Forum o marketingu :: Pieniądze na otwarcie działalności

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Pieniądze na otwarcie działalności

Pieniądze na otwarcie działalności
Autor Wiadomość

stefan_maka 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 7:59 am   Pieniądze na otwarcie działalności

Mam plan aby założyć biuro marketingowe, które oprócz reklamy, będzie zajmowało się tworzeniem i prowadzeniem stron internetowych w raz z ich marketingiem. Tylko nie wiem skąd wziąć pieniądze na rozwój własnego biznesu. Muszę przyznać że mam odłożoną niezbyt imponującą kwotę 40 tysięcy.

DominikaTamara 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 8:11 am   Re: Pieniądze na otwarcie działalności

stefan_maka napisał/a:
Mam plan aby założyć biuro marketingowe, które oprócz reklamy, będzie zajmowało się tworzeniem i prowadzeniem stron internetowych w raz z ich marketingiem. Tylko nie wiem skąd wziąć pieniądze na rozwój własnego biznesu. Muszę przyznać że mam odłożoną niezbyt imponującą kwotę 40 tysięcy.
Warto spróbować ubiegać się o otrzymanie dotacji unijnych, dodatkowo można sprawdzić jakie są teraz prowadzone programy dla nowych firm, jedną z aktualnych akcji jest "Pierwszy biznes – wsparcie w starcie”. Ale jak ktoś chce mieć pewność to może udać się do radcy prawnego.

wanka
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 06, 2017 5:09 pm   

Urzędy pracy dają dotacje na otwarcie firmy.

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Pią Lip 07, 2017 8:49 am   

Tak, ale ich otrzymanie nie jest łatwe, trzeba spełniać szereg warunków

Sebastian1578 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 12, 2017 2:34 pm   

Postaraj się o dotację z Unii. Jest trochę papierkowej roboty, ale jak jesteś ogarnięty to sobie poradzisz :) . Możesz też skorzystać z usług firmy INNpuls http://www.innpuls.pl/. Pomagają napisać wniosek i starają się za nas o uzyskanie dofinansowania. Jest to spore wsparcie. Może rozważ taką opcję.

wolter
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 03, 2017 11:12 am   Firma i dotacja

Miejmy nadzieję, że w Polsce w najbliższych latach zacznie panować korzystny klimat dla biznesu. Teraz i tak łatwiej jest "młodym wilkom" wejść na rynek niż kilka-kilkanaście lat temu, czego jestem przykładem :) . Zyskałem bowiem mianowicie dotację z Unii i przynajmniej przez pierwsze miesiące nie musiałem się obawiać, że stracę płynność finansową. Poza tym zdaję sobie sprawę, że odpowiednia ilość kontrahentów to podstawa, dlatego odpowiednio wcześniej skorzystałem z uslug firmy "infobrokering" - https://www.infobrokering.com.pl/baza-firm/ , dzięki której poszerzyłem swoje kontakty.

lasta 
Użytkownik

Wysłany: Wczoraj 9:57   

wanka napisał/a:
Urzędy pracy dają dotacje na otwarcie firmy.

Tak ale trudno spełnić nieraz ich warunki, mam lepszy pomysł, bo jeśli chodzi o finansowanie inwestycji na inwestycjekapitalowe.com to sprawa jest bardzo prosta, możesz uzyskać nawet 1,5mln zł na swój projekt. Wystarczy zgłosić projekt a można to zrobić nawet online. Nie jest to nic skomplikowanego i nie wymaga wiele zachodu.

hrabia 
Użytkownik

Wysłany: Dzisiaj 10:17   

Niestety bez kredytu bardzo trudno uzbierac wystarczająco duzo pieniedzy. Ja miałem pokaźne oszczędnosci a i tak przed otwarciem hotelu brałem pozyczke i jeszcze u znajomych sie wspomagałem tyle ze ich oczywiście w pierwszej kolejności chciałem spłacic zeby nie było kwasu

Odpowiedz do tematu