Forum o marketingu :: Gdzie kupić karmę dla psa?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Gdzie kupić karmę dla psa?

Gdzie kupić karmę dla psa?
Autor Wiadomość

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Czw Paź 20, 2016 11:08 am   

Karmy chyba najlepiej kupować w sklepach zoologicznych

Afraks
Użytkownik

Wysłany: Sro Lut 15, 2017 9:22 am   

Ja kupuję w internecie jest to karma bozita robur zdrowa dla piesków;) Także i tobie polecam ją wypróbowac :)

wojt.as 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lut 15, 2017 2:39 pm   

wiadomo, ze w zoologicznym. sprawdz oferty sklepow internetowych. moja siostra kupowala zarcie dla kota i duzo zaoszczedzila jak kupila przez neta.

ola234 
Użytkownik

Wysłany: Sro Mar 29, 2017 8:52 am   

Jaka jest waszym zdaniem najlepsza karma dla kota ?

robercik 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lis 13, 2017 1:54 pm   

ja zawsze kupuję karmy dla alergika psa. Póki co dobrze się sprawdzają. Mój lary je je ze smakiem, w dodatku zauważyłem od pewnego czasu, że znacznie poprawiła mu się siersc. krmy mają bardzo dobry skład i cenę, także korzyść jest dla obydwu stron :)

ogi
Użytkownik

Wysłany: Sro Lis 29, 2017 1:13 pm   

Mój pies jest łakomczuchem i uwielbia resztki ze stołu. Niestety weterynarz zakazał mi takiego karmienia pupila, bo on ma tendencję do tycia. Zalecił kupienie wartościowej karmy suchej np. https://www.maxandmrau.pl...-12-1-5-kg.html irracjonalne jej podawanie. Czytałam z ciekawości skład i zawiera ona np. cenne kwasy tłuszczowe, kompleks przeciwutleniaczy etc. Ważne, by podawać psu to co najcenniejsze.

ola234 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lis 30, 2017 10:01 pm   

W sieci znajdziesz tanio karmy dla psów

milosnik13 
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 06, 2017 11:07 am   

Jeżeli szukacie dobrej karmy dla psów to zobaczcie propozycje https://www.zwierzakowo.pl/165-brit-karma-dla-psa Karma brit jest dobrana do różnych ras, wieku, psów wystawowych lub cierpiących na alergie. Jest to karma popularna w całej europie.

hubertowy 
Użytkownik

Wysłany: Sro Sty 03, 2018 1:42 pm   

A ma ktos z Was buldoga francuskiego? Tutaj https://www.pupilo.pl/wia...-najlepsza/3887 czytam sobie na temat karmy. Planuję zakup szczeniaka i zastanawiam sie wlasnie czym go karmic. Nie chcialabym zeby mi chorowal czy cos.

bitka
Użytkownik

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 10:53 am   

ja nie mam jakiejs sprawdzonej miejscowki.. kupuje w promocjach to co akurat jest i pies ma roznorodnosc :D dla pewnosci podaje mu jeszcze vetaminex od vetexpert by uzupelnic niedobory mineralow i witamin

nubiraBEST
Użytkownik

Wysłany: Pon Lut 12, 2018 10:04 am   

Nie wiem jak wy kochani, ale ja kupuję już od wielu miesięcy karmę dla mojego psa tylko przez internet. Oczywiście na stronie NaszeZoo.pl. Ostatnio właśnie udało mi się ta oprócz karmy zamówić porządne tabletki ( https://www.naszezoo.pl/p...2-tabletki/5797 ) dla mojego psa, które pomogły mu pozbyć się pasożytów.

Odpowiedz do tematu