Forum o marketingu :: Gdzie na tegoroczne wakacje?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Gdzie na tegoroczne wakacje?

Gdzie na tegoroczne wakacje?
Autor Wiadomość

stanimir
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 07, 2014 6:06 am   Gdzie na tegoroczne wakacje?

Czy macie już jakieś plany na tegoroczne wakacje? Firma każe mi wziąć 14 dni ciągłego urlopu (taki jest regulamin) - gdzie można byłoby pojechać w kraj?

malenko
Użytkownik

Wysłany: Pon Lip 07, 2014 12:27 pm   

Jeżeli wziąłeś tzw wczasy pod gruszą - czyli dodatkowe świadczenie pieniężne - to masz obowiązek wykorzystania 14 dniowego ciągłego urlopu. Plus jest taki, że możesz skorzystać z jakiegoś długiego weekendu - wtedy tracisz mniejszą ilość dni. A gdzie pojechać? Gdzieś w kraj - wiele hotelu i obiektów noclegowych jak np Hotel Atos na Mokotowie przygotowało oferty wakacyjne - tutaj znajdziesz więcej info http://www.hotelatos.pl/
Szukaj też ofert na portalach typu grupon. Czasami też można jeszcze trafić na interesujące last minute :)

tosia12
Użytkownik

Wysłany: Sob Sie 09, 2014 4:35 pm   

mozliwosci jest wiele ja wole góry...więc tez w Tatry sie wybieramy

================
Praktyczne komplet pojemników do przechowywania żywności

nikki
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 28, 2014 1:40 pm   

W Polsce jest wiele pięknych miejsc, ja polecam Kazimierz Dolny, bardzo urokliwa i nietuzinkowa miejscowość :) Jest tam też fajny hotel i SPA http://villabohema.pl/ :)

mirabella 
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 29, 2014 7:42 pm   

Wakacje się co prawda kończą ale warto jeszcze na wrzesień zarezerwować apartamenty Zakopane, żeby jeszcze troszkę skorzystać z ładnej pogody i ostatnich dni lata. Choć jesień w górach też jest piękna oczywiście ;) .

addrun
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 10, 2014 11:36 am   

No, całkiem fajne miejsce na krótki wyjazd

Melin
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 08, 2014 6:59 pm   

Ja niestety nie byłem nigdzie, pracując jako ślusarz nie stać mnie na fajne wakacje niestety:(

Puko
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 08, 2014 7:46 pm   

ja w tym roku byłem z żoną na Teneryfie i oglądaliśmy piękne nieruchomości w hiszpanii szkoda tylko że na żadną nas nie stać

Lovo
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 10, 2014 9:52 pm   

ja też tam byłem dwa tygodnie i powiem wam że podjąłem dobrą decyzję bo nająłem tą firmę sprzątającą www.purezza.pl która przed powrotem wysprzątała moje mieszkanie, a jak wróciłem to mieszkanie lśniło!

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Wto Paź 14, 2014 8:42 am   

No cóż, ja bym się chyba stresowała całe wakacje, że przez te dwa tygodnie zniknie większość cenniejszej zawartości mieszkania ;)

doloress 
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 14, 2014 10:03 am   

Wakacje przede mną jeszcze. Właściwie to poczekam na nie długo, bo do stycznia. Nie martwię się tym, bo być może spędzę je we wspaniałych okolicznościach, w Dubaju. To od dawna był mój cel podróży, ale zawsze coś stawało mi na przeszkodzie. Teraz mam okazję, bo bilety są za trochę ponad 1200 PLN więc to tanio i mam zamiar korzystać z tego. tanie loty Dubaj czasem warto poczekać na urlop:)

Iverson 
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 15, 2014 10:49 am   

Oja.... jak wakacje w tym okresie to ciepłe kraje <3 mi w tym roku w lipcu fajnie siadła pogoda nad morzem :)

Zuzanna_mir
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 15, 2014 11:40 am   

Również w tym roku byłam chwilę nad morzem - pogoda wspaniała. :) Udało mi się także zorganizować mały rodzinny wypad do Lublina i pobyt w http://www.bestwestern.pl...ss-lublin-81024 hotelu ze SPA. Szkoda, że wakacje już za nami:)

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Pią Paź 17, 2014 9:37 am   

Też żałuję, ale wakacje można sobie przecież zrobić również zimą. Chętnie wyjechałabym wtedy do jakichś ciepłych krajów.

Kubi
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 17, 2014 8:08 pm   

ja nie byłem nigdzie, bo przez całe lato miałem leczenie atopowego zapalenia skóry i nie udało się nigdzie pojechać, ale w przyszłe wakacje odbiję to sobie

Odpowiedz do tematu