Forum o marketingu :: Dobry laptop

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Dobry laptop

Dobry laptop
Autor Wiadomość

koziolek
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 28, 2016 3:22 pm   

Ja kiedy wybierałem swojego laptopa odezwałem sie do redicreo. Oni normalnie mają serwis komputerowy i naprawiają sprzęt, ale pomagają także składać komputery. Miałem budżet więc w tej cenie znaleźli najlepszy sprzęt.

redyk
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 17, 2017 11:24 am   

Ktoś oceni konfigurację - https://www.morele.net/wi...czy-warto/3463/ ? Na temat HP coraz mniej słychać w temacie laptopów. A jak patrzę na wyniki testów i stosunek parametrów do ceny, to wygląda to całkiem nieźle. Jak to oceniacie?

user88
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 23, 2017 11:17 am   

Ja bym zapytał specjalistów, bo przyznam, że az tak się nie znam, żeby ocenić czy dany komputer będzie dobry. W każdym razie myślę, że warto zapytać się chłopaków z redicreo, którzy na co dzień zajmują się komputerami. Pomogą Ci na pewno w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Alerid
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 30, 2017 9:20 am   

Ja zastanawiam się nad zakupem laptopa ze strony http://ispot.pl/mac-mac-mini Apple Mac mini ma tylko kilka centymetrów wzrostu. Ale mierzy naprawdę wysoko. Szczupła aluminiowa obudowa. Łatwy dostęp do pamięci. Wbudowany zasilacz. Mac mini po mistrzowsku wykorzystuje każdy centymetr kwadratowy. Mac mini zamknięty jest w obudowie unibody o wysokości 3,6 cm wykonanej z jednego, litego bloku aluminium. A jakość i styl wykończenia sprawiają, że Mac mini jest prawdziwą ozdobą każdego biurka. W dodatki Mac mini jest pełen wielkich pomysłów.

olektolek098
Użytkownik

Wysłany: Pią Mar 31, 2017 1:42 am   

Ja używam macbooka od kilku lat, jestem bardzo zadowolony. Myślę że warto dopłacić więcej kilka tysięcy do tego sprzętu.

-------
Zapraszam na credy24 - serwis oferuje pośrednictwo pożyczkowe jak i bardzo szczegółową porównywarkę

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 11, 2017 3:33 pm   

Mysle, że lepsze są składane laptopy od tych gotowych, bo jednak samu lepiej jest skomponowac sprzęt tak, by w stu procentach odpowiadały nam jego parametry. Mnie w poskladaniu laptopa pomagali panowie z serwisu redicreo. No i mam super sprzęt.

małami
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 11:46 am   

Ja też myślę, że lepszy składany, bo przynajmniej można go troche ulepszyć. mnie komputer składali w serwisie redicreo i wyszedł jeszcze taniej, niż jakbym kupował gotowca.

polca
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 17, 2017 11:07 am   

Ja mam raczej dosyć wyjątkowe wymagania jak chodzi o laptopa bo potrzebuje sprzętu, który może być używany w różnych, często niesprzyjających warunkach i myślę czy nie zainwestować w taki sprzęt https://rugged.com.pl/pl/products.html

Tomasz96
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 07, 2017 10:16 am   

Wszystko zależy od tego, do czego ma Ci służyć ten laptop. Jeśli chodzi o gaming, to lepiej wybrać specjalne modele, które są temu dedykowane. W http://gameplatform.pl/ja...nking-laptopow/ masz fajnie rozłożone, na co zwracać uwagę przy zakupie laptopa do gier. Pomyśl nad skorzystaniem :)

Iverson 
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 09, 2017 10:58 am   

Polecam serwis komputerowy Comstar w Łodzi - mają super poradnik na stronie :)

Hyomin 
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 13, 2017 8:48 am   

A może coś dla kobiety? O ultrabookach możecie sobie przeczytać w serwisie: botaak.pl/ultrabooki-lekkie-laptopy-dla-kobiet-notebook-do-damskiej-torby/ i dowiedzieć się dlaczego ten typ komputera jest często wybierany przez panie.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 16, 2017 9:06 am   

Ja nie kupowałam gotowego laptopa. Nie znam się na tym, a chciałam bardzo dobry sprzęt do pracy. Mam teraz poskładany laptop, który złożyli mi specjaliści w serwisie redicreo. Jestem bardzo zadowolona.

hubertowy 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lip 26, 2017 9:05 pm   

Niestety jakość idzie z ceną, a w tych pieniadzach nie znajdziesz dobrego laptopa. Może warto wziąc na raty a kupić coś lepszego? Np. taką Toshibę -
https://www.morele.net/wi...czy-warto/4053/ . Na pewno będzie służyła Ci lepiej i dłużej.

Patryk007
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 12:57 am   

Dla mnie najlepszymi laptopami są te od Apple'a. Mam i laptopa i komputer od nich, pracuje się na nich rewelacyjnie. A jak do tego masz dobrą myszkę, która działa jednocześnie na obu to w ogóle rewelacyjnie. Ja korzystam z Logitecha MX Master 2S, przenoszę sobie pliki między dwoma komputerami. W ogóle taka myszka pozwala np na bardzo dokładną pracę z grafiką bo ma aż 4000 DPI, do tego bardzo dobry sensor a bez łądowania trzyma 2 miesiące. Dla takiej osoby jak ja, która lubi porzeźbić w Blenderze - rewelacja
Ostatnio zmieniony przez Patryk007 Pią Sie 18, 2017 1:17 am, w całości zmieniany 1 raz  

mad 
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 1:11 pm   

Od 2000 w górę zaczynają sie tak naprawdę dobre laptopy, choć czasem i coś tańszego można dorwać, nie powiem

Odpowiedz do tematu