Forum o marketingu :: Masz już pomysł na biznes?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Masz już pomysł na biznes?

Masz już pomysł na biznes?
Autor Wiadomość

MichMis
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 26, 2015 1:50 pm   Masz już pomysł na biznes?

Witam,

masz juz pomysł na biznes i jesteś zdeterminowany, aby go zrealizować? Platforma Internest jest własnie dla Ciebie. Tajemnica sukcesu polega na crowdsourcingu, czyli współpracy ludzi, którzy dzielą się ze sobą swoją wiedzą, umiejętnościami, a także zasobami. Aby dołączyć do społeczności Internest, należy wypełnić formularz na stronie.

majuniaa28 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 26, 2015 2:07 pm   

A czy myślicie, że taki początkujący przedsiębiorca powinien zainwestować np. w takie identyfikatory coś jak tu?to poprawia wizerunek firmy?

addrun
Użytkownik

Wysłany: Sob Lut 28, 2015 8:37 pm   

Ja mam pomysł na masarnie i właśnie przeglądam myjkę pojemników na zfm-online.com, żeby produkcja była w pełni zautomatyzowana.

Tomasz96
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 10:05 am   

Bardzo dobry pomysł. Ja zawsze uważam, że warto do tematu podchodzić pod kątem innowacji. Korzystanie z usług takich firm jak http://zpts.pl/pl/oferta/agroinvest/hydroizolacje/ może być bardzo dobrym rozwiązaniem, bo dostarczają one odpowiednio przetworzone poliuretany.

TomaszJakon 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 05, 2017 9:42 am   

Mam pomysł i zakładam firmę, ale co dalej? Kto zajmie się sprawami księgowymi? Warto od razu pomyśleć o jakimś biurze rachunkowym, jest to tańsza opcja niż zatrudnianie na stałe księgowej.

samantamulek 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 06, 2017 10:30 am   

Witam
Szukam jakiegoś fajnego pomysłu na biznes nad morzem, nie chciałabym otwierać kolejnej budki z lodami czy coś podobnego. Myślałam o jakimś mini parku wodnym, w sensie że wydzielić kawałek plaży i morza na zjeżdżalnie i tym podobne.

kacam
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 04, 2017 7:37 pm   

A może pomyśl o biznesie internetowym. Sam zastanawiam się nad otwarciem sklepu internetowego, już odpowiednią platformę znalazłem http://auroracreation.pl/ . Myślę, że najłatwiej jest się wybić w sieci, aniżeli na rynku lokalnym

Dorelmirja
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 07, 2017 9:17 am   

Cały czas nad tym pracuję. Uważam, że trzeba naprawdę dobrze skupić nad tym jak to zrobić :)

nick 
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 16, 2017 12:52 pm   

Jak zawsze w takich chwilach pojawia się pytanie - skąd brać pieniądze na taki biznes? Brać pożyczkę? Nigdy w życiu.

wolter
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 13, 2017 12:08 pm   Biznes

Słuchajcie, temat biznesowy, więc się pod niego podepnę, może coś mi podpowiecie. Mianowicie prowadzę magazyn, właściwie to hurtownię odzieży i chciałbym wymienić w swojej hali transportery rolkowe - http://www.icons.com.pl/t...h-zastosowanie/ Obecne transportery jeszcze całkiem sprawnie dzialają, ale widać, że upływ czasu na nie wpływa. Szukam więc odpowiedniej firmy, ale to jest odpowiedzialna decyzja, także chcę się również z Wami skonsultować. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi. Z góry dzięki.

AnnaMarie711
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 21, 2017 5:34 pm   

Sam pomysl to jedno, teraz moze warto wprowadzac go w zycie?:) Przede wszystkim powinniscie pomyslec o reklamie, bo dobra reklama jest podstawa kazdego biznesu. Jak juz sie wasza firma rozwinie to polecam systemy od https://nav24.pl ktore zautomatyzuja wiele zadań w waszych firmach. na pewno na tym sporo skorzystacie

elabarbara 
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 05, 2017 3:55 pm   

Niedługo odbędzie się Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 . Program jest niezwykle ciekawy, a galę "Mocni w biznesie" będą prowadzić Dorota Wellman i Marcin Prokop.
Jedziecie ?

RestryKturyzaC
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 26, 2017 1:56 pm   

Produkowanie filmów reklamowych, ale też i innych, wydaje się być całkiem ciekawym pomysłem na biznes. Wydaje mi się, że coraz więcej widzę reklam właśnie filmowych, szczególnie w internecie. Np. na youtube jest coraz więcej takich rzeczy, a to znaczy, że firmom opłaca się w takie coś inwestować.

joola 
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 26, 2017 6:33 pm   

Mój mąż wraz z bratem założyli niedawno firmę logistyczną. Obaj od dawna pracują w tej branży i w końcu postanowili stworzyć coś własnego. Są teraz na etapie wyposażania hali i poszukują pojemników plastikowych do transportu, które mogliby wynająć. Słyszeliście o firmie która wykonuje takie usługi? Znalazłam w sieci produkty tej firmy https://www.schoelleralli...arkets/pooling/. Korzystaliście z ich oferty? Wygląda obiecująco i naprawdę wysokiej jakości.

adik356
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 31, 2017 7:13 pm   

Własny biznes to konieczność ogarnięcia tematu księgowości. Jeśli zależy nam na taniej i skutecznej opcji to wygodne jest samodzielne prowadzenie księgowości online. Tutaj https://wfirma.pl/poznaj-serwis/ksiegowosc-online bardzo pomocne narzędzie. Bezpieczne, o wielu funkcjonalnościach.

Odpowiedz do tematu