czy długi obowiązują? Jeśli szukacie odpowiedzi na swoje pytania to osobiście polecam przedawnienie długu - niezła opcja sprawdzenie czy wasze długi są wciąż aktualne... kiedy długi się przedawniają ! Sprawdź już teraz, może wasze długi uległy przedawnieniu !

nick 
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 16, 2017 12:55 pm   

To zależy od ilości długu, tego czy coś było spłacane i jak sądownie sprawa została rozwiązana..

wolter
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 28, 2017 10:00 am   Zadłużenie

Temat biznesowy i o zadłużeniu, więc może moja podpowiedź się komuś przyda. Mianowicie od wielu lat prowadzę działalność gospodarczą niejednokrotnie miałem do czynienia, z dłużnikami, którzy zwlekali z zapłatą faktury. A w mojej branży jest tak, że faktury wystawia się z wydłużonym terminem płatności, więc niejednokrotnie wpadałem w kłopot zatorów płatniczych. Na szczęście rozwiązaniem okazała się sprzedaż faktur- https://www.monevia.pl/dla-kogo-sprzedaz-faktur/ , dzięki której szybciej otrzymuję gotówkę do ręki. A elektrownia, gazownia, nie proszą, tylko wymagają comiesięcznych wpłat...

aaaa88 
Użytkownik

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 7:10 pm   

Nie wiedziałem, że długi mogą się przedawniać. Niemniej, nie wydaje mi się, aby był to temat, na którym należy się skupić. Nie muszę chyba mówić, dlaczego.

ogi
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 06, 2017 12:41 pm   

Nie ma najmniejszego pojęcia, kiedy dług sie pzedawnia ale chyba grunt żeby go w ogóle nie było, prawda? Jak macie jakieś zadłużenia, to warto je regularnie spłacać, żeby nie urosły do dużej kwoty. Przykładowo: jak macie trochę mandatów policyjnych do płacenia, to polecam skorzystać z serwisu https://zaplacmandat.pl/ . Za jego pomocą szybko uregulujecie drogą online należność za mandat. Opłata wynosi tylko 5 zł, więc opłaca się bardziej niż stanie w kolejce w banku czy na poczcie.

Odpowiedz do tematu