Forum o marketingu :: Gdzie na tegoroczne wakacje?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Gdzie na tegoroczne wakacje?

Gdzie na tegoroczne wakacje?
Autor Wiadomość

addrun
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 21, 2016 12:28 pm   

Tak, Chiny są dość kuszące, tylko czy tam jest bezpiecznie? No wiecie, komunizm, te sprawy.

koziolek
Użytkownik

Wysłany: Sro Gru 28, 2016 3:42 pm   

Ja tam wolę Polskę, bo przynajmniej mamy tu bezpiecznie. Byłem we wakacje w Kudowej Zdrój, gdzie zatrzymałem się w hotelu Verde Montana. Było po prostu świetnie, bo bardzo wypocząłem. W hotelu jest basen i sauna, z których można korzystać do woli.

addrun
Użytkownik

Wysłany: Pią Gru 30, 2016 3:34 pm   

Z tym bezpieczeństwem to krucha sprawa. Gdyby nie zmiana rządu, mielibyśmy teraz taką masakrę jak w reszcie Europy.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Pią Gru 30, 2016 5:36 pm   

Tak myślisz? Moim zdaniem to i tak na jedno wychodzi.

dawidkrol
Użytkownik

Wysłany: Czw Sty 12, 2017 11:40 am   

My z żoną postanowiliśmy pozwiedzać kilka zamków w najbliższe wakacje - takie małe tournee po polskich zamkach :) Niektóre są opisane w tym artykule: http://pozytywka.com/zamk...zic-z-dzieckiem
Jeszcze nie jestem pewien jakie wybrać, ale z pewnością jakieś 6-7 zamków zwiedzimy :)

Tomasz96
Użytkownik

Wysłany: Nie Sty 22, 2017 9:58 pm   

A co powiecie na dalsze wakacje? Wiem, że firma http://www.globtourist.co...rancuskiej.html organizuje czartery jachtów na Morzu Śródziemnym. Myślę, że to świetny pomysł na przygodę życia. Weźcie to pod uwagę, gdy będziecie planować wakacje :)

szurny
Użytkownik

Wysłany: Czw Sty 26, 2017 7:43 pm   

Ja wybrałem się po prostu do Szczyrku. Od dawna już tam jeszcze i zawsze nocuje w hotelu Skalny Szczyrk. Zawsze mam tam spokój i świetne warunki. Zobaczcie sobie ich stronę: http://www.hotelskalnyszczyrk.pl . NA pewno warto sprawdzić ich sezonową kuchnię:)

Bizneswomenka
Użytkownik

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 1:52 pm   

A myśleliście może o polskich górach? Ja w sumie zawsze goniłam za egzotyką ale tutaj też mamy piękne miejsca, w które warto jechać aby odpocząć i podziwiać majestatyczne góry. Jeśli są wśród Was pasjonaci gór, to z pewnością spodoba im się artykuł na http://noy.pl/domki-do-wy...-zwracac-uwage/ z którego dowiecie się gdzie szukać wygodnego i przytulnego zakwaterowania, które umili cały pobyt.

ololo 
Użytkownik

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 2:41 pm   

dawno nie byłem w polskich górach i z chęcią bym się wybrał w tym roku w tatry, ale chorwacja kusi równie mocno

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 14, 2017 9:44 am   

Ja bym wolała do Chorwacji jechać. Słońce, plaża, woda - to do mnie przemawiaj.

user88
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 23, 2017 11:02 am   

ja wybieram się z narzeczoną do Kudowy Zdroju. Moja narzeczona wypatrzyla tam hotel w którym jest SPA i strasznie chce tam pojechać. Oglądaliśmy już zdjęcia hotelu i bardzo nam odpowiada. Na pewno wykupimy jakieś zabiegi z pakietu i będziemy się relaksować cały weekend :)

addrun
Użytkownik

Wysłany: Sob Lut 25, 2017 10:07 pm   

Ja to bym się jednak szarpnął i gdzieś za granicę wybył, ale nie wiem jeszcze gdzie.

Rembaros
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 02, 2017 11:55 am   

Witam ja w tym roku wybrałem pokoje gościnne ustroń dokładnie w Willi Korea z wyżywieniem oczywiście. Trzeba w końcu znaleźć jakąś ciekawą alternatywę dla morza, bo jeżdżę tam praktycznie co roku. Czytałem że jest to bogaty turystycznie region więc na pewno będzie co robić. Jeśli będzie naprawdę dobrze to pewnie wrócę jeszcze nie raz. Wy macie jakieś ciekawe cele wakacyjne?

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Pią Mar 03, 2017 1:09 pm   

Ja wolę na wakacje jechać za granicę. Tam przynajmniej pogoda pewna.

maciejj862 
Użytkownik

Wysłany: Sro Mar 08, 2017 3:54 pm   

Dobrym kierunkiem będzie południe Europy - koszty takich wakacji są zbliżone do tych w Polsce, jednak pogoda jest lepsza i pewniejsza. Mając do dyspozycji większy budżet warto wybrać się na Florydę - mają tam idealną pogodę, piękne plaże, mnóstwo atrakcji, okolice warto zwiedzać na rowerze, przy niewielkich odległościach na elektrycznym http://www.whizzyride.com/rental, to świetna rozrywka.

Odpowiedz do tematu