Forum o marketingu :: Co kupujecie przez internet?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Co kupujecie przez internet?

Co kupujecie przez internet?

Czy kupujesz przez internet?
Tak
100%
 100%  [ 9 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 9
Wszystkich Głosów: 9

Autor Wiadomość

zu_za 
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 29, 2015 11:16 am   Co kupujecie przez internet?

W dobie powszechnych sklepów online, chciałam zapytać co kupujecie przez internet? Czy kupujecie np. ubrania, buty a może jedzenie?
A może ktoś z Was kupuje akcesoria dla zwierząt, np. w tym sklepie: http://www.e-pazur.com/ ?
Ja w sumie można powiedzieć, że kupuje przez internet wszystko- no może oprócz ubrań bo się już nacięłam. Ale korzystam z dowozu artykułów spożywczych z marketu cz sprzętu elektronicznego :)

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Pon Maj 18, 2015 5:12 pm   

Przede wszystkim książki, sprzęt elektroniczny i faktycznie - rzeczy dla kota. Często też zamawiam sukienki orsay na domodi.pl czy nawet stroje kąpielowe - właściwie to w internecie nie kupuję tylko butów.

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Pią Cze 26, 2015 11:25 am   

W sieci kupuję już niemal wszystko. Staram się szukać okazji i zamawiać niektóre rzeczy taniej, żeby nie pójść z torbami. Ostatnio natknęłam się między innymi na akcję promocyjną Złotych Wyprzedaży: www.zlotewyprzedaze.pl/5urodzinyzw/. Można tam zdobyć kupon na 10% zniżki na wszystkie oferowane produkty, więc warto :)

biko 
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 10, 2016 1:15 am   

Ja osobiście kupował przez Internet kostiumy dwuczęściowe. Niewątpliwe warto już teraz zrobić zakupy, ponieważ później nie wiadomo jakie ceny będą. Poza tym w okresie letnim jest niewielki wybór, bo wszystko co najlepsze schodzi przed sezonem. Jeśli ktoś już teraz chciałby zrobić zakupy, to najlepiej zajrzeć do sklepu Olive.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 24, 2016 11:10 am   

Ja także przez internet kupuję wiele ubrań i obuwia. Tak jest mi najwygodniej. Teraz zastanawiam się na przykład nad takim płaszczem damskim. Bardzo mi się podoba. Widać, że jest świetnie skrojony i wykonany z wysokiej jakości materiałów. Co o nim myślicie? Kupujecie w ogóle ubrania przez internet?

Hyomin 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 13, 2016 12:26 pm   

Często kupuję buty przez internet. Moim zdaniem w takich szpilkach na przykład zawsze wygląda się dobrze niezależnie od posiadanego wzrostu. Mnie marzą się szpilki takie jak opisane tutaj http://cafe-mama.pl/szpil...w-parze-z-cena/ . Za wysokiej jakości i dobrej klasy buty jestem w stanie zapłacić naprawdę wiele. No i nogi w szpilkach wyglądają bosko.
Ostatnio zmieniony przez Hyomin Pią Sie 19, 2016 8:27 am, w całości zmieniany 1 raz  

lintees
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 14, 2016 9:45 am   

Ja ostatnio kupiłam baleriny na platformie wygonde i jestem z nich bardzo zadowolona. Są świetne.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 14, 2016 1:56 pm   

No i pięknie! Znalezienie wygodnych butów wbrew pozorom wcale nie jest takie łatwe.

Adam76
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 18, 2016 4:49 pm   

To fakt. Akurat buty kupuję w normalnych sklepach. natomiast wszystko inne jak najbardziej przez internet.

kamiiil 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 18, 2016 11:26 pm   

Jedzenie, to już wcale nie jest taki trudno dostępny towar w sieci. Jest wiele marketów spożywczych online np. http://studencik.com.pl/sshop/pl/ Na allegro jest chyba osobna kategoria z takimi zakupami.

MarcinK
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 20, 2016 9:14 am   

Jasne, że kupuję. Powiem więcej - kupuję wszystko jak leci. Nie mogę już sobie wyobrazić zakupów, nawet jeśli i tak idę do sklepu stacjonarnego przeglądnąć produkt i zrobić odwrócone ROPO.

AngelikaG 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 20, 2016 3:46 pm   

Przez internet kupuje coraz więcej osób i w sumie nic w tym dziwnego - zakupy online są bardzo wygodne! Sama kupuje często i są to naprawdę bardzo różne rzeczy;)

Bizneswomenka
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 25, 2016 12:47 pm   

Ja przez internet kupuję bardzo często bo już nieraz się przekonałam, że takie zakupy są znacznie bardziej opłacalne. Niedawno kupowałam prezent dla chrześniaka i wybrałam bardzo fajny zestaw klocków play mobil na urwis.pl/klocki/klocki-playmobile którymi był zachwycony. Cena tych klocków była bardzo rozsądna, podczas gdy w sklepie stacjonarnym musiałabym za nie sporo przepłacić.

karolina88 
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 27, 2016 6:28 am   

Witam.
Dużo rzeczy kupuję przez internet. Teraz myślę o zakupie butów. Buty muszą być dobrej jakości, żeby posłużyły nam na długo. Mnie podobają się sztyblety a ten model na słupku jest cudowny https://www.apia.pl/pl_pl...a-slupku-c.html .Zresztą firma APIA oferuje buty najwyższej jakości, z najlepszych europejskich fabryk, tworzonych na indywidualne zamówienie i niedostępnych nigdzie indziej.

esmeralda
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 29, 2016 4:22 am   

W sieci jest mnóstwo sklepów, także można kupić online praktycznie wszystko począwszy od kosmetyków, odzieży, takich rzeczy jak obuwie robocze , po produkty spożywcze, dodatki do domu, meble, sprzęt elektroniczny.
Według mnie opłaca się robić zakupy przez internet z dwóch powodów - po pierwsze jest taniej, po drugie to wygodna opcja.

Odpowiedz do tematu