Forum o marketingu :: Pomysł na własny biznes

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Pomysł na własny biznes

Pomysł na własny biznes
Autor Wiadomość

Tiniss
Użytkownik

Wysłany: Pon Wrz 04, 2017 6:26 pm   

Ja miałem jakiś czas temu pomysł na firmę produkującą meble. Oczywiście się udało i dzisiaj nieźle prosperuje, ale nie było by jjej bez firmy https://www.vekamaf.com.pl/ dzięki której szybko i sprawnie została u mnie zamontowana linia produkcyjna najwyższej jakości. Firma dodatkowo oferuje serwis swoich urządzeń, co według mnie jest dodatkowym i mocnym atutem

Tomasz96
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 05, 2017 11:17 am   

A co powiecie na własną myjnię samochodową? Teraz jest duży popyt na takie usługi. Przy pomocy http://www.corrimex.pl/myjnie-automatyczne/ będziecie w stanie stworzyć całą infrastrukturę dla Waszej myjni. Rozejrzyjcie się po Waszym rynku i sami podejmijcie decyzję o rozpoczęciu takiej działalności.

yglo
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 4:37 pm   

Własny biznes, a jeszcze na dodatek międzynarodowy to musi być ciężka orka, szczególnie z polskimi podatkami.

wolter
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 12, 2017 11:35 am   Własny biznes

Przyłączam się do zdania yglo, że w Polsce niełatwo jest być przedsiębiorcą. Nasze przepisy podatkowe są bardzo skomplikowane, niby daniny na rzecz państwa nie są wysokie, ale jak sie złoży grosz do grosza... Poza tym wystarczy źle wypełniony papierek, a urząd może się przyczepić o jakiś zaległy podatek. Niestety, tak wygląda nasza rzeczywistość i między innymi dlatego zdecydowałem się outsourcingować księgowość. Prowadzi mi ją ta firma - https://www.tmf-group.com...te-secretarial/ i jestem zadowolony ze współpracy z nimi. Teraz przynajmniej nie muszę się martwić papierami, ale mogę się w pełni skupić na robocie.

biolinea 
Użytkownik
Kosmetyki naturalne

Wysłany: Sro Wrz 20, 2017 11:27 pm   Dystrubucja kosmetyków

A ja podjęłam decyzję o wejściu w branże kosmetyczną. Nawiązałam współpracę z jednym z włoskich producentów kosmetyków naturalnych i w tej chwili mam sklep internetowy z kosmetykami i dostarczam kosmetyki naturalne do innych sklepów, salonów kosmetycznych i hoteli.

felek 
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 29, 2017 10:22 pm   

Ja to się niestety nieszczególnie na tym znam... Dlatego też niezbyt będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...

irek6
Użytkownik

Wysłany: Sob Wrz 30, 2017 10:53 am   

No właśnie... największym problemem ludzie jest to, że mają jakieś plany ale jak mają je zrealizować to mówią "może jutro" " to się chyba nie opłaca" "jeszcze poczekam" Jeśli wierzycie że coś ma sens działajcie przyjaciele :) Do odważnych świat należy

biko 
Użytkownik

Wysłany: Nie Paź 01, 2017 10:48 pm   

Tutaj http://drukwfirmie.pl/485...mentow-w-firmie można sobie poczytać na temat inteligentnego obiegu dokumentów. Można się tam wiele dowiedzieć. Poza tym plusem jest to, że można w ten sposób usprawnić działanie firmy i zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Marysia0 
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 5:34 pm   

A słyszał ktoś jak było na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017 ? A może ktoś był?

archiwald
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 20, 2017 10:08 am   

Ostatnimi czasy, co chyba już każdy zauważył, nastąpiła jakaś era fitnesu i ogólnie zdrowego trybu życia. Dzięki temu otworzyły się nowe możliwości dla ludzi chcących otworzyć własny biznes. Przykładowo: z racji, że coraz więcej ludzi jeździ na rowerach, to chyba dobrym pomysłem byłoby otworzyć specjalistyczny sklep rowerowy. Oferujący nie tylko sprzedaż, ale również skup/wymianę czy też nawet naprawę.

cypisek 
Użytkownik

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 8:46 pm   

Tak generalnie to fajne te biznesy wasze, a chcecie założyć działalność jednoosobową czy raczej coś takiego jak gotowa spółka ? Trzeba zobaczyć co się najbardziej opłaca, bo wiecie że teraz te opłaty i papierologia urzędowa jest kosmiczna i ogromna.

kepjucz
Użytkownik

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 10:15 pm   

Witam was wszystkich bardzo serdecznie! Jeśli ktoś z was pomyślał o prowadzeniu sklepu w sieci to polecam także pomyśleć o dobry oprogramowaniu, które pomoże wam takowy sklep prowadzić. Polecam wam zajrzeć tutaj: https://x13.pl/integracje-prestashop/import-xml-do-prestashop.html :)

koontownik
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 23, 2017 7:20 am   

Siłownie stają się coraz bardziej popularne. Coraz więcej ludzi chce "być fit" i z tego powodu zaczęli się masowo odżywiać i chodzić na siłownię ćwiczyć - niekoniecznie idąc w stronę kulturystyki ;) Jeśli ktoś ma pomysł jak zaaranżować wszystko i zachęcić ludzi do wybrania akurat jego siłowni to myślę, że to może wypalić.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 23, 2017 9:29 am   

tak to jest, że jak się zaczyna nową działalność to jest kasa potrzebna.. ja pamiętam ze gdybym nie skorzystała z pożyczki pozabankowej, dzięki https://forum.wnet-pozyczka.pl/ to bym mojego sklepu nie otwarła. brakło mi kilka tysiecy i nie miałam skąd wziąc. mega się cieszę że sie wtedy udało

joola 
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 25, 2017 7:29 pm   

Mój mąż natomiast zainwestował w budowę hali. Teraz jest na etapie wyposażania jej i poszukuje wysokiej jakości opakowań. Pomagam mu jak tylko mogę, więc zajęłam się szukaniem w sieci. Znalazłam takie produkowane z materiału przystosowanego do przechowywania jedzenia i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Tu link do oferty z produktami https://www.schoelleralli...arkets/pooling/. Co sądzicie? Może słyszeliście o ich produktach?

Odpowiedz do tematu