Forum o marketingu :: Sklep internetowy - sklep kqs

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Sklep internetowy - sklep kqs

Sklep internetowy - sklep kqs
Autor Wiadomość

robercik 
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 04, 2017 7:36 am   Sklep internetowy - sklep kqs

Witam wszystkich. Zamierzam założyć własny sklep internetowy. poczyniłem już pierwsze kroki w tym kierunku - mam określony asortyment oraz obraną strategię reklamy. Myślę, że już niebawem wszystko ruszy pełną parą. Zastanawiam się jednak dodatkowo nad skorzystaniem z usługi kqs.store. Co o tym sądzicie? Myślicie, że sklep kqs to faktycznie większa szansa na rozwój? Będę wdzięczny za wszystkie opinie. Pozdrawiam.

anulla
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 04, 2017 6:10 pm   

Nie korzystam z tej usługi więc ciężko mi powiedzieć. A wybrałeś już platformę, na której będzie stał sklep? Jeśli nie to warto zainteresować się oprogramowaniem software house - Aurora Creation . Posiada cały wachlarz funkcji, dzięki czemu możesz idealnie zoptymalizować swój sklep

karinos1983
Użytkownik

Wysłany: Sob Wrz 30, 2017 9:44 am   

Szansą na rozwój będzie wejście na rynki zagraniczne. Popatrz co oferuje forma Goglobal24. Oferują m.in. usługi logistyczne wspierające sprzedaż internetową na rynkach zagranicznych. Transportują towary do Anglii, Niemiec. Magazynują, obsługują zwroty. Myślę, że współpraca między Twoim sklepem i tą firmą przynieść Ci może spore korzyści.

Reushat
Użytkownik

Wysłany: Nie Paź 01, 2017 1:05 pm   

Jeśli zamierzasz otworzyć włąsny sklep internetowy to na pewno przyda Ci się wiedza z tego artykułu http://interaktywnie.com/...ternecie-255821 . Opinie o Twoim sklepie będą bardzo ważne w budowaniu solidnej marki, więc nie lekceważ ich.

Odpowiedz do tematu