Forum o marketingu :: sklep internetowy

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » sklep internetowy

sklep internetowy
Autor Wiadomość

alicja101
Użytkownik

Wysłany: Wto Sty 09, 2018 11:32 am   sklep internetowy

Zastanawiam się nad założeniem dużego sklepu internetowego i wynajęciem magazynu. Jak myślicie czy taki biznes wypali? W dodatku rozglądam się też za firmą, która produkuję regały metalowe . Przy okazji możecie polecić jakiegoś dobrego producenta?

anetta
Użytkownik

Wysłany: Nie Sty 28, 2018 1:48 pm   

Jeżeli dobrze się do tego przygotujesz to sądzę, ze twój biznes będzie miał duże szanse na sukces. Jakie produkty chcesz w nim zaoferować? Sprawdź czy w twojej branży nie ma za dużej konkurencji. Pomyśl też nad dobrym oprogramowaniem. Dobrze, że już masz pomysł na wynajęcie magazynu. Pomyśl też o sposobie dostaw i płatności, który będzie dogodny dla klientów. Na https://www.ideo.pl/checklista-e-commerce/ znalazłam ciekawy poradnik, który z pewnością nieco Ci pomoże. ;)

ogi
Użytkownik

Wysłany: Pon Sty 29, 2018 2:31 pm   

Pamiętaj tylko, że w dobie płatności internetowych, każdy sklep umożliwić Klientom możliwość bezpiecznych i sprawdzonych form płatności - czy to płatności automatycznych Pay by link (takich jak mTransfer, Przelew24 Banku BZWBK czy płacę z iPKO), płatności kartą płatniczą czy szybkim przelewem. Ale ja znam z polecenia tę firmę: http://www.bluemedia.pl/ , która "podpina" na strony takie narzędzie do płacenia online. Myślę, że musowo musisz z tego skorzystać.

Kamilka75 
Użytkownik

Wysłany: Sob Lut 10, 2018 10:46 am   Sklep internetowy, a płatności

Cześć . Nie pierwszy raz odpowiadam w temacie dotyczącym zakładania biznesu internetowego, tak zwanego e-sklepu. Moja odpowiedź jest niezmienna - taki biznes ma prawo wypalić, jeśli masz do tego smykałkę, czas który możesz poświęcić sklepowi, wiesz jak go prowadzić, jesteś otwarta na nowe rozwiązania. Wtedy i tylko wtedy Ci sie uda. Pamiętaj także, by wprowadzić wiele metod płatności np.: z tą firmą https://www.cashbill.pl/ . Klienci lubią mieć wybór i w tym ;)

pawelka
Użytkownik

Wysłany: Nie Lut 11, 2018 10:56 am   

To bardzo dobry pomysł ale warto przemyśleć, co się chce sprzedawać bo konkurencja duża

Odpowiedz do tematu