Forum o marketingu :: Pozyskanie klientów

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Pozyskanie klientów

Pozyskanie klientów
Autor Wiadomość

Redzio 
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 27, 2016 10:30 am   Pozyskanie klientów

Witam wszystkich. Na sam początek chcę powiedzieć iż szukałem długo takiego forum i wreszcie znalazłem :)

Wracając do tematu. Zajmuję się fotografią architektury i wnętrz, posiadam stronę www - i chciałbym zarabiać na tym co robię. Stąd mój post na forum, czy może mi ktoś podpowiedzieć w jaki sposób pozyskać klientów? jak pisać maile z ofertą itp.

kingunia 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lis 23, 2017 10:35 am   

Uwagę ludzi zwracają gadżety reklamowe, na przykład takie torby sportowe jak mają w ofercie http://www.izisport.pl/ albo pokrowce na ubrania. Można na nie logo nadrukować albo jakieś hasło reklamowe które dodatkowo przyciąga uwagę. Może wypróbujesz coś takiego. Oczywiście nad techniką meili też warto popracować

Szkielet
Użytkownik

Wysłany: Czw Lis 23, 2017 7:43 pm   

Myślę, że takie gadżety to bardzo dobry pomysł ! Przyciągną uwagę

EneDue
Użytkownik

Wysłany: Wto Sty 16, 2018 7:45 am   

Przede wszystkim to trzeba pomyśleć o dobrym zaprezentowaniu swoich usług. Nie każdy szuka oferty poprzez wyszukiwarkę internetową, nie każdy trafi na stronę, a to czym się zajmujesz jest raczej przeznaczone na rynek lokalny. Myślałeś może o zaprezentowaniu się na targach branżowych? Myślę, że tam spokojnie zostałbyś zauważony. Tylko trzeba pamiętać, że odpowiednie zaprezentowanie się jest tu kluczowe. Zerknij na stronę https://www.retio.pl/, gdzie oferują ścianki reklamowe, całe systemy wystawiennicze, potykacze, rollupy i wiele innych. Z całą pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie. Zainwestuj w jakość, a z pewnością potencjalni klienci szybko zwrócą na ciebie uwagę. W Retio masz gwarancję jakości, szybkiej realizacji, atrakcyjnych rabatów, a także wysyłki na terenie Polski za darmo. Jest to inwestycja, która szybko się zwróci.

Nancy 
Użytkownik

Wysłany: Nie Sty 28, 2018 10:14 am   

Chyba najważniejsza jest wartość, jaką dostarczysz ludziom w postaci wiedzy. Wtedy klienci wracają, jeśli wiedzą, ze mają do czynienia z profesjonalistami.

Odpowiedz do tematu