Forum o marketingu :: Jak spędzić wakacje

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Jak spędzić wakacje

Jak spędzić wakacje
Autor Wiadomość

lira
Użytkownik

Wysłany: Sob Paź 29, 2016 5:35 pm   Jak spędzić wakacje

Czasem lubie jezdzic latem w gory, ale w tym roku zdecydowalismy sie z mezem jednak na morze Smile Planujemy wyjazd do Leby bo slyszelismy o niej wiele dobrego, a nigdy jeszcze tam nie bylismy. Przy okazji znalazlam bardzo fajne leba noclegi i mysle, ze skorzystamy Smile

biko 
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 26, 2017 7:02 pm   

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://www.polarsport.pl/plecaki.html . Uważam, że wyjeżdżając szczególnie w góry należy się wyposażyć w profesjonalne akcesoria, które są bardzo pomocne i niejednokrotnie wybawią nas z różnych opresji.

znajda 
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 27, 2017 6:44 am   

Ja kocham góry i pewnie i w tym roku tam będe chociaż na tydzień. Szukając w internecie informacji o wakacjach trafiłam na bardzo ciekawy konkurs http://konkurs.mountblanc.pl/
Do wygrania jest bon o wysokości 2000zł. Realizuje się go w burach podróży Itaka. Jak was zainteresowałam to zobaczcie szczegóły konkursu na stronie konkursowej konkurs.mountblanc.pl
Ja mam zamiar spróbować, a może się uda.

litosX5
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 02, 2017 4:15 pm   

Najważniejsze, by na wczasach spędzać czas aktywnie, trochę sportu, trochę zwiedzania, trochę odpoczynku.

wolter
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 06, 2017 9:58 am   Wakacje

W najbliższe wakacje zamierzam w końcu spędzić trochę czasu za granicą. Do tej pory na urlop jeździłem głównie w różne rejony Polski. Żeby jednak nasz kraj mi się nie przejadł, chcę w tym roku wybrać się, ze swoją paczką, jako turysta do Gruzji. Jakiś czas temu zainteresowałem się historią tego kraju, a mój nastawienie na wyjazd "podgrzał" jeszcze ten artykuł - https://blip.pl/rodzinne-wakacje-zagranica/. Możecie poczytać tam, jakie kierunki wakacyjnych eskapad będą w tym roku najatrakcyjniejsze. Jak napisałem, ja w połowie sierpnia wybieram się do Gruzji i mam nadzieję, że spędzę ten czas intensywnie i będzie co wspominać.

Hyomin 
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 06, 2017 11:23 am   

Jak spędzić wakacje? Nie ważne gdzie, byle aktywnie!

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 06, 2017 2:32 pm   

W sumie co kto lubi. Ja jestem fanką zwiedzania, ale i wypoczynku na plaży.

Rolka 
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 06, 2017 5:02 pm   

Ja wychodze z założenia, że w Polsce jest tyle pięknych miejsc, że nie warto jeździć za granicę. W tym roku stawiam na rodzinne wakacje nad morzem w Primavera w Jastrzębiej Górze. Oferują tam taki pakiet dla rodziny https://www.primaveraspa....iej-gorze-2017/ obejmujący noclegi, wyżywienie oraz atrakcje dla dzieci i dorosłych. Myślę, że takie organizowane wyjazdy sa bardzo fajne, gdyż jeśli nie dopisze pogoda i nie będzie można smażyć się na plaży to w hotelu jest tyle zajęć dla gości, że nikt nie będzie się nudził.

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Sro Cze 07, 2017 12:08 pm   

Jak się chce! Aktywnie lub nie, wyjeżdżając lub nie. Można też poświęcić się swojej pasji i tak dalej

Bizneswomenka
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 08, 2017 8:26 am   

ja na pewno spędzę czas leniwie i będę chciała na maksa odpocząć.

Kaska191919
Użytkownik

Wysłany: Czw Cze 08, 2017 8:53 pm   

Super ;) Dzięki za świetne porady w tej kwestii :D

Tomasz96
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 12, 2017 12:29 pm   

Ja jednak jestem zdecydowanie zwolennikiem aktywnego wypoczynku, zupełnie nie potrafię się zrelaksować tylko leżąc na plaży, dlatego według mnie świetna opcja na wakacje, to taki wyjazd http://www.ehschool.pl/in...esien-2017.html , szczególnie dla wszystkich miłośników sportów wodnych, poza tym super miejsce Sardynia, we wrześniu, czyli już po sezonie, będzie spokojniej, mniej ludzi, idealne warunki.

aliczka
Użytkownik

Wysłany: Pią Cze 16, 2017 9:02 am   

Ja w tym roku wybieram się na wyjątkowo fajne wakacje. Chcę spędzić wakacje na obozie tanecznym royal dance camp w Kołobrzegu. Codziennie będą różne zajęcia z tańca, więc nie dość, że będzie można się czegoś nauczyć, to jeszcze aktywnie spędzić wakacje.

Odpowiedz do tematu