Forum o marketingu :: Samodzielna windykacja

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Samodzielna windykacja

Samodzielna windykacja
Autor Wiadomość

nikki
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 21, 2016 11:08 am   Samodzielna windykacja

Witam,

Czy ktoś z was kiedyś próbował samodzielnie podejmować działania windykacyjne? Podobno to nie jest takie trudne, trzeba tylko trochę się w temacie zorientować, fajne artykuły znalazłam na portalu http://samodzielnawindyka...ego-kto-ponosi/ może i wam się przydadzą :) Człowiek dzisiaj jednak musi umieć sobie radzić sam :)

Martui0
Użytkownik

Wysłany: Sro Mar 23, 2016 5:37 pm   

No samemu jednak ciężko bez doświadczenia, no i trzeba poświęcić na to dużo czasu...i trzeba się zastanowić czy warto

dynamical 
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 05, 2016 9:14 am   

Jak dla mnie to warto się nad tym zastanowić. Windykacja z roku na rok staje się coraz trudniejsza. Ja postanowiłem się trochę podszkolić. 18 maja będzie zorganizowane w Warszawie "Śniadanie w chmurze". Będzie mowa m.in. o skutecznej windykacji. Jakby ktoś potrzebował, podaję linka: http://focustelecom.pl/sniadanie-w-chmurze/

misia93 
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 17, 2016 8:50 pm   

Ja spróbowałam i do dziś to robię. Korzystam do tego z platformy vindicat - http://vindicat.pl/ Fajna sprawa, bo niby prowadzę samodzielnie windykację, ale w razie problemów mogę liczyć na szybką i profesjonalną pomoc. Moim zdaniem warto spróbować, bo faktycznie jest to skuteczne i nie drogie, bo koszt jednej sprawy ogranicza się w sumie do 50 zł.

Andrzej.Wozniak 
Użytkownik

Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 6:34 pm   

Samu to cieżko z pewnością będzie dzwonienie po ofertach,jeżdzenie po klientach po całej Polsce.Nie masz szans powodzenia to.Raporty...

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Czw Lis 24, 2016 12:34 pm   

Samodzielna windykacja może być mało skuteczna

user88
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 23, 2017 10:22 am   

No właśnie - samemu jest ciężko, windykacja to trudny temat. Wiem natomiast, że agencja mb detektywi zajmuje sie odzyskiwaniem długów, bo mój znajomy korzystał z ich usług. W bardzo szybkim czasie odzyskał swoje pieniądze. zatem warto kogoś wynająć, kto się zna na rzeczy, bo sami raczej nie damy rady.

damianek21
Użytkownik

Wysłany: Pią Maj 12, 2017 2:43 pm   

nie sądze,że może być jakkolwiek skuteczna

getla21
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 31, 2017 7:54 pm   

Lepiej postawić na sprawdzoną firmę windykacyjną, taką jak BON. Oprócz usług windykacyjnych, prowadzą również eksmisje. Polecam ich z własnego doświadczenia – są naprawdę bardzo skuteczni.

nick 
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 16, 2017 1:59 pm   

Brzmi to trochę nierealnie i zasadnicze pytanie brzmi - Jaki jest cel w samodzielnej windykacji? ;)

Odpowiedz do tematu