Forum o marketingu :: wakacje 2017

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Pomysł na biznes » wakacje 2017

wakacje 2017
Autor Wiadomość

Tomek21 
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 12, 2017 4:24 pm   

Polecam Islandię lub Szkocję dla tych, którzy nie lubią upałów.

zarra4
Użytkownik

Wysłany: Pon Kwi 17, 2017 2:51 pm   

Powiesz coś więcej? Zastanawiałem się kiedyś nad Szkocją.

małami
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 11:29 am   

Ja w wakacje mam zamiar wybrac się do Kudowy Zdrój, bo to podobno ładne miasteczko. W centrum jest fajny hotel verde montana, więc tam na pewno się zatrzymamy, żeby mieć wszędzie blisko.

monika_warszawa
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 31, 2017 10:21 am   

Ja swojego syna wyślę w tym roku na obóz royal dance camp do Kołobrzegu. Będą mieć tam codziennie zajęcia taneczne, więc na pewno nie będzie się nudził. Podszkoli sie w tańcu i spędzi czas bardziej aktywnie.

joola 
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 21, 2017 9:24 pm   

A jak już wybierzecie miejsce , to na co najczęściej wydajecie ? Czytałam ostatnio wyniki barometru dotyczące wydatków wakacyjnych. Zastanawiam się jak to jest u was ? Z barometrm możecie zapoznać się na https://www.ferratum.pl/b...metru-ferratum.

Adamila021
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 22, 2017 12:28 pm   

Upałów na wakacjach nigdy za wiele, dlatego polecam wam Teneryfę i cudowne apartamenty z pięknymi tarasami http://happyapartmentstenerife.com/pl/ . Na wyspach kanaryjskich zawsze jest chyba słońce, nie jest one aż tak doczukliwe ponieważ są tam również wiatry. Miejsce idealne na kierunek wakacyjny a jest tam też co zwiedzać.

Przemo34
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 23, 2017 3:24 pm   

A co powiecie na bardziej odległe i egzotyczne dla nas miejsce, jak na przykład Bangkok? Trochę miałem okazję o takim wyjeździe poczytać ostatnio, chociażby tutaj http://www.polecimy.com.pl , co sądzicie właśnie o wybraniu się tak daleko na wakacje z rodziną? Dzieci są w już w wieku nastoletnim, więc tak właśnie myślę, że może to być dla nich naprawdę świetne doświadczenie.

larr
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 25, 2017 2:00 pm   

Zdecydowanie coś zorganizowanego, żeby nie musieć się tymi wszystkimi formalnościami zajmować, bo przecież nie od tego są wakacje..

nick 
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 16, 2017 1:52 pm   

U mnie coś pewnie wyjdzie spontanicznie, nie lubię planować niczego w tej materii, przecież to nie praca..

koziolek
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 25, 2017 9:54 am   

My tegoroczne wakacje spędzliliśmy w Kudowie Zdroju. to bardzo fajne miasteczko, nieduże i klimatyczne. Zatrzymaliśmy się tam w hotelu verde montana, ponieważ mial najlepszą lokalizację - w centrum miasta. jesteśmy mega zadowoleni z wypoczynku.

Homer 
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 25, 2017 6:54 pm   

A czy taka pielgrzymka do Santiago de Compostela jest Waszym zdaniem warta rozważenia? Ja się właśnie nad tym bardzo poważnie zastanawiam :)

Kamilekxxx
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 26, 2017 1:31 pm   

Ja kolejny raz odwiedziłem polskie morze. Znalazłem ofertę z świetnymi pokojami i w pobliżu plaży. Świetna zabawa, tym bardziej, że ze znajomymi.

bapo 
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 9:01 pm   

Ja w przyszłym roku odwiedzę ten Disneyland w Paryżu :) Już kilka lat temu tm byłem, ale tak tęsknię, że jeszcze raz się tam wybiorę :)

Tomasz96
Użytkownik

Wysłany: Wczoraj 21:39   

Weźcie pod uwagę to, przecież wakacje da się spędzić w niesamowity sposób nie wydając na to ogromnych pieniędzy. Dobrym przykładem jest zatrzymanie się w tani pensjonat Bukowina Tatrzańska. Stamtąd macie świetny punkt wyjścia w góry, a w dodatku otoczenie też wygląda pięknie.

Odpowiedz do tematu