Forum o marketingu :: Co sądzicie o wynajmie auta?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Co sądzicie o wynajmie auta?

Co sądzicie o wynajmie auta?
Autor Wiadomość

wolter
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 30, 2017 1:37 pm   Co sądzicie o wynajmie auta?

Nie znalazłem tematu, gdzie mógłbym podpiąć swoje pytanie, więc rozpoczynam nowy wątek. Chciałem Was, mianowicie zapytać, forumowicze, co myślicie o wypożyczeniu auta, zwłaszcza na dosyć krótki okres, kilka-kilkanaście dni? Ja prowadzę małe wydawnictwo w Gdańsku, ale często podróżuję służbowo do Warszawy. Do tej pory przemieszczałem się po niej komunikacją miejską, ale ile można? Na nowe auto mnie nie stać, używanego bym nie chciał, więc zostaje opcja wynajmu. Znalazłem już nawet firmę pod Warszawą, która użycza auta na krótki okres - http://www.best-rent.pl/2...krotkoterminowy. Może macie jakieś doświadczenia z wynajmem auta i podzielicie się nimi?

marcelinia188
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 09, 2017 1:57 pm   

Jak już, to w ramach jakiegoś wyjazdu gdzieś daleko to warto wynająć auto, żeby mieć możliwość swobodnego przemieszczania się.

biko 
Użytkownik

Wysłany: Sob Cze 24, 2017 10:45 pm   

Warto wziąć auto zastępcze z oc sprawcy, jeśli zdarzył nam się wypadek. Tutaj http://www.eucocar.pl/auto-zastepcze/ są szczegóły jak to zrobić.

silka33 
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 4:14 pm   

Jeśli chodzi o wypożyczenie auta zastępczego to osobom z Wrocławia i okolic polecam to auto zastępcze Wrocław. Prowadzą też wypożyczalnię aut, bogata flota, niskie ceny i rzetelne podejście do klienta. Korzystałam kilka razy podczas pobytu we Wrocławiu więc śmiało polecam.

andurina
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 28, 2017 10:19 am   

Zazwyczaj wypożyczający musi spełnić trzy podstawowe warunki: mieć ukończone 21 lat, posiadać ważne prawo jazdy od minimum roku oraz dokument tożsamości (np. dowód osobisty lub paszport). Jednak każda firma indywidualnie określa kryteria wynajmu, a niektóre z nich nie wypożyczają samochodów kierowcom do 25 roku życia.

Daria
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 11, 2017 7:22 pm   

Jeździłam wypożyczonym autem w Warszawie i Krakowie

Wszędzie było nieco inaczej, bardziej polecam BZIUK z Warszawy.

Trzeba największą uwagę przyłożyć do umowy. Im taniej tym też nie dobrze, bo mniej bezpiecznie. Moje doświadczenia z BZIUK są bardzo pozytywne.
Teraz będę testowała jak jeździ się większym autem z tej firmy :)

edyta21
Użytkownik

Wysłany: Sob Sie 12, 2017 3:24 pm   

jak dla mnie to nie warto, lepiej odłożyć kasę i kupić własne

mad 
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 12:12 pm   

Auto to jednak auto. Są pewne rzeczy, których absolutnie nie wyobrażam sobie pożyczać i auto do nich właśnie należy.

Agopol 
Użytkownik

Wysłany: Wto Sie 22, 2017 8:30 am   

Pośród agencji celnych zawsze można liczyć na Ago.pl. Są jedną z najstarszych agencji celnych w Polsce. Są na rynku od 1992 roku, dlatego mogą się pochwalić niemałym doświadczeniem i profesjonalizmem. Mają znaczną pozycję na rynku zarówno w Polsce, jak i na świecie. Po szczegóły zajrzyj na www.ago.pl.

Tomasz96
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 01, 2017 8:12 am   

Myślę, że to może być dobry pomysł. Jeśli sobie wszystko przekalkulujecie, to może się okazać, że wynajem aut długoterminowy może być dla Was bardzo opłacalny. Ja też czasem wynajmuję samochody i bardzo sobie to chwalę. Wszystko zależy od Waszej sytuacji.

Kamilekxxx
Użytkownik

Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 1:55 pm   

Dzisiaj auta w wypożyczalniach są tak różnorodne, że mogą spełnić chyba każde nasze wymagania. I takie wypożyczalnie z pewnością możemy nazwać nowoczesnymi. Nie każdy potrzebuje auto na stałe, a tym bardziej jakieś nowe i dobrze wyposażone, więc zamiast przepłacać i kupować auto, można je po prostu wypożyczyć, gdy zaistnieje taka potrzeba.

ogi
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 14, 2017 10:08 pm   

Moim zdaniem wypożyczalnie samochodów w dzisiejszych czasach to zbawienie ;) Ostatnio na przykład znajomy potrzebował samochodu dostawczego na kilka dni, udało mu się taki wypożyczyć w Wypożyczalni Fat Car z Poznania, która całkiem niedawno wprowadziła do swojej oferty wynajem samochodów dostawczych: https://fatcar.pl/delivery-cars . Cena jest bardzo atrakcyjna, a oferują np. model Peugeot Boxer 2.2 silnik rok produkcji 2012, Renault Trafic 9-osobowy bus 2017 1.6 DIESEL etc. Polecam ich.

Odpowiedz do tematu