Forum o marketingu :: Gdzie kupujecie buty?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Gdzie kupujecie buty?

Gdzie kupujecie buty?
Autor Wiadomość

ololo 
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 26, 2017 3:17 pm   

Czy ja wiem. Mi tam brązowe pasują do wszystkiego no ale chyba po prostu kwestia gustu :]

biko 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 31, 2017 11:55 am   

Trapery damskie, które można kupić tutaj https://www.butyotmet.pl/trapery-damskie są bardzo wygodne. Poza tym fajnie się prezentują. W sam raz nadają się na różne piesze wycieczki. Uważam, że każdy z nas powinien mieć choć jedną parę takiego obuwia.

anulla
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 31, 2017 11:17 pm   

Trapery na lato tak nie bardzo. Już lepiej sprawdzą się conversy https://www.czasnabuty.pl...0-CONVERSE.html . Stopa się nie będzie tak pocić, a to przecież bardzo wygodne obuwie

0ptymsitka 
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 3:36 pm   

mnie też conversy jeszcze nigdy nie zawiodły, chociaz niedawno kupilam trampki z wojasa, bo mi koleżanka bardzo polecała i na razie jetem zadowolona. mają trochę cieńsza podeszwę niz conversy, ale z drugiej strony sa przez to lżejsze. no i wojas ma na tyle dobra opnię, że wydaje mi się, ze te trampki też mi powinny trochę posłuzyc

ali45 
Użytkownik

Wysłany: Sob Cze 24, 2017 11:02 pm   

Ja ostatnio dostałem fajne espadryle w sklepie internetowym

prawua
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 26, 2017 9:50 am   

zwykle kupuję w sieciówkach, ccc albo deichman. niektóre mam od kilka lat, inne zdązyły się zniszczyc, ale jak to bylo jeszcze w okresie gwarancji, to nie było problemów z reklamacją i wymiana. na kupowanie w droższych sklepach niestety mnie nie stać :(

karivia
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 9:44 am   

tez lubię wojasa, ale wchodze jeszcze do badury i kazara, szczególnie jak są wyprzedaże ;) czasem nie warto kupowac tanich butów, bo po roku chodzenia są do wyrzucenia i znowu trzeba kupować nowe. dziwne, że takie buty najcześciej psują się zaraz po tym jak mija czas na reklamacje :P

przetakiewicz 
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 9:55 am   

noo to tak jak ze wszystkimi sprzetami do domu :D tylko minie czas gwarancji i trzeba naprawiać. nie ma co oszczedzac na butach, ja roumiem, ze nie trzeba od razu wydawać tysiaca zł, ale za 2-3stowki mozna juz dostac buty w dobrej jakosci

jelenza 
Użytkownik

Wysłany: Wczoraj 10:19   

nie każdy ma taką kase, nawte jak sie buty kupuje raz na jakis czas...ja tez raczej wchodze tylko do ccc, jak sa promocje to nawet udaje mi się trafić tanio jakieś buty z lasockiego ;)

Odpowiedz do tematu