Forum o marketingu :: Gdzie na tegoroczne wakacje?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Gdzie na tegoroczne wakacje?

Gdzie na tegoroczne wakacje?
Autor Wiadomość

Przemo34
Użytkownik

Wysłany: Nie Kwi 30, 2017 2:57 pm   

Ja jakiś czas temu próbowałem swoich sił w wakeboardzie i powiem szczerze, że naprawdę się w to wkręciłem, jednak jak na razie tylko w Polsce miałem okazję próbować, więc może teraz zdecyduję się na taki wake camp http://www.ehschool.pl/in...cs-10-dni2.html w Turcji, co sądzicie?

lira
Użytkownik

Wysłany: Pon Maj 08, 2017 4:09 pm   

Może zrobić coś nietuzinkowego? Na przykład wyczarterować jacht i popływać trochę po wybrzeżach Norwegii... To moim zdaniem jeden z najpiękniejszych krajów w Europie. Jeśli chodzi o czarter jachtów to polecam rzucić okiem tu: http://www.globtourist.com/czartery-norwegia.html. Mają naprawdę dobre oferty.

Iverson 
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 09, 2017 6:29 pm   

Jakbyście szukali czegoś w Polsce to zdecydowanie Bukowina Tatrzańska http://willamajerczyk.com/

adamek 
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 24, 2017 5:17 pm   

Co roku snujemy plany, ale wszystko kończy się tym, że jeździmy po naszych ulubionych polskich miejscówkach ;) I bardzo dobrze

Hyomin 
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 25, 2017 9:22 am   

Wakacje bardzo fajnie spędza się w górach, zresztą zerknijcie do artykułu: http://noy.pl/paintball-i...ki-w-beskidach/ - mnie takie formy rozrywki bardzo przekonują;-)

anderrka
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 25, 2017 11:59 am   

Polskie góry są najlepszym miejscem na wakacje - gorąco polecam każdemu :)

monika_warszawa
Użytkownik

Wysłany: Sro Maj 31, 2017 10:35 am   

My zapewne wybierzemy się do jakiegoś spa, aby odpocząć. Prawdopodobnie wybierzemy ofertę hotelu verde montana w kudowie zdroju. Widziałam, że mają tam fajne zabiegi na ciało, a to bardzo kuszące.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 16, 2017 10:25 am   

Ja też chętnie wybrałabym się do spa. Bardzo miło wspominam ostatni pobyt w hotelu verde montana, gdzie poddaliśmy sie z mężem zabiegom masażu relaksacyjnego. Odpoczęliśmy, nabralismo nowej energii.

ogi
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 1:48 pm   

A kto z Was jest zapalonym żeglarzem i myśli nad wyczarterowaniem jachtu na wakacje? :) Ja właśnie zastanawiam się nad wynajęciem takiej łódki: www.yacht-tesia.com/czarter-wynajem-jachtu-tesia , która dobrze sprawdzi się dla 5 - 7 osób. To chyba bardzo sensowny sprzęt. Co myślicie?

silka33 
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 6:49 pm   

My w tym roku wybieramy się tradycyjnie na mazury. Ale na przyszłe wakacje planuję coś wyjątkowego i nietuzinkowego. Marzą mi się takie wakacje Seszele. Moja znajoma była z biurem DreamGo na Bora Bora i do tej pory zachwyca się nie tylko pięknem tego miejsca ale także miło wspomina całą organizację podróży. Był ktoś z Was na Seszelach i podzieli się opinią :) ?
Ostatnio zmieniony przez silka33 Pią Cze 30, 2017 6:57 am, w całości zmieniany 1 raz  

andurina
Użytkownik

Wysłany: Sro Cze 28, 2017 11:19 am   

Ja we Władysławowie. głównie dlatego, że lubię aktywnie wypoczywać i taplać się w ciepłej wodzie Zatoki Puckiej. poza tym.. Władysławowo to świetna baza wypadowa do zwiedzenia całego Helu ! :) polecam ! :) gdybyś miała ochotę na krótki wypoczynek w Polsce. jeśli nawet nie masz czasu na wakacje, wybierz się chociaż na weekend a na pewno nie pożałujesz...

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 8:54 pm   

A zapewne wybiorę się do kudowy zdroju, ponieważ w hotelu verde montana mają bardzo fajne i eleganckie spa. Mam ochotę na takie zabiegi już od dłuższego czasu i postanowiłam w końcu z nich skorzystać.

Aris89
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 24, 2017 1:57 pm   

Ja jestem za tym, żeby jeździć za granicę. Tylko trzeba wtedy wykupić polisę turystyczną ;) Spójrzcie sobie np. tu http://ubezpieczeniadlatu...ystyczne-warto/

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 24, 2017 2:47 pm   

Polisa jest konieczna. Nigdy nie wiemy, co się wydarzy.

wolter
Użytkownik

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 12:45 pm   Kolonie

A ja w tym roku z kolei wyjeżdżam z dzieciakami na kolonie jako opiekun. Z tą "profesją" nie miałam do czynienia od trzech lat i trochę się boję, jak poradzę sobie z małoletnią gromadą. Ale poradziłam już sobie z pierwszym bojowym zadaniem :) . Mianowicie miałam szybko zorganizować szkolną apteczkę, na szczęście w internecie są e-sklepy, gdzie mozna takie apteczki zamówić - http://www.edulex.com.pl/...-dla-klasy/1570. Udało się i teraz już tylko pakuję najpotrzebniejsze rzeczy do wyjazdu.

Odpowiedz do tematu