Forum o marketingu :: ciekawe dekoracje

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » ciekawe dekoracje

ciekawe dekoracje
Autor Wiadomość

Bizneswomenka
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 14, 2017 2:19 pm   

ja chcę pomalować płytki w kuchni i kupić naklejki z motywami kuchennymi.

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Sro Mar 15, 2017 9:04 am   

A jaką farbą chcesz malować płytki w kuchni? 3V3? Słyszałam, że ta jest najskuteczniejsza.

Bizneswomenka
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 20, 2017 7:17 am   

tak, dokładnie tą farbą :)

Tomasz96
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 07, 2017 5:23 pm   

Akurat jeśli chodzi o żaluzje, to nie wybierałbym standardowych. Przecież dzisiaj jest tyle możliwości, że warto pójść na przykład w żaluzje drewniane. Sprawdzałem te z http://www.shadowplace.pl/zaluzje-drewniane/ i mi bardzo przypadły do gustu. Czuję, że w domu będą bardzo elegancko wyglądały.

wolter
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 08, 2017 8:25 am   Aranżacja

Słuchajcie, długo szukałem tematu dotyczącego dekoracji i aranżacji wnętrz, więc teraz nie macie wyjścia i musicie mi coś podpowiedzieć. Mianowicie chodzi o to, że kupiliśmy niedawno z mogą Gochą mieszkanie deweloperskie i jesteśmy na etapie urządzania. Chciałbym trochę zaszaleć i wyposażyć je między innymi listwy sufitowe i pilastry. Żona też jest za i szukam sklepu, w którym mógłbym zamówić potrzebne elementy. Póki co, znalazłem taki - https://www.melagu.pl/. Korzystaliście z tego sklepu może, możecie coś o nim napisać? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Hyomin 
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 08, 2017 10:27 am   

To dobry sklep, śmiało korzystaj.

rplant 
Użytkownik

Wysłany: Sro Sie 23, 2017 11:40 am   

Przez dług czas to była moja pasja, ale niestety nie udało mi się znaleźć pracy (satysfakcjonującej) w takim zawodzie..

Kamilekxxx
Użytkownik

Wysłany: Pon Wrz 25, 2017 12:54 pm   

Trochę o ciekawych aranżacjach ostatnio czytałem. Niestety ciężko zliczyć i wymienić wszystkie - a pomysłów ciągle przybywa. Najlepiej wpisać odpowiednie frazy w wyszukiwarkę i samemu przeglądać. Wtedy na pewno coś się znajdzie.

StypendiumSocj
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 26, 2017 12:54 am   

Jeśli chodzi o dekoracje, to u mnie zdecydowanie przeważają te eleganckie, które sprawiają, że wnętrze domu wygląda naprawdę gustownie. Teraz mamy z żoną chęć oprawić obrazy, które otrzymaliśmy po moim dziadku, myślimy o ramach w kolorze złotym, wykonanych przez prawdziwych profesjonalistów

BernAard35 
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 26, 2017 1:26 pm   

Ostatnio znalazłem idealny patent i dekoruję salon drewnianymi obramówkami na zdjęcia. Robią genialny klimat wraz z połączeniem bieli mebli.

Hyomin 
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 10:28 am   

Dla mnie liczą się dekoracje, które w jakiś sposób są przydatne, na przykład podstawki głośnikowe to piękne ozdoby, a można je obejrzeć na artigiano.pl i wybrać któreś z dostępnych modeli. Dzięki nim nie rysują się panele, a dźwięki ze stereo są czyste.

kosanoztra
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 9:10 pm   

A co sądzicie o naklejkach na ścianę? Dla mnie to ciekawy element dekoracyjny i ozdoba każdego wnętrza.;) Z odpowiednio dobranymi dodatkami stworzą na pewno ciekawą całość. Tutaj http://www.topprints.pl/naklejki/kategorie mają naprawdę ładne wzory. Warto sobie zerknąć.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 10:22 pm   

Nie jest to głupie rozwiązanie. Moim zdaniem zwłaszcza u dzieciaków się sprawdzają.

joola 
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 11, 2017 7:08 pm   

Dla mnie bardzo ważne jest światło, które będzie ocieplać wnętrze i nadawać mu charakteru. Do łazienki koniecznie świeczki, najlepiej led, aby podczas kąpieli móc odprężyć się jeszcze bardziej. Nad łóżkiem powiesiłam cotton balls. Efekt niesamowity. Wiele dekoracji znajdziecie w sklepie PM-M. Tu ich home page home page.

KrasnaLobianka
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 11, 2017 10:28 pm   

A co powiecie ta dekoracje w postaci płytek z kamienia? Mnie taki akcent bardzo się podoba i chciałabym mieć coś takiego u siebie w domu.

Odpowiedz do tematu