Forum o marketingu :: Szukasz pomysłu na biznes? Natchnij się...

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » Szukasz pomysłu na biznes? Natchnij się...

Szukasz pomysłu na biznes? Natchnij się...
Autor Wiadomość

addrun
Użytkownik

Wysłany: Pon Maj 30, 2016 9:32 am   

Najlepiej inwestować w uczciwy przemysł. To sprawdza się najlepiej. Dobrze pomyśleć o hali produkcyjnej. Jeśli chcecie, by Wasza firma działała sprawnie, to na pewno musicie pomyśleć wysokiej jakości posadzkach. Te betonowe sprawdzają się znakomicie:

Przemo34
Użytkownik

Wysłany: Nie Lis 06, 2016 11:46 pm   

Ja również mogę Was natchnąć pomysłem, który ostatnio przyszedł mi do głowy. Jeśli tylko trochę się na tym znacie, to polecam produkcję rzepaku, bardzo dobra inwestycja, gdyż w całej Europie jest zapotrzebowanie na takie uprawy, a dzięki tego typu innowacyjnym technologiom www.agro.basf.pl/agroport..._startpage.html jesteśmy w stanie naprawdę duże korzyści z tego czerpać.

MoniaPromo29 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 08, 2016 11:07 am   

Dużo fajnych pomysłów na biznes opisano tu . Ogólnie otwieranie biznesów w Polsce jest ryzykowne z powodu ZUS-u.

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Czw Lis 24, 2016 12:31 pm   

Chcąc założyć firmę, a potem ją rozwijać trzeba wszystko bardzo dokładnie przemyśleć, a najlepiej zrobić nawet listę, co trzeba wykonać i jak można dążyć do celu, jakimi środkami i jakie sposoby brać po uwagę. Znajomy otwierając firmę mięsną, musiał wziąć pod uwagę chociażby takie aspekty jak maszyny, które będą mu potrzebne do wykonywania pracy. Taka masownica: http://zfm-online.com/oferta/masownice-prozniowe/ była mu bardzo niezbędna, ale nie tylko ona. Chodzi przede wszystkim o to, by swój pomysł poprzeć realnymi potrzebami jakie będą konieczne do wykonania.

komar 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 21, 2017 1:35 am   

Pomysł na biznes jest ważny, ale trzeba zadbać również o reklamę. Strategia promocji musi być dobrze zaplanowana. Oprócz reklamy w sieci, warto zdecydować się też na wdrożenie działań typu https://serwersms.pl - wysyłka powiadomień sms jest dobrym rozwiązaniem. Na stronie firmy znajdziecie więcej szczegółów dotyczących komunikacji SMS.

Odpowiedz do tematu