Forum o marketingu :: Parapety Drewniane-Zaufać innowacji...?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Parapety Drewniane-Zaufać innowacji...?

Parapety Drewniane-Zaufać innowacji...?
Autor Wiadomość

polikos6 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 17, 2009 2:17 am   Parapety Drewniane-Zaufać innowacji...?

Witam

Przy wyborze okien każdy ma odmienne zdanie na temat jakie okna zamontować, drewniane czy popularne plastiki.Wielu z nas woli jednak drewno i wtedy zadajemy sobie pytanie jaki parapet wybrać?

Parapety drewniane są na tyle dobrym wyborem , ponieważ możemy je odnawiać wiele razy.
Mam przyjemność zaprezentowania parapetów drewnianych które wykonałem według własnego pomysłu z elementami intarsji.

Chciałbym dowiedzieć się co sądzicie o kolorystyce, wzorach i ogólnie o moim pomyśle.
Mam pewne doświadczenie w branży parkieciarskiej, szczególnie intarsje i parkiety ozdobne, jednak chciałem wnieść trochę innowacji do szarego świata parapetów drewnianych.

Wszystkie wzory są wycinane ręcznie według sprawdzonych metod, 5mm warstwa użytkowa naklejana jest na drewno lite najczęściej egzotyczne.
Drewna które zastosowałem ww. parapetach to :dąb, jesion, merbau, jatoba.
Proszę o opinie i ew. uwagi.
Parapet 1
Parapet 2
Parapet 3
Parapet 4
Parapet 5
Parapet 6
Parapet 7
Parapet 8
Parapet 9
Parapet 10
Parapet 11
Parapet 12
Parapet 13

Pozdrawiam
Przemek Mozpar M.R.

tritimi 
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 13, 2015 9:56 am   

Jasne że można zaufać. Sprawdź czy ktoś coś takiego ma. Moje okna z http://www.thermofasada.pl były "wynalazkiem" a teraz ludzie przyjeżdżają się pytać kto mi to robił i proszą o kontakt.

wanka
Użytkownik

Wysłany: Czw Lis 05, 2015 8:48 pm   

Parapety muszą być dopasowane do podłogi lub białe.

Bizneswomenka
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 20, 2016 10:00 am   

W kwestii drewnianych podłóg trzeba stawiać na jak najwyższą jakość. Dlatego polecam ofertę sklepu http://persecto.pl/podlogi gdzie można znaleźć bardzo dobre gatunkowo podłogi, w rozsądnych cenach. Ale jakość i gatunek są tutaj najważniejsze.

zu_za 
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 31, 2016 11:16 am   

Moim zdaniem parapet drewniany prezentuje się bardzo fajnie :) Wszystko zależy tylko od tego jak urządzisz całe wnętrze. Na aranżacji poniżej został zastosowany taki właśnie parapet( zdjęcie pochodzi stąd: http://www.forte.com.pl/m.../sypialnia.html )

Myślę, że w przypadku tego konkretnego rozwiązania ten parapet dodaje charakteru i dobrego smaku. A ogólnie innowacje są dobre :)

biko 
Użytkownik

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 10:45 pm   

Poszukajcie sobie tutaj http://www.mat-pol.com.pl/index.php/parapety idealnego rozwiązania. Warto dobrać parapety w taki sposób, aby pasowały one nie tylko do okien, ale również do wystroju naszego wnętrza. Jest to bardzo istotne.

davidoff 
Użytkownik

Wysłany: Czw Sty 25, 2018 12:59 pm   

Tak, wiele zależy od wystroju jaki chcemy mieć, chociaż wydaje mi się, że drewniane parapety mogą być nieco mniej trwałe od kamiennych. Jak ktoś ma na parapecie kwiaty doniczkowe to może się czasami woda przelewać i wtedy nawet dobrze zakonserwowane drewno może w końcu stracić swoje właściwości. Fakt, można je poddawać renowacji, no ale to zawsze dodatkowy koszt, w tradycyjnym parapecie po prostu go demontujemy, wsadzamy nowy, przyklejamy listwy pcv maskujące i jest ok - to w przypadku plastikowych parapetów, może nie są bardzo ozdobne, ale ich cena jest niska i nie szkoda je wymienić.

Odpowiedz do tematu